Uśmiechnięty Andrzej Duda opowiada o "technologiach przyszłości" (ZDJĘCIA)
Wiemy już, że z jednej z nich korzystał wyjątkowo intensywnie.
Konferencja "Technologie przyszłości. Biotechnologia"
W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja Technologie przyszłości. Biotechnologia, którą uroczyście otworzył Andrzej Duda. Jak podkreślał, jest to niezwykle ważna dziedzina - zarówno nauki, i gospodarki.
Można postawiać tezę, że jeśli nie będzie główną, to będzie jedną z tych głównych dziedzin, które będą w absolutnej szpicy rozwoju nauki, rozwoju technologicznego, absolutnej szpicy postępu, jakiego dokonuje człowiek - mówił.
Przypomnijmy, że jeżeli chodzi o nowe "technologie", to nasz prezydent lubi stosować je w praktyce: Andrzej Duda rozmawia nocą z fankami na Twitterze...