Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szowinistyczny "konkurs" Kuby Wojewódzkiego: "Fajne sutki maleńka, wylizać ci szyjkę?"

133
Podziel się

Dziennikarz poprosił internautów, by wymyślili dialogi do zdjęcia przedstawiającego Kubę Badacha i nową Wodziankę. Co na to Kwaśniewska?

Szowinistyczny "konkurs" Kuby Wojewódzkiego: "Fajne sutki maleńka, wylizać ci szyjkę?"
bCGCGqKt

Nie ma chyba lepszego słowa na opisanie show biznesu niż "hipokryzja". Dotyczy ona zarówno hollywoodzkich, jak i polskich celebrytów, którzy w większości chcą uchodzić za postępowych i zdystansowanych, zaś w rzeczywistości bywa - mówiąc oględnie - różnie.

Swój dystans zatracił też Kuba Wojewódzki, który do dziś przeklina chyba moment, w którym jego dziewczyna postanowiła wziąć udział w reality show. Od tamtej pory życie medialne Kuby w dużej mierze opiera się na walce z krytykującymi Renulkę "hejterami" - w tym z Gosią Rozenek.

Zły na cały świat Kuba, który naraża się Miszczakowi twierdząc, że Azja Express to "źle montowany program", musi chyba popracować nad promocją własnego show. Choć Kuba nie lubi przyznawać się do porażek, po fali krytyki dotyczącej wizyty w jego programie mało błyskotliwej Deynn, postanowił zapraszać ambitniejszych gości. Ostatnio jego gościem był m.in. Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, który - pewnie wbrew swojej woli - stał się obiektem niesmacznego "konkursu" zorganizowanego przez prowadzącego.

bCGCGqKv

Kto wymyśli najlepszy dialog do tego zdjęcia, zostanie laureatem konkursu! - napisał przy zdjęciu nowej Wodzianki ubranej w strój rodem z filmu dla dorosłych i siedzącego obok niej Kuby Badacha. Jak można było przewidzieć, profil Wojewódzkiego zalała fala szowinistycznych pomysłów na nagłówek:

Poślinić szyjkę? On- dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić ? ona - miałam tu tylko wejść i wyjść... Kuba - to Ty w nią wejdź a ja sobie wyjdę. Ona: z lodem? On: bez loda. Ona: a przynieść Ci słomkę czy wyjmiesz sobie z butów? Kuba: czekaj, czekaj zaraz będą słone paluszki...

Fajne sutki maleńka poka poka poka coś więcej poka poka - to tylko niektóre z "haseł reklamowych" proponowanych przez widzów programu Kuby.

Pomijając fakt, że Wodzianka jest nieodłącznym, choć regularnie krytykowanym "elementem" show, czy Kuba zastanowił się, jak poczuła się modelka czytająca takie komentarze? Oraz w jakiej sytuacji stawia swojego gościa i jego żonę?

bCGCGqKB

Nagłówkami dotyczącymi swojej dziewczyny przejmował się przecież znacznie bardziej.

bCGCGqKC

Sablewska odrzuciła zaproszenie Wojewódzkiego do programu: "Jemu serdecznie dziękuję"

bCGCGqKW
KOMENTARZE
(133)
Gość
3 lata temu
Podstarzały nieszczęśliwy gej
gość
3 lata temu
Kuba jest obrzydliwy
Gość
3 lata temu
Czy ktoś tego półgłówa jeszcze ogląda?!Komu daje doopy, że go jeszcze trzymają na antenie?!
bCGCGqKX
gość
3 lata temu
czy to prawda, że Kuba ma łechtaczkę?
Gość
3 lata temu
Na starość Kubuś chociaż pogada o seksie... nic innego mu już nie zostalo😣
Najnowsze komentarze (133)
Gość
3 lata temu
L***i same się cisną do jego programu, a potem wielkie halo bo on robi z nich posmiewisko..... kobiety w dzisiejszych czasach się nie szanują to o co tu chodzi
gość
3 lata temu
Co na to feministki? przymykają oczy? bo gej? bo tvn? bo "swoich" się nie krytykuje....
Gośćbolek
3 lata temu
Kuba starość nie radość Kup sobie jeszcze jedna miotle bo jedna juz masz.chuda jak skąpanej nie to ladne nie to zgrabne poprostu miotly a ty kup jeszcze sobie trampki i peruki na ta łysienie.
gość
3 lata temu
wasze komentarze świadczą o was nie o nim
Aga
3 lata temu
Wodzianki są żenujące, a Kuba jest obleśny wykorzystując te młode dziewczyny z parciem na szkło.
gość
3 lata temu
ćwok do potęgi entej
Gość
3 lata temu
Powaga z tym tupecikiem?
gość
3 lata temu
za co temu debilowi płaco bez słuchawki w uszach to zero
bCGCGqKP
gość
3 lata temu
OBrzydliwosc .I taki ktos pracuje w telewizji.
gość
3 lata temu
Ja pierdziele.. swiat idzie do przodu, jest coraz bardziej przyjazny kobietom, a w polskiej telewizji, i to takiej podobno postepowej, kobieta lata w majtach w stroju jak z seks shopu w roli tylko i wylacznie obiektu seksualnego.. co za umyslowy prymizywizm.. a kuba lansuje sie na takiego intelektualiste
Gość
3 lata temu
To pisali przecież inni, a nie Kuba. Eiększość mężczyzn w tym kraju to szowiniści niestety.
gość
3 lata temu
Być może Kuba tak naprawdę jest wrażliwym człowiekiem, ale zastanawia mnie co wpływa na niego że jego programy sa po prostu żenujące. Zaprasza do programu ciekawych znanych często ludzi i chciałabym się czegos dowiedzieć, ale nie mozna, bo Kuba ciągle przerywa, wtyka jakieś niby śmieszne dowc**y. W sumie kogokolwiek by zaprosił program bedzie taki sam. Po prostu szkoda czasu na tą żenadę.
Pretend
3 lata temu
"Powiedział, ile razy może, i z kim od wczoraj dzieli łoże", jak Andrzej Sikorowski śpiewa - ło, tokszoł.
Gość
3 lata temu
Kuba B. I Ty poszedłeś do takiego programu?!!!
...
Następna strona
bCGCGqLr