Niedziela 22.10.2017 21:15

Szowinistyczny "konkurs" Kuby Wojewódzkiego: "Fajne sutki maleńka, wylizać ci szyjkę?"

Kuba Wojewódzki Kuba Badach Wodzianka

Szowinistyczny "konkurs" Kuby Wojewódzkiego: "Fajne sutki maleńka, wylizać ci szyjkę?"

Nie ma chyba lepszego słowa na opisanie show biznesu niż "hipokryzja". Dotyczy ona zarówno hollywoodzkich, jak i polskich celebrytów, którzy w większości chcą uchodzić za postępowych i zdystansowanych, zaś w rzeczywistości bywa - mówiąc oględnie - różnie.

Swój dystans zatracił też Kuba Wojewódzki, który do dziś przeklina chyba moment, w którym jego dziewczyna postanowiła wziąć udział w reality show. Od tamtej pory życie medialne Kuby w dużej mierze opiera się na walce z krytykującymi Renulkę "hejterami" - w tym z Gosią Rozenek.

Zły na cały świat Kuba, który naraża się Miszczakowi twierdząc, że Azja Express to "źle montowany program", musi chyba popracować nad promocją własnego show. Choć Kuba nie lubi przyznawać się do porażek, po fali krytyki dotyczącej wizyty w jego programie mało błyskotliwej Deynn, postanowił zapraszać ambitniejszych gości. Ostatnio jego gościem był m.in. Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, który - pewnie wbrew swojej woli - stał się obiektem niesmacznego "konkursu" zorganizowanego przez prowadzącego.

Kto wymyśli najlepszy dialog do tego zdjęcia, zostanie laureatem konkursu! - napisał przy zdjęciu nowej Wodzianki ubranej w strój rodem z filmu dla dorosłych i siedzącego obok niej Kuby Badacha. Jak można było przewidzieć, profil Wojewódzkiego zalała fala szowinistycznych pomysłów na nagłówek:

Poślinić szyjkę? On- dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić ? ona - miałam tu tylko wejść i wyjść... Kuba - to Ty w nią wejdź a ja sobie wyjdę. Ona: z lodem? On: bez loda. Ona: a przynieść Ci słomkę czy wyjmiesz sobie z butów? Kuba: czekaj, czekaj zaraz będą słone paluszki...

Fajne sutki maleńka poka poka poka coś więcej poka poka - to tylko niektóre z "haseł reklamowych" proponowanych przez widzów programu Kuby.

Pomijając fakt, że Wodzianka jest nieodłącznym, choć regularnie krytykowanym "elementem" show, czy Kuba zastanowił się, jak poczuła się modelka czytająca takie komentarze? Oraz w jakiej sytuacji stawia swojego gościa i jego żonę?

Nagłówkami dotyczącymi swojej dziewczyny przejmował się przecież znacznie bardziej.

Sablewska odrzuciła zaproszenie Wojewódzkiego do programu: "Jemu serdecznie dziękuję"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (159)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 159
Odpowiedz
283 36
zgłoś
gość 22.10.2017 21:16
Kuba jest obrzydliwy
Odpowiedz
503 43
zgłoś
Gość 22.10.2017 21:19
Podstarzały nieszczęśliwy gej
Odpowiedz
48 6
zgłoś
Gość 22.10.2017 21:19
Kuna impotent mocny w gębie
Odpowiedz
190 15
zgłoś
Gość 22.10.2017 21:19
Czy ktoś tego półgłówa jeszcze ogląda?!Komu daje doopy, że go jeszcze trzymają na antenie?!
Odpowiedz
51 4
zgłoś
gość 22.10.2017 21:19
poczciwiec ten Kuba ale nie da się ukryć, że jako staruszek w peruce jest bardzo obleśny
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 159