Moro i Figurski podzielili majątek. Trzy lata po rozwodzie!

72
Podziel się

"Między nami wszystko załatwione" - zapewnia prezenterka.

Moro i Figurski podzielili majątek. Trzy lata po rozwodzie!

Odeta Moro i Michał Figurski latem 2014 zakończyli swoje dwunastoletnie małżeństwo. Z tej okazji prezenterka ujawniła, że mąż od dawna traktował ją jak "kelnerkę na bankiecie swojego życia”.

Wyglądało na to, że pozostało między nimi sporo niewyjaśnionych spraw, które położyły się cieniem na ich dalszych relacjach. Wszystko poszło jednak w zapomnienie, gdy rok po rozwodzie Michał trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie. Troska, którą okazała mu wówczas Moro sprawiła, że ludzi zaczęli patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Nie bacząc na rozwód, po którym zostały gorzkie wspomnienia i nowy związek prezentera z młodszą kobietą, Odeta zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację byłego męża. W międzyczasie sama spłacała kredyty, które razem z Michałem zaciągnęli jeszcze za czasów swojego małżeństwa. W wywiadach tłumaczyła, że w takich sytuacjach po prostu warto zachować się przyzwoicie.

Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Michał szczęśliwie wraca do zdrowia, zaś kariera Moro, po wzięciu udziału w drugiej edycji _**Agenta Gwiazdy**_, nabrała tempa. Również w życiu osobistym zaczęło jej się układać. Krótko po powrocie z Argentyny, zaczęła spotykać się z byłym chłopakiem Anny Popek Konradem Komornickim. Zazdrosna Popek próbowała popsuć ich miłość, ostrzegając, niby w dobrej wierze, Odetę, że Konrad chce się tylko przy niej wypromować, ale niewiele wskórała.

Moro i Komornicki planują wspólną przyszłość. Plany weszły w tak poważną fazę, że Odeta w końcu, po trzech latach od rozwodu, postanowiła uprządkować sprawy finansowe z byłym mężem.

Na szczęście Michałowi też zaczęło na tym zależeć, bo równolegle układa sobie życie w nowym związku. Zobacz: Figurski się zaręczył! "Zrozumiał, że życie jest ulotne"

Między nami wszystko załatwione - ujawnia Odeta w rozmowie z Twoim Imperium.

Jak dodaje tabloid, Moro zachowała mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy, zaś Michał wyprowadził się czasowo do Magdaleny Kasperowicz, z którą zamierza wziąć ślub. Majątek udało się podzielić polubownie, bez interwencji sądu.

KOMENTARZE
(72)
gość
2 lata temu
Duże brawa dla Odety za to, jak zachowała się po jego udarze. Nie zostawiła go, pomagała mu, chociaż się rozstali.
gość
2 lata temu
ich sprawy. A ta bladzia z mordą fałszywej s**i reklamująca Lidla jest do kitu! Wredna brzydka twarz
gość
2 lata temu
chłopak mnie zostawił w lutym, DZIEŃ PRZED WALENTYNKAMI!! (pozdrawiam wojtusia ;*) i w końcu mam WYJ****E, piję drinki zaraz zwijam się na miasto, zaliczę pare klubów i może na klubach zaliczanie się nie skończy :P on już dawno żyje innym życiem a ja jak jakiś d***l ubolewam. DOŚĆ . i wam też tego życzę :)
ananana
2 lata temu
Oni maja dziwna "urodę" po prostu wyglądają nieciekawie i zle się na nich patrzy. Nawet bym zaryzykowała i powiedziała ze są antypatyczni. O co chodzi ze stali się medialni? Nie wiem.
Gość
2 lata temu
A to on ma jeszcze co dzielić?
Najnowsze komentarze (72)
Iska
4 miesiące temu
szkoda patrzec co zycie robi z ludzi.Kiedys mlodzi zakochani w sobie a po paru latach kazdy w swoja strone
Gość
2 lata temu
Dno
Gość
2 lata temu
Niech wygrywają!!
Gość
2 lata temu
Czy on wie co to sport?
Gość
2 lata temu
Ależ on ma dziwną urode
Gość
2 lata temu
Michał wziął sobie młodszą Martusię, która kopnęła go w dup* jak tylko pojawiły się problemy. Taka to x niej laska. Albo jej cos zalatwiasz i sie moze troszke popromowac, albo narazie szuka nastepnego gacha.
gość
2 lata temu
Tez mi majatek -mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy, Moze to stara rudera
gość
2 lata temu
Moro i Figurski to para z nietypowymi odwłokami
gość
2 lata temu
To codziennie było suszi a na rechabilitację zabrakło,to dopiero rozpusta w biały dzień.
Gość
2 lata temu
Rosja z twarzy bije od Figurskiego. To Misza z Irkucka
Grazyna
2 lata temu
Odeta to super babka i niech jej sie wiedzie zycze duzo dobrego
Grazyna
2 lata temu
Odeta to super babka i niech jej sie wiedzie zycze duzo dobrego
gość
2 lata temu
gdybys chciala przestac cierpiec,zaczelabys po prostu zyc...a nie dostawac kota...
gość
2 lata temu
chodzi o to, że cokolwiek o nich napiszesz i czym i obrzucisz to oni pokazali, że można rozstać się nie odgryzając aorty
...
Następna strona