Niedziela 26.11.2017 00:05

Moro i Figurski podzielili majątek. Trzy lata po rozwodzie!

Michał Figurski Magdalena Kasperowicz Odeta Moro

Moro i Figurski podzielili majątek. Trzy lata po rozwodzie!Odeta Moro i Michał Figurski latem 2014 zakończyli swoje dwunastoletnie małżeństwo. Z tej okazji prezenterka ujawniła, że mąż od dawna traktował ją jak "kelnerkę na bankiecie swojego życia”.

Wyglądało na to, że pozostało między nimi sporo niewyjaśnionych spraw, które położyły się cieniem na ich dalszych relacjach. Wszystko poszło jednak w zapomnienie, gdy rok po rozwodzie Michał trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie. Troska, którą okazała mu wówczas Moro sprawiła, że ludzi zaczęli patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Nie bacząc na rozwód, po którym zostały gorzkie wspomnienia i nowy związek prezentera z młodszą kobietą, Odeta zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację byłego męża. W międzyczasie sama spłacała kredyty, które razem z Michałem zaciągnęli jeszcze za czasów swojego małżeństwa. W wywiadach tłumaczyła, że w takich sytuacjach po prostu warto zachować się przyzwoicie.

Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Michał szczęśliwie wraca do zdrowia, zaś kariera Moro, po wzięciu udziału w drugiej edycji Agenta Gwiazdy, nabrała tempa. Również w życiu osobistym zaczęło jej się układać. Krótko po powrocie z Argentyny, zaczęła spotykać się z byłym chłopakiem Anny Popek Konradem Komornickim. Zazdrosna Popek próbowała popsuć ich miłość, ostrzegając, niby w dobrej wierze, Odetę, że Konrad chce się tylko przy niej wypromować, ale niewiele wskórała.

Moro i Komornicki planują wspólną przyszłość. Plany weszły w tak poważną fazę, że Odeta w końcu, po trzech latach od rozwodu, postanowiła uprządkować sprawy finansowe z byłym mężem.

Na szczęście Michałowi też zaczęło na tym zależeć, bo równolegle układa sobie życie w nowym związku. Zobacz: Figurski się zaręczył! "Zrozumiał, że życie jest ulotne"

Między nami wszystko załatwione - ujawnia Odeta w rozmowie z Twoim Imperium.

Jak dodaje tabloid, Moro zachowała mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy, zaś Michał wyprowadził się czasowo do Magdaleny Kasperowicz, z którą zamierza wziąć ślub. Majątek udało się podzielić polubownie, bez interwencji sądu.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (85)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 85
Odpowiedz
368 17
zgłoś
gość 26.11.2017 00:07
Duże brawa dla Odety za to, jak zachowała się po jego udarze. Nie zostawiła go, pomagała mu, chociaż się rozstali.
Odpowiedz
9 12
zgłoś
gość 26.11.2017 00:08
gość: Janka Trabant to moja ulubiona szambiarka
Heheh jessica mercedes z niej zadna
Odpowiedz
9 7
zgłoś
Jess Polonez 26.11.2017 00:08
gość: Janka Trabant to moja ulubiona szambiarka
A ja?
Odpowiedz
11 5
zgłoś
Gość 26.11.2017 00:08
Dobrze ze ja nie muszę przez to przechodzić
Odpowiedz
11 16
zgłoś
gość 26.11.2017 00:08
a nakarmicie polakow info o ich kupie moze...hooj kogo obchodzi ich majatek i wogole oni...co oni wnosza do naszego zycia pytam sie.... ? juz jadzia z monopola ma ciekawsze zycie...piszcie o kims exiting jak to dzoana mowi
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 85