Czwartek 07.12.2017

Wytatuowana fanka Popka odpowiada swojemu idolowi: "Każdą modyfikację można nazwać CHORĄ"

dziewczyna wytatuowała gałki oczne i straciła wzrok Popek Ola Sadowska

Wytatuowana fanka Popka odpowiada swojemu idolowi: "Każdą modyfikację można nazwać CHORĄ"

Anoxi_Cime taką nazwę dla swojego profilu na Instagramie wybrała 21-letnia Ola Sadowska z Wrocławia, która poddała się ryzykownemu zabiegowi. Dziewczyna ujawniła, że zdecydowała się na wytatuowanie gałki ocznej na czarno. Jak się okazało, nie sprawdziła ani studia, ani tatuatora, który podjął się wykonania zabiegu. Podczas tatuowania, niedoświadczony tatuator wbił igłę zbyt głęboko, co spowodowało przebicie gałki ocznej oraz użył zbyt dużej ilości tuszu. W wyniku niekompetencji tatuatora, 21-latka bezpowrotnie straciła straciła wzrok w prawym oku i coraz słabiej widzi na lewe.

Zobacz: Fanka Popka z wytatuowanymi gałkami ocznymi przerywa milczenie: "Zrobiłam to, bo marzyłam o pracy w show biznesie"

Fanka Popka wielokrotnie powtarzała, że zdecydowała się na tak drastyczną zmianę wizerunku z powodu chęci zrobienia kariery w show biznesie. Trzeba przyznać, że swój cel osiągnęła. Trąbią o niej wszystkie media, śniadaniówki zabijają się o jej udział w programie, nawet Youtuberzy postanowili podtrzymać pięć minut sławy Oli Sadowskiej, które nie wiadomo jak długo potrwa.

21-latka udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Norbertowi Żyle, który prowadzi kanał Afera na dywaniku. Żyła na samym początku postanowił "wyjaśnić" widzom jego kanału, na ile obecny wizerunek dziewczyny jest związany z raperem Popkiem. Ola po raz kolejny postanowiła zdementować plotki:

W zeru procentach jest związany mój wizerunek. Popka poznałam jak już miałam wytatuowane oczy, a pomysł pojawił się już dużo wcześniej więc nie, nie wzorowałam się na nim - powiedziała i postanowiła się odnieść do słów rapera, który jej zmiany wyglądu określił jako "chore": No wszelkiego rodzaju modyfikacje można nazwać chorymi, chociaż moim zdaniem wcale takie nie są, ponieważ każdy ma prawo wyglądać jak chce i jak czuje się wyjątkowo i dobrze w swoim ciele.

Prowadzący poruszył także temat "memów" pojawiających się w sieci, które mają na celu upokorzenie Oli. Anoxi przyznaje, że ciężko to znosi:

Każdego boli kiedy ktoś go obraża, wyzywa, pisze niemiłe rzeczy. Jest to forma mowy nienawiści i to nie jest przyjemne. Nauczyłam się to ignorować, ale boli mnie. Ludzie mnie nie znają, nie widzę powodów dla których mieliby mnie tak traktować.

Wy też nie widzicie powodów?

 

Raper Popek na rowerze

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (187)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187
Odpowiedz
169 34
zgłoś
gość 07.12.2017 18:16
szkoda dziewczyny
Odpowiedz
239 23
zgłoś
Gość 07.12.2017 18:17
Jedno i drugie ma nierówno pod kopułą..
Odpowiedz
37 9
zgłoś
Gość 07.12.2017 18:17
Szkoda niedojrzałej dziewczyny.
Odpowiedz
45 12
zgłoś
gość 07.12.2017 18:18
okropne , nie pokazujcie ich bo w nocy nie można spać jak człowiek takie straszydła zobaczy, tragedia , jak można z siebie coś takiego zrobić?????
Odpowiedz
72 16
zgłoś
Gość 07.12.2017 18:18
Mi jej po ludzku szkoda i nie za jej głupotę a za błąd poprostu. Z wiekiem będzie jej ciężej. No szkoda dziewczyny!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187