Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska znów wbija szpilę byłej żonie Zbigniewa? "Alimenty to nie prezenty!"

284
Podziel się:

"Robię, co mogę, przepisując majątek męża na siebie" - kpią fani w komentarzach.

Monika Zamachowska znów wbija szpilę byłej żonie Zbigniewa? "Alimenty to nie prezenty!"
bEDLhRvp

Monika Zamachowska kilka lat temu rozbiła rodzinę Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy. Była żona Zbyszka zgodziła się na rozwód tylko dlatego, że jej były mąż zgodził się zostawić jej cały majątek oraz płacić 18 tysięcy miesięcznie na dzieci. Niestety, jak się okazało, zasądzona kwota alimentów okazała się zbyt wysoka.

Aktor ubolewał, że nie ma stałych zarobków i po zakończeniu kariery w Bitwie na głosy pozostał bez stałego, wysokiego dochodu. W rezultacie Monika i Zbyszek podejmują się wszelakich chałtur, aby związać koniec z końcem. Efekty ich starań widoczne są gołym okiem, szczególnie dla byłej żony Zamachowskiego, której konto od 2011 roku Zbigniew zasilił kwotą 1 200 000 złotych. Monika oczywiście wypomniała eks swojego męża, że większość pieniędzy przeznacza na swoje drogie wyjazdy i kreacje zamiast na dzieci.

bEDLhRvr

Opowiadania w tabloidach o sytuacji materialnej i oczernianie przy tym matki dzieci swojego partnera nie wystarczyło jednak Monice, która postanowiła dogryźć Juście również na Instagramie. Zdjęcie zza kulis imprezy, którą prowadziła w Teatrze Wielkim podpisała: Robota. Alimenty to nie prezenty. Robię, co mogę.

Bojownicze stanowisko Zamachowskiej nie spodobało się jednak jej fanom. Jedna z obserwujących ją kobiet napisała:

Robię, co mogę, przepisując majątek męża na siebie, otwierając firmę na siebie aby mąż nie miał jawnych dochodów unikając w ten sposób płacenia czwórce dzieci alimentów. Rzeczywiście wzięła Pani sprawę w swoje ręce. Ponownie Gratuluje Pani przedsiębiorczości.

Powinna się wstydzić?

bEDLhRvx
bEDLhRvy

**Córka Zamachowskiej już walczy o karierę. "Chciałabym chodzić po czerwonym dywanie!"

bEDLhRvz

**

bEDLhRvS
KOMENTARZE
(284)
Gość
4 lata temu
Justa rezygnując z pracy na rzecz wychowywania dzieci umożliwiła Zamachowskiemu robienie kariery. Jego kariera to ich wspólny dorobek. Ma pełne prawo do korzystania teraz z profitów jakie to za sobą niesie.
gość
4 lata temu
urodzene komus 4ki dzieci, to duze poswiecenie, a potem ktos to rozwala, wiec musi sie liczyc z konsekwencjami; robienie dzieci to nie sport, a stawki, coz..... elity maja elitarne
Gość
4 lata temu
Wstydź sie kobieto, sama masz dzieci i od męża ciągniesz a dzieciom Zbyszka wypominasz? Co one gorsze od Twoich??!! Wstyd!!!
bEDLhRvT
Gość
4 lata temu
Tyle kasy na alimenty?? Masakra, a co o zmniejszenie kwoty nie mozna do sądu wystapic?
Gość
4 lata temu
Samotni rodzice z jednym dzieckiem nawet 500+ nie dostają a bogacze z dwojka dostają. Taka sprawiedliwość:/
Najnowsze komentarze (284)
gość
4 lata temu
Monika jest jak ten stryjek, co zamienił siekierkę na kijek.
Gość
4 lata temu
Okropna jest ta monika
Gość
4 lata temu
Okropna jest ta monika
gość
4 lata temu
Brawo Pani Justa
gość
4 lata temu
Justa nie daj sioe alimenty sie należa a Zmachowski wstydziłby sie w temn sposob zachowywac, przeciez to jego dzieci
Gość
4 lata temu
Taa.. justa "zgodziła się na rozwód" łaskawie za cały majątek i drugi majątek w comiesięcznych alimentach! Śmiech na sali sądowej, że zgoda małżonka jest nagle potrzebna do rozwodu. A jakby jej nie dał majątku to by dalej się z nim męczyła w imię zasad? No i skoro oddał juz cały majątek to w sumie czemu jeszcze nie oddałby majątku kochanki. Przecież ona też winna - rozbiła szczęśliwą rodzinę. A dzieci nie chcą znać Moniki ale jej pieniążki lubią, pelnoletnie - do roboty lenie, bo jak jeszcze pracy nie nauczeni to kiedy do niej łaskawie pójdą?
tez żona
4 lata temu
Justa przegina. Ta rodzina to nie aniołki. Gdyby była dobrą żoną to Zbigniew nie odszedł by do Moniki.A tak w ogóle słaba ,brzydka aktorka
gość
4 lata temu
maksymalnie, ale to maksymalnie 4 chaltury i pieniadze na alimenty sa. nie chodzi oczywiscie o jakas ciezka prace, 2 godziny opowiadania lub czytania z kartki i done. zrobione
bEDLhRvL
gość
4 lata temu
Poziom Zamachowskiej jest pod wszelkimi poziomami. Niżej dna.
babcia
4 lata temu
Córce Zamachowskiego przypominam " TĘ a nie TĄ ''.
gość
4 lata temu
Ludzie rozwod rozwodem ale te alimenty sa za duze !!!!
gość
4 lata temu
P Moniko, ma Pani racje....
gość
4 lata temu
18 tysięcy miesięcznie?????? To gruba przesada....
gość
4 lata temu
Justa powinna jej publicznie dać w pysk........może w końcu by się ogarnęła, przecież te alimenty są na 4 dzieci a nie na Justę..... to co Moniczka robi to patologia. Ja bym jej dała po gębie ,publicznie, tak jak ona to robi jego byłej co jakiś czas publicznie szpila i zadowolona z siebie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDLhRwE
bEDLhRwF
bEDLhRwG
bEDLhRwH
bEDLhRwI
bEDLhRwn