Sobota 16.12.2017

Bachleda-Curuś znowu zagra w filmie z Farrellem! "Niełatwo oprzeć się jego urokowi..."

Alicja Bachleda-Curuś Colin Farrell Marcin Gortat Small World Patryk Vega

Bachleda-Curuś znowu zagra w filmie z Farrellem! "Niełatwo oprzeć się jego urokowi..."

Romans Alicji Bachledy-Curuś z irlandzkim łamaczem serc Colinem Farrellem do dziś dla wielu pozostaje jej największym życiowym "sukcesem". Aktorzy poznali się w 2008 roku na planie filmu Ondine, w którym Farrell grał rybaka, a Alicja syrenę zaplątaną w jego sieć. Szybko wyszło na jaw, że prywatnie Polka także dała się omotać przystojnemu gwiazdorowi i błyskawicznie zaszła z nim w ciążę. Chociaż związek nie przetrwał, Alicja wyszła na nim całkiem nieźle - do dziś może liczyć na wysokie alimenty od ojca Henry'ego Tadeusza i wzmianki w mediach odnoszące się do tamtej historii.

Choć aktualnie Alicja podobno związana jest z kolejnym bogatym i znanym mężczyzną - Marcinem Gortatem, wygląda na to, że niebawem będzie miała szansę zacieśnić relacje z Farrellem, a to dzięki... Patrykowi Vedze.

Reżyser, który po sukcesie Pitbulla przeżywa obecnie szczyt popularności, wpadł na pomysł filmu, w którym chce obsadzić właśnie Alicję i Colina. Small World ma być anglojęzycznym filmem opowiadającym o handlu dziećmi.

Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - ujawnia Vega w rozmowie z Super Expressem.

Ponoć Patryk zdecydował się zatrudnić Curuś, bo jest pod wrażeniem "kunsztu aktorskiego", jaki pokazała w Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach.

Nietrudno się domyślić, że pomysł obsadzenia w jednej z ról Farrella jest obliczony na wywołanie spekulacji dotyczących ich kolejnego romansu. Biorąc pod uwagę to, co mówiła o Colinie aktorka, nie jest to zresztą wcale wykluczone. Bachleda niejednokrotnie przyznawała, że nie jest w stanie oprzeć się Irlandczykowi.

Spędzaliśmy na planie dużo czasu, w przerwach rozmawialiśmy o życiu, biznesie, wielu sprawach. Zdecydowanie niełatwo oprzeć się jego urokowi - wyznała Alicja w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy: "Niełatwo się mu oprzeć!"

Myślicie, że Gortat ma powody do niepokoju?

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (187)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187
Odpowiedz
1914 39
zgłoś
gość 16.12.2017 18:47
A czy Farrell wie,że ma zagrać u Vegi?
Odpowiedz
888 19
zgłoś
gość 16.12.2017 18:47
Colin Farrell to może grać u Spielberga, Scorsese czy Nolana a nie u Patryka Vegi xd
Odpowiedz
865 19
zgłoś
Gość 16.12.2017 18:48
Po co Aliszia, niech od razu obsadzi Meryl Streep
Odpowiedz
34 7
zgłoś
gość 16.12.2017 18:48
PRZECIEŻ NIE MUSZĄ SIĘ NA TO ZGADZAĆ....
Odpowiedz
845 30
zgłoś
gość 16.12.2017 18:48
Że niby Colin Farrell zagra w wypłuczynach Vegi? LOL!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187