Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona Zbyszka żali się w Internecie: "Muszę zbierać paragony, to upokarzające"

633
Podziel się

Aleksandra Justa w końcu skomentowała wywiady nowej żony byłego męża. Która z nich przestanie pierwsza?

Była żona Zbyszka żali się w Internecie: "Muszę zbierać paragony, to upokarzające"
bEgyqbWZ

Mija sześć lat odkąd Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wyjechali razem do Belize na koszt TVN-u. Kręcili tam program S.O.S dla świata, a poza planem rozwijała się między nimi miłość. Podobno do seksu wtedy jednak nie doszło, bo oboje uznali, że taktownie będzie najpierw rozwiązać sprawy formalne z dotychczasowymi małżonkami. W wyniku tej decyzji Zbyszek okazał się w sądzie tak zmotywowany do rozwodu, że bez wahania zgodził się zostawić żonie dom, samochód, wszystkie pieniądze na koncie i jeszcze płacić 16 tysięcy miesięcznie na dzieci.

Nie ma w show biznesie lepszego przykładu mężczyzny, którego żona puściła, w dosłownym znaczeniu, w skarpetkach. No ale najważniejsze, że Zbyszek i Monika mogli już uprawiać seks, co, jak wyznała Monia, odbywa się zwykle rano: Richardson O SEKSIE z Zamachowskim: "ROBIŁAM TO RANO"

Z czasem Monika zorientowała się, że, pomijając regularny seks, nie wygrała raczej losu na loterii. Żeby zdobyć pieniądze na alimenty Zbyszka, musiała wyprowadzić się z domu w Wilanowie, który specjalnie dla niej zaprojektował tata i wynająć go obcym ludziom. Wraz ze Zamachowskim i dziećmi zamieszkała w znacznie ciaśniejszym i mniej komfortowym, ale za to tańszym, mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. Mimo tych wyrzeczeń, Monice nie udało się zaoszczędzić sumy pokrywającej finansowe zobowiązania Zbyszka, więc pracuje na dwóch etatach, łącząc pracę w TVP z wykładaniem przedmiotu "social media" na jednej z prywatnych uczelni.

bEgyqbXb

Tymczasem Zamachowski dogadał się z dwojgiem pełnoletnich dzieci, że obniży im alimenty z 4,5 do 2,5 tysiąca złotych. Sąd nie zanegował tej decyzji, więc wydawało się, że wszystko jest w porządku. Kłopoty zaczęły się, gdy trzecie dziecko aktora skończyło 18 lat. Była żona aktora, Aleksandra Justa, nasłała na Zbyszka komornika, który zajął jego teatralną pensję. Podobno jest zdania, że umowa Zbyszka z dziećmi w sprawie zmniejszenia kwoty alimentów jest nielegalna i powinien przez cały czas płacić 16 tysięcy złotych miesięcznie. A ponieważ płaci mniej, była żona podliczyła, ile, jej zdaniem, nie dopłacił w ciągu minionych lat, dodała ustawowe odsetki i wyszły jej grube dziesiątki tysięcy.

Wtedy Monice puściły nerwy. Ogłosiła w Twoim Imperium, że od rozwodu Zbyszek wpłacił na konto byłej żony milion dwieście tysięcy złotych i ona osobiście bardzo jest ciekawa, czy Justa wydała je na luksusowy samochód czy raczej na egzotyczne podróże, bo raczej, co widać gołym okiem, nie na ubrania dla dzieci: Zamachowska o alimentach Zbyszka: "Boję się, że NIE STARCZY NAM NA JEDZENIE"

Od słowa do słowa wywiązała się na ten temat ogólnonarodowa dyskusja w Internecie, w której w końcu głos postanowiła zabrać sama Justa.

W odpowiedzi na komentarz jednego z internautów, który zarzucił jej pazerność, odpowiedziała, że nie dość, że klepie biedę, to jeszcze musi ciułać na rachunki.

bEgyqbXh

Przez okrągły rok wiele matek, które znam lub ojców w zależności, kto sprawia opiekę nad dziećmi, zbiera paragony na najdrobniejszy wydatek dla dzieci. Od bułki poprzez ubrania, wodę, gaz, prąd, kino i edukację, rozmaite edukacyjne zajęcia dodatkowe. Po to tylko, żeby pokazać i wytłumaczyć się, że te pieniądze są przeznaczane na dzieci. To też jest sytuacja upokarzająca, ale skoro trzeba to trzeba - napisała aktorka.

Cóż, biorąc pod uwagę, że ideą systemu alimentacyjnego jest, by oboje rodzice składali się na utrzymanie dzieci mniej więcej po równo, a Zbyszek musi płacić po 4,5 tysiąca złotych na każde dziecko przed 18. rokiem życia, wychodzi, że w rodzinie Zamachowskich nie da się doprowadzić dziecka do pełnoletności za mniej niż 9 tysięcy złotych miesięcznie. Też tyle wydajecie?

bEgyqbXi
bEgyqbXj
Zobacz także: Córka Moniki Zamachowskiej marzy o karierze w show-biznesie. Chce zostać wokalistką
bEgyqbXC
KOMENTARZE
(633)
Gość
3 lata temu
Co w tym upokarzającego? W tym kraju ludzie wychowują dzieci mając na całe rodziny mniej, niz ta pani na każde z dzieci z osobna. Tez bym spytała o paragony.
Gość
3 lata temu
w końcu jakiś obiektywny artykuł na temat zamachowskiego. Nie jestem fanka Moniki, ale jego była żona to pazerna na kase baba, która robi z siebie ofiarę.
gość
3 lata temu
Zastanawiam się co ona widziała w tym Zamachowskim jedna i druga . Poza tym alimenty w takiej wysokości to chore . Ciekawe ile dokłada Pani Justa. Myślę że nic
bEgyqbXD
Gość
3 lata temu
Ostatnie zdjęcie Zbynia wymiata... Co one w nim widzą?
gość
3 lata temu
a ona jest od czego? sama niech placi poza tym niech sie dorosle gowniary do roboty wezma ja od 18 pracowalalm i korona mi z glowy nie spadla
Najnowsze komentarze (633)
gość
3 lata temu
A kto powiedział, że porzucone dzieci mają żyć za minimum socjalne? Przepisy jasno mówią, że dzieci maja prawo do życia na takim poziomie, na jakim żyją ich rodzice. Skoro tatusia stać na egzotyczne wakacje, to dlaczego jego dzieci nie? Starsze dzieci studiują i rodzice mają na nie łożyć, bo ich na to stać. Zresztą nie sądzę, że p. Justa "przejada" alimenty od byłego, z pewnością chce w jakiś sposób zabezpiczyc przyszłość swoich dzieci, bo na ojca liczyć już nie mogą. Jego aktualna żona walczy jak lwica, żeby odebrać to, co im się należy.
Gość
3 lata temu
Cale koszty wychowania dziecla zrzucila na bylego meza. 4.5 tys na jedno dziecko ??? Wsyd co za sep...
prosze
3 lata temu
Zmienić garderobę na modniejszą.
Gość
3 lata temu
A na co te 16 tys jest przeznaczane to jakis absurd.ja mam alimentow na dwoje 700 zl.Paragonow nie zbieram.
gość
3 lata temu
Zamachowskiej nie da się oglądać w Pytaniu na śniadanie. Dlaczego ją jeszcze tam trzymaja?
gość
3 lata temu
Monika ma oczy proszące o rozum. Strasznie prymitywna kobieta.
gość
3 lata temu
Ten brzuch jest taki seksowny? Paranoja.
gość
3 lata temu
Ładne peruki, pewnie były drogie.
bEgyqbXv
gość
3 lata temu
Taki spasiony aktor, wstyd. Czy jest w ciąży za Monikę? Kiedy poród?
Jack
3 lata temu
Widziałem Pana Zbyszka kiedyś na ulicy, zawsze myślałem, że to ja jestem krasnal ogrodowy... chyba mnie dowartościował :D
gość
3 lata temu
justa to baba chora z nienawiści i zazdrości i dlatego chce dokopać niewiernemu mężowi a takie alimenty to na pewno jej się nie należą
krata
3 lata temu
Chciał rozwodu za wszelka cene ..........to go dostał! !!!! Teraz przychodzi po rozum do głowy. Mógł wcześniej myśleć rozumem a nie f......em
Gość
3 lata temu
Pzerne b****o, do tego wredna i przebiegła, wykorzystała układ Zamachowskiego z mniej od niej pazernymi dziećmi. Nie dziwię się Richardson, że jest wkurzona. A z jakiej racji ma zarabiać na cudze dzieci i byłą żonę swojego obecnego.
gość
3 lata temu
Wstyd żeby aktor był taki spasiony. Obrzydliwy chłop. Żre, śpi do południa i robi dzieci, tylko nie bardzo chce na nie płacić.
...
Następna strona
bEgyqbXX