Trwa ładowanie...
Przejdź na

Courtney Stodden zdradza: "Przez całe życie zmagam się z depresją i szykanowaniem"

83
Podziel się

23-latka twierdzi, że od najmłodszych lat była "gnębiona, bita i wyzywana od dzi*ek".

Courtney Stodden zdradza: "Przez całe życie zmagam się z depresją i szykanowaniem"
bCFJATud

Courtney Stodden zasłynęła kilka lat temu, kiedy w wieku 16 lat poślubiła niezbyt znanego amerykańskiego aktora, starszego od niej o 34 lata Douga Hutchinsona. Dziewczyna twierdziła, że żaden lekarz nie ingerował w jej ciało ani twarz, a jej wielki biust i nabrzmiałe usta są dziełem matki natury, co sprawiło, że stała się obiektem żartów. W zeszłym roku początkującej aktorce przydarzył się prawdziwy dramat - dziewczyna poroniła dziecko, będąc w 4. miesiącu ciąży, gdy niefortunnie upadła na brzuch.

W rozmowie z Radar Online, celebrytka wyznała, że od wielu lat zmaga się z depresją spowodowaną szykanowaniem przez społeczeństwo. 23-latka wyznała, że o mało nie doprowadziło jej to do samobójstwa.

bCFJATuf

Od kiedy pamiętam, zawsze byłam gnębiona przez mój wygląd - powiedziała. _Już w VI klasie rówieśnicy znęcali się nade mną, bo moje ciało rozwijało się szybciej niż innych. To nie była moja wina. To nie było dobre dla mojego zdrowia psychicznego. Stałam się bardzo niepewna siebie i swojego ciała, widząc jaką uwagę przyciąga. Nauczyciele patrzyli na mnie od góry do dołu, jakbym zrobiła coś złego, a ja miałam tylko 12 lat**! Myślałam, że zrobiłam coś złego.**_

Stodden zdradziła, że nienawiść, z którą się spotkała, wpędziła ja w ramiona starszych mężczyzn, którzy jako jedyni akceptowali ja taką, jaka jest.

Później koleżanki z klasy zaczęły się ode mnie odwracać, obracając całą szkołę przeciwko mnie. Byłam wyzywana od dzi*ek i bita. Okazało się, że jedynymi miłymi dla mnie ludźmi byli starsi ode mnie mężczyźni. W nich znajdywałam pocieszenie. To właśnie zniszczyło moja psychikę, bo wszystkie kobiety mnie odrzucały, a mężczyźni traktowali jedynie jako obiekt seksualny. Dlatego jestem teraz taka niepewna siebie. Od dłuższego czasu chodzę na terapię i wciąż liczę na poprawę - zakończyła.

bCFJATul

Gardias: Miałam guz na tarczycy, byłam przerażona. Myślałam o najgorszym!

bCFJATuG
KOMENTARZE
(83)
Asieńka
3 lata temu
Na ostatnim to wyglada jak Merlin ...🙀
Gość
3 lata temu
Kolejny dowód na to że L***i które robią sobie non stop fotki nagie czy d**y są nie dowartościowanie...to przykre
gość
3 lata temu
23 laka?!?!
bCFJATuH
Gość
3 lata temu
Ładna z twarzy, uśmiech też, ciałko Ok ale sie zgubiła ale jak dla mnie fajna łaska, a ten co napisze pode mną... to walisz dogidonga przy niej a na formum mówisz ze brzydka i patologia. A Polki nie lepsze...
Gość
3 lata temu
Współczuję jej ...mimo wszystko ... 😕
Najnowsze komentarze (83)
Gość
3 lata temu
To przecież pisze, że chodzi na terapie wiec cos robi!!! Powodzenia dziewczyny !
Gość
3 lata temu
To przecież pisze, że chodzi na terapie wiec cos robi!!! Powodzenia dziewczyny !
gość
3 lata temu
To po co sie wystawia ba fo Tkach sk Or nie radzi sobie z krytyka. Sama sie p Odkłada a potem biedna z siebie robi
Gość
3 lata temu
Tez tak miałam
gość
3 lata temu
jest w tym duzo prawdy
gość
3 lata temu
Od początku wiedziałam, że ta dziewczyna jest totalnie zagubiona i nie uzyskała odpowiedniej pomocy w odpowiednim czasie. Trzymam za nią kciuki, oby wreszcie życie stało się dla niej łaskawe i żeby spotkała na swojej drodze kogoś wartościowego.
Gość
3 lata temu
G***i pudlu ona wcale nie twierdzi ze ma naturalny biust!! Przecież robiła go przed kamerami i to kilkukrotnie!!
Gość
3 lata temu
Ładna jak Merlin te same cechy batdzo ładna może duch Merlin w nią wszedł tp dpbrze
bCFJATuz
gość
3 lata temu
I znowu srajfon,nie rozumie tych celebrytów, o co chodzi z tymi telefonami, że żadnych innych nie mają do zdjęć tylko z jabłkiem, które mimo etui zawsze śa bardzo widoczne? nie jestem celebrytą, posiadam dwie firmy, z których mam dochód na czysto w granicach 40-50 tys miesięcznie po odliczeniu podatków i zarobków pracowników. Ja i moja Rodzina (Żona i dwie córki) nie mamy tego telefonu, chociaż mnie stać na setki takich. Macie może odpowiedź tylko sensowną proszę bo pytanie mnie nurtuje od kilku lat ? aut też nie mamy na pokaz typu Bentley w lizingu, który mógłbym wziąć itd ...
gość
3 lata temu
Odrzucili ją z powodu choroby psychicznej. Kobieta, która wszczepia sobie piłki lekarskie w piersi i twierdzi, że jej tak biust urósł. Kobieta, która wkłada całą energię w to, żeby wyglądać jak lalka z sexshopu i podniecać facetów narzeka, że dla mężczyzn jest obiektem seksualnym. Nawet budzi moją sympatię, bo wygląda na nieszkodliwą wariatkę, ale jak się ubierzesz w habit, to nie miej pretensji że wołają za tobą "zakonnica".
Gość
3 lata temu
Wygląda jak zużyta czterdziecha
Gość
3 lata temu
Ludzie nie lubią kobiet które są głupie jak buty A nie że tak wyglądają czy siak
Gość
3 lata temu
A terapią ma być pokazywanie gołej d**y w internecie
Gość
3 lata temu
Głupich nie sieją sami rosną takimi ludźmi nie warto się przejmować, ci warci zachodu nie pozwolą kwestionować czyjeś wartości
...
Następna strona
bCFJATvb