Sobota 30.12.2017 17:00

"Forbes" ogłosił listę aktorów, których filmy zarobiły NAJWIĘCEJ w 2017 roku! (ZDJĘCIA)

Vin Diesel Gal Gadot Johnny Depp Emma Watson Dwayne Johnson The Rock

Magazyn Forbes co roku przygotowuje rankingi najlepiej zarabiających aktorów, aktorek i modelek, analizując show biznes od finansowej strony. Choć listy płac poszczególnych celebrytów wzbudzają najwięcej emocji, dla hollywoodzkiej branży równie istotne są zestawienia nazwisk, które "gwarantują" kasowy sukces filmów. Takie rankingi powstają w wyniku prostego rachunku, sumującego finansowe wyniki produkcji wypuszczonych przez daną gwiazdę.

Zobacz też: "Forbes" ogłosił listę NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH modelek. Kendall Jenner zdetronizowała Gisele Bündchen! (ZDJĘCIA)

Biorąc pod uwagę, że największą popularnością cieszą się ekranizacje komiksów i filmy akcji, nowe zestawienie Forbesa nie zaskakuje. Na szczycie listy gwiazd, których filmy w 2017 roku zarobiły najwięcej, znalazł się bowiem Vin Diesel, a drugie miejsce zajął Dwayne Johnson. W zestawieniu znalazła się też gwiazda Wonder Woman, Gal Gadot, i Emma Watson, która w tym roku zagrała w kasowym hicie Piękna i Bestia. Nie zabrakło znanej z Gwiezdnych wojen Daisy Ridley, której po piętach depczą Chris Pratt i Chris Hemsworth.

Zobaczcie, ile w minionym roku zarobiły filmy topowych hollywoodzkich gwiazd. Zaskoczeni?

« Poprzednie 1/21

Gal Gadot, Dwayne Johnson, Emma Watson i Vin Diesel

2Gal Gadot, Dwayne Johnson, Emma Watson i Vin Diesel