Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski pogodził się z żoną z powodu "Tańca z gwiazdami"? "Nie może być wokół niego negatywnego szumu"

115
Podziel się:

Gdyby nie wiosenna edycja, konflikt mógłby ciągnąć się latami. "Na spotkaniu z żoną wykłócał się o każdą złotówkę" - ujawnia osoba z otoczenia aktora.

Grabowski pogodził się z żoną z powodu "Tańca z gwiazdami"? "Nie może być wokół niego negatywnego szumu"

W listopadzie zeszłego roku Andrzej Grabowski uzyskał w sądzie rozdzielność majątkową z żoną, Anitą Kruszewską. Zabiegał o to od półtora roku. Kryzys w ich małżeństwie rozpoczął się, gdy latem 2015 roku Kruszewska przeszła dwa udary, po których do tej pory nie odzyskała pełnej sprawności. W wyniku znacznego pogorszenia wzroku nie mogła wrócić do wyuczonego zawodu charakteryzatorki teatralnej, zaś leczenie i rehabilitacja pochłaniały jej wszystkie oszczędności.

Grabowski na utrzymanie żony przeznaczył 1600 złotych miesięcznie, więc żeby zdobyć pieniądze na konsultacje w zagranicznej klinice w sytuacji, gdy polscy lekarze rozłożyli ręce, Kruszewska musiała sprzedać swoje mieszkanie.

Tymczasem Grabowski przeprowadził się do dworku w Wężyku, który razem z Anitą wybudowali po ślubie jako zabezpieczenie na starość. Kruszewska liczyła, że spłaci ją i w ten sposób znajdą się pieniądze na leczenie. Niestety, udziały żony w wycenianej na 5 milionów złotych posiadłości aktor wycenił na... 50 tysięcy złotych. Anita, która liczyła na co najmniej milion, poczuła się mocno rozczarowana.

Jej złudzenia dotyczące uczuć, jakie żywi wobec niej mąż, rozwiały się podczas rozprawy o rozdzielność majątkową. Grabowski otwarcie zaatakował żonę, zarzucając ją, że... symulowała udary po to, by oskubać go z pieniędzy.

Na szczęście krótko potem nadeszły święta i z tej okazji skłóceni małżonkowie postanowili sobie wybaczyć i zakończyć ciągnący się od półtora roku spór.
Jak ujawnił znajomy Kruszewskiej, "spotkali się w połowie drogi". Anita wprawdzie nie otrzymała kwoty, o jakiej marzyła, jednak Andrzej obiecał jej zapłacić wystarczająco dużo pieniędzy, by mogła kupić sobie dwa mieszkania i jedno na przykład przeznaczyć na wynajem. W zamian za to Kruszewska zobowiązała się do rezygnacji z roszczeń alimentacyjnych: Grabowski dogadał się z żoną? "Spotkali się w połowie drogi"

Zdążyła już ucieszyć się w Super Expressie, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to tegoroczne Walentynki będzie obchodziła jako singielka.

Podobno w polubownym załatwieniu sprawy pomogła Grabowskiemu nowa edycja Tańca z gwiazdami, w której bardzo chce nadal zasiadać jako juror za 18 tysięcy tygodniowo.

Jemu bardzo zależy na udziale w "Tańcu z gwiazdami", a żeby dostał kontrakt, nie może być wokół niego negatywnego szumu - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium osoba z otoczenia aktora. Gdyby nie poszedł na kompromis, sprawa najprawdopodobniej ciągnęłaby się latami. A tak wszystko może się skończyć na pierwszej rozprawie. Ile go to kosztowało, nie wiem, wiem za to, że na spotkaniu z żoną wykłócał się o każdą złotówkę.

Wele wskazuje na to, że nad Grabowskim rzeczywiście gromadzą się czarne chmury. Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew podjęła decyzję o zawieszeniu produkcji Świata według Kiepskich. Nie mówi się o tym otwarcie, jednak jednym z głównych powodów jest wizerunkowe zamieszanie wokół odtwórcy roli Ferdka Kiepskiego.

A to ma problemy osobiste, a to zdrowotne - komentuje wymijająco osoba z produkcji serialu. Ekipa się mocno posypała.

Kruszewska liczy na to, że mężowi tym bardziej będzie zależało na szybkim rozwodzie, bez dalszego prania brudów.

Nie chcę zapeszać, ale tak, na pierwszej rozprawie możemy już wszystko załatwić - ujawnia w Super Expressie.

_

_

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(115)
Gość
7 lat temu
Wyrachowany sknerus.
gość
7 lat temu
Zwykły chytry i pazerny buc.
Gość
7 lat temu
I tak wiemy, jaki z niego burak i wieprz! I jak moze zasiadac w jury jak o tancu wie tyle, co swiniak w oborze?
Wtf
7 lat temu
Dubieniecki ukradł 13mln zł i nie siedzi!!!!!!!!!
Gość
7 lat temu
Ja tam nie widzę żadnej różnicy między Andrzejem Grabowskim a Ferdkiem Kiepskim. Dla mnie to jedna i ta sama osoba.
Najnowsze komentarze (115)
wujek
7 lat temu
weźcie wreszcie tego obrzydliwca dla złotówki gotów diabła wezwać
wujek
7 lat temu
a to wsza obleśna
Gość
7 lat temu
Co się nie robi dla kasy wstyd panie Grabowski myslalam ze jest pan fajnym wesolym gacetem a jest pan pazernym na pieniadze i niszczy pan wszystko w okol siebie ma nadzieje ze nie dostanie pan pracy w tancu z gwiazdami za cierpienie i ponizanie zony a tez nie wiem za co placa w tancu z gwiazdamitaka kase za siedzenie
fantasmagoria...
7 lat temu
Nie widzicie różnicy między Andrzejem a Ferdkiem bo taki wasz poziom że tylko to oglądacie. A on jest zupełnie inny, nawet zawodowo. TYle że mu się Ferdek opłaca zwyczajnie. tyle co się czepić go mogę to za brzuchol, ona miała udary, on będzie miał zawał jak sobie szybko iqgreen nie kupi i nie schudnie. swoją drogą, tak obstajecie tylko za nią, a o niej nic nie wiadomo, jaka jest itd. tylko ofiarę w mediach z siebie robiła płacząc do kamery. moim zdaniem jedno i drugie źle się zachowywało.
Gość
7 lat temu
Najgorszy członek jury w dziejach tzg. Nie ma kogoś lepszego ?
Gość
7 lat temu
Najgorszy członek jury w dziejach tzg. Nie ma kogoś lepszego ?
Gość
7 lat temu
Najgorszy członek jury w dziejach tzg. Nie ma kogoś lepszego ?
MYSZA
7 lat temu
Co wam zrobił Ferdek przecież to super aktor bardzo go lubię i oglądam KIEPSKICH 😙😙
gość
7 lat temu
Dlaczego blokujecie głosy poparcia dla pana Grabowskiego? Jego żona to polująca na rozgłos i jego kasę harpia.
gość
7 lat temu
Dlaczego blokujecie głosy poparcia dla pana Grabowskiego? Jego żona to polująca na rozgłos i jego kasę harpia.
gość
7 lat temu
Wymienił sobie żonę na młodszą a tu taki zonk.
Gość
7 lat temu
Jaką singielka, od dawna czaruje, mydli oczy i oprowadza się w Pulawch
Gość
7 lat temu
Nieładnie Ferdek, nieładnie !
robert
7 lat temu
Typowy polski Ferdek Kiepski. Chytry, zawistny i do tego pier...lona sknera.
...
Następna strona