Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polsat też NIE CHCE WSPÓŁPRACOWAĆ z Deynn? "Nie promowaliśmy i nie promujemy Marity Surmy"

490
Podziel się:

Deynn i Majewski mieli wystąpić w nowym programie Polsatu, ale wygląda na to, że stacja zmieniła zdanie...

Polsat też NIE CHCE WSPÓŁPRACOWAĆ z Deynn? "Nie promowaliśmy i nie promujemy Marity Surmy"
bEKMrmBh

Marita Surma i Daniel Majewski od początku swojej zawrotnej "kariery" w Internecie wyrastali na najbardziej wulgarną parę w polskim show biznesie. Niecenzuralne zwroty, agresywne zachowania, wyzwiska i znęcanie się nad zwierzętami były u fit-blogerów na porządku dziennym. Fani niejednokrotnie dawali upust swoim emocjom w komentarzach po obejrzeniu na przykład filmu, na którym para znęca się nad jaszczurką, jednak po kilku dniach i uśmiechniętych fotkach swoich idoli, zapominali o sprawie i wesoło komentowali ich "pocztówki z podróży", na którym wdzięczą swoje umięśnione sylwetki.

W pewnym momencie wydawać by się mogło, że wyznawcy Deynn i Majewskiego oraz firmy zatrudniające ich do promocji swoich produktów wybaczą im wszystko. Miarka się jednak przebrała, kiedy w grę weszły uczucia dziecka, które na oczach miliona ludzi w Internecie było wyszydzane i poniżane przez swoją starszą siostrę i jej narzeczonego, o czym dowiedzieliśmy się z obszernego wpisu zamieszczonego przez młodszą siostrę Marity, Klaudię.

bEKMrmBj

Choć filmiki na których widać znęcanie się nad młodszym rodzeństwem były dostępne w sieci od dawna, nikt wcześniej nie zwracał na nie uwagi lub nie dostrzegał w nich nic złego. Kiedy światło dzienne ujrzały kulisy powstawania "zabawnych" dotąd nagrań, okazało się, że życie z popularną blogerką było dla 10-letniej Natalki koszmarem.

Po wpisie siostry Marity, Klaudii, zaczęły odwracać się od Deynn firmy, dzięki którym mogła latać na Dominikanę i przywozić pamiątki z podróży dla swoich wiernych fanów. Jako pierwsza wycofała się firma produkująca podróbki perfum, która obrandowała firmowy autobus zdjęciami Marity. Kolejno zaczęli odchodzić inni sponsorzy, w tym marka specjalizująca się w produktach fit dla trenujących kobiet.
W planach Deynn i Majewski mieli również udział w programie The story of my life emitowanym na antenie Polsatu, w którym mieli dowiedzieć się jak będą wyglądali za 50 lat.

bEKMrmBp

Skontaktowaliśmy się ze stacją w celu zweryfikowania - czy pomimo patologicznych zachowań i zarzutu znęcania się nad 10-latką - Polsat zamierza promować wulgarnych narzeczonych. Jak się okazuje, występ w telewizji stoi pod wielkim znakiem zapytania, a sama stacja zasłania się "brakiem oficjalnego potwierdzenia informacji o udziale Deynn i Majewskiego w programie":

Polsat nie promował i nie promuje Marity Surmy i Daniela Majewskiego. Plotki na temat ich udziału w programie Polsatu nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone przez stację - poinformowała Ewa Wojciechowska szefowa działu PR Telewizji Polsat.

Jesteście zaskoczeni?

bEKMrmBq
bEKMrmBr
bEKMrmBK
KOMENTARZE
(490)
magic
4 lata temu
i dobrze, że jej się wszystko sypie. Okropni ludzie.
Gość
4 lata temu
To było do przewidzenia. Dno pozostanie na dnie.
Gość
4 lata temu
No to Kasa tez się skończy... siostra powinna dostać ochronę policyjna ..
bEKMrmBL
R
4 lata temu
Koszmar. Jak oni wyglądają? Te przerażające, spalone ciała, te mięśnie na wierzchu, te tatuaże w ilościach hurtowych, cyce wywalone. Obrzydzenie bierze.
gość
4 lata temu
Czy w nowym programie małgosi i radosława będzie pokazane jak małgosia obcyndala radkowi petardę a radek leje jej na twarz? Jeśli nie to nie będę tego oglądał bo wszystko inne już pokazali.
Najnowsze komentarze (490)
Model
4 lata temu
Ale p******a tatuarze z więzienia
gość
4 lata temu
to jakieś patole
Gość
4 lata temu
Ech
Gość
4 lata temu
Ech
gość
4 lata temu
Patusy
Gość
4 lata temu
Deynn według Ceidg prowadzi od 2017 działalność gospodarczą pn. Deynn Marita Surma, więc może z tego będą teraz żyć, jak instajajfy się skończyły.
Gość
4 lata temu
Jednak wpadka to nie znaczy że wszystko stracone. Owszem popełniła błąd ale na błędach się uczymy. Ale to nie znaczy że trzeba się odwrócić od nich 👌💪😎
obserwator
4 lata temu
Wspaniali ludzie. Oby więcej takich autorytetów a naród polski nie zginie!
bEKMrmBD
Gośćhah
4 lata temu
patologiczna para, gosc gdyby to bylo modne to by nawet przeszczem d**y sobie zrobil,
Spaceman
4 lata temu
Chcę dożyć czasu kiedy internet się skończy a wraz z nim te wszystkie promowane pustai.
Gość
4 lata temu
Jesteście żałośni :( nie znacie sprawy od środka a mieszacie się w prywatne Sprawy. A PO CO? Po to żeby zarobić i "Poleciec na Dominikanę" ŻAŁOSNE Na Deynn miejscu dawno bym z wami porządek zrobila
gość
4 lata temu
Kiedys sie mowilo, ze od dolu dna zawsze puka Frytka. A tu masz ci babo placek: deynn i ten bezmózg zrobili z Frytki Dame z klasa...
Gość
4 lata temu
I teraz co na trase ja rzucą tam bedzie miala swoje5 minut w biznesie
Gość
4 lata temu
Spotkało się dwóch nieudaczników masakra. Ciekawe ile sterydow wp********i...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMrmCw
bEKMrmCx
bEKMrmCy
bEKMrmCz
bEKMrmCA
bEKMrmCf