Czwartek 08.02.2018 18:30

Lewandowska pozuje na Instagramie z TRADYCYJNYM pączkiem. Faktycznie go zjadła?

Anna Lewandowska tłusty czwartek

Lewandowska pozuje na Instagramie z TRADYCYJNYM pączkiem. Faktycznie go zjadła?

Żona Roberta od paru lat kreuje się trenerkę i specjalistkę od zdrowego żywienia. To drugie kończy się różnie. Ania niedawno zajęła drugie miejsce w rankingu na biologiczną bzdurę roku. Lewandowska na swoim blogustwierdziła, że smalec gęsi jest… znakomitym źródłem białka. Zobacz: "Mądrość" Lewandowskiej nagrodzona w plebiscycie na Biologiczną BZDURĘ ROKU! "Smalec gęsi jest bogactwem białka!"

Wygląda na to, że fit-WAG postanowiła trochę ocieplić swój wizerunek. W okazji tłustego czwartku wrzuciła zdjęcie z "tradycyjnym" pączkiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Lewandowska słynie z zastępowania tradycyjnych przepisów wymyślnymi alternatywami. Dwa lata temu wrzuciła przepis na pączki, a właściwie pączki bez glutenu i bez smażenia. Przypomnijmy: Pączki Lewandowskiej na Tłusty Czwartek: "Bez smażenia, bez glutenu!"

Bezglutenowy pączek spotkał się z chłodnym przyjęciem fanek. Ania wyciągnęła wnioski i w tym roku postanowiła przekonać swoje obserwatorki, że w tym wyjątkowym dniu i ona potrafi sobie pozwolić na chwilę zapomnienia.

Czy mnie zdarza się grzeszyć żywieniowo i czy zjem tradycyjnie przygotowanego pączka? No pewnie, że zjem! - przekonywała w opisie zdjęcia.

Wypadła raczej mało wiarygodnie. Fanki przypominały w komentarzach fakt, że Anna jeszcze niedawno mówiła o swojej nietolerancji na gluten.

Zjesz zwykłego paczka? Takiego na oleju? Wow jeszcze rok temu mówiłaś stanowcze NIE! A jednak! - napisała jedna z fanek.

Marysiu spokojnie. Proponuje przeczytać raz jeszcze mój post z zeszłego roku! Ściskam - odpowiedziała Ania.

Dlaczego usunęła Pani mój komentarz w którym przypomniałam, że od kilku lat twierdzi Pani o swojej rzekomej nietolerancji na gluten i niewskazane jest jeść w Pani przypadku tradycyjnych pączków? Nie musi Pani wypisywać do mnie w prywatnych wiadomościach - dodała kolejna.

Na ten komentarz Lewandowska już nie udzieliła odpowiedzi.

Myślicie, że faktycznie zjadła tego pączka, czy tylko ugryzła i wypluła?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (345)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 345
Odpowiedz
748 42
zgłoś
Gość 08.02.2018 18:31
Jaka ona jest żałosna
Odpowiedz
56 6
zgłoś
Gość 08.02.2018 18:31
Podlizała najwyżej...
Odpowiedz
64 25
zgłoś
Gość 08.02.2018 18:32
Szkoda, że jej się te szczurze ząbki nie połamały.
Odpowiedz
432 36
zgłoś
Gość 08.02.2018 18:32
Hipokrytka.
Odpowiedz
545 37
zgłoś
gość 08.02.2018 18:32
Naprawdę zastanawiacie się czy Lewandowska zjadła pączka?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 345