Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pączki Lewandowskiej na Tłusty Czwartek: "Bez smażenia, bez glutenu!"

482
Podziel się

Zobaczcie, jak dzisiaj "świętuje". Wyglądają apetycznie?

Pączki Lewandowskiej na Tłusty Czwartek: "Bez smażenia, bez glutenu!"
bDJRsKKZ

Odkąd Anna Lewandowska postanowiła zostać trenerką fitness, Ewie Chodakowskiej przybyła poważna konkurentka. Obydwie celebrytki pretendują do miana "trenerek wszystkich Polek", ale to Anna przekonuje fanki, że tak jak one jest zwykłą dziewczyną. Dzięki pieniądzom męża może sobie wprawdzie pozwolić na pewne luksusy, ale zapewnia, że to jej nie zmieniło. Przypomnijmy: Ania Lewandowska o maśle za 100 złotych: "To moja słabość"

Dzisiaj Tłusty Czwartek, co dla trenerek stanowi poważne wyzwanie. Lewandowska pokazała na Facebooku dietetyczne pączki: bez smażenia i bez glutenu. Tym razem przemilczała koszt zrobienia tej "przyjemności", ale nie wszyscy fani byli zadowoleni.

Droga Aniu pomogę Ci zrozumieć co to jest pączek. Pączek - wyrób cukierniczy w postaci ciasta drożdżowego uformowanego na kształt lekkospłaszczonej, mieszczącej się w dłoni kuli i usmażonego na głębokim tłuszczu na kolor ciemno-złoty lub upieczonego w wysokiej temperaturze na kolor jasno-złoty. Więc przestań pisać głupoty - napisał jeden z internautów.

bDJRsKLb

Zobaczcie zdrowie "pączki" Ani. Wyglądają apetycznie?

bDJRsKLh
bDJRsKLi
bDJRsKLC
KOMENTARZE
(482)
fisher78
2 lata temu
Proszę, na 563 komentarze 563 są negatywne. To powinno dać Lewandowskim do zrozumienia, że są zwyczajnie drażniący, nudni i smętni (mimo że bogaci i atrakcyjni)
gość
2 lata temu
I******.
gość
5 lata temu
bączek Lewandowskiej, bez smażenia, bez glutenu bez niczego smacznego życzymy Pani Lewandowska i dziękujemy za ten super fit przepis ale zjedzenie kilku pączków raz w roku jeszcze nikomu nie zaszkodziło
bDJRsKLD
gość
5 lata temu
Te paczki to gnioty ,szkoda żołądka dla czegoś takiego.
gość
5 lata temu
a mi sie wydaje ze Anal jest wporzo! Bawi sie w burżuazyjną gosposie. i dobra jest, dba o menża, uśmiecha się i nie głupkuje jak siwcowa
gość
5 lata temu
Niech ma swoje obsesje. Czy musimy to krytykować. To jej życie. Ja zjadłam moje kaloryczne pączki, Ona swoje. Komu było smaczniej... Pozdrawiam Panią Anię :)
bobi
5 lata temu
Nie wiem co Lewandowski w niej widzi. Ja bym z takim szkieletem się nie wiązał.
gość
5 lata temu
no i dobrze....ja też zjadłam dla tradycji jednego pączka beztłuszczowego ....więcej?czułabym się jak krowa.....
gość
5 lata temu
Aniu solarium jest bardziej szkodliwe niz paczek od czasu do czasu .
gość
5 lata temu
Koncertowa i*****a!
gość
5 lata temu
g****a Lewandowska ma nie równo po kopułą. Pączki bezglutenowe ona ma mózg bezglutenowy! ,,Sława,, tylko i włącznie przez męża nazwisko.
gość
5 lata temu
była brzydka i g****a ........teraz jest ładniejsza (bo ja trochę podlaszczyli) ale g****a pozostała
gość
5 lata temu
mam już jej serdeecznie dosyć , jak chce całe życie być na sucharach to jej sprawa po co na siłę chce zainteresować tym innych!!!!!! życie jest za krótkie żeby być wiecznie głodnym!!!
bDJRsKLv
gość
5 lata temu
...i bez smaku
...
Następna strona
bDJRsKLX