Niedziela 11.02.2018 13:00

Brat sióstr Hadid i 23-letnia modelka chwalą się miłością na Instagramie. Nowa "power couple"? (ZDJĘCIA)

Anwar Hadid Nicola Peltz modapudelek

Yolanda Hadid karierę swoich dzieci zaplanowała niemal tak perfekcyjnie jak Kris Jenner. "Żona Beverly Hills" miała jednak nieco więcej szczęścia - okazało się, że w przypadku jej córek niepotrzebne będą seks taśmy - wystarczy znane nazwisko i odpowiednia promocja w sieci. Pierwszą do świata mody Yolanda wypuściła najstarszą Gigi, a gdy ta osiągnęła status supermodelki, światu zaprezentowała się także o rok młodsza Bella. Dziś siostry Hadid cieszą się pozycją najbardziej rozchwytywanych i najlepiej zarabiających modelek w branży.

Zobacz też: Gigi i Bella Hadid pozują z mamą na czerwonym dywanie

Szlakami wytyczonymi przez siostry zdecydował się podążyć też ich brat - najmłodszy z rodzeństwa, Anwar. 18-latek na koncie ma już sesję dla Vogue'a, prestiżowe kampanie reklamowe i miejsce w rankingu najpopularniejszych modeli na Instagramie.

Swoją pozycję w sieci Anwar umacnia nie tylko kolejnymi projektami, ale i nienaturalną wręcz pasją do dzielenia się prywatnym życiem. Jego 1,7 miliona obserwatorów od ponad roku śledzi więc znajomość 18-latka z 23-letnią modelką, jedną z amerykańskich "it girl", Nicolą Peltz. Para ostatnio coraz chętniej pojawia się też na ściankach, wzbudzając ogromne zainteresowanie mediów. Zobacz: Brat Gigi i Belli całuje dziewczynę na ściance

Nicola Peltz też pochodzi oczywiście z wpływowej rodziny - jest córką biznesmena Nelsona Peltza. Drogę do kariery przetarły jej epizody filmowe, między innymi w produkcji Transformers: Wiek zagłady. Celebrytka próbuje też swoich sił w modelingu, na koncie ma pracę na wybiegu Balenciaga i kilka sesji zdjęciowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad milion fanów.

Zobaczcie, jak Anwar i Nicola chwalą się swoim związkiem w sieci. Będą nową "power couple"?

« Poprzednie 1/14

Anwar Hadid i Nicola Peltz promują się na Instagramie

2Anwar Hadid i Nicola Peltz promują się na Instagramie