Wtorek 13.02.2018

Fanka atakuje Chodakowską: "Żal mi ciebie bardzo, jako KOBIETA W ZAAWANSOWANYM WIEKU nie masz dzieci"

Ewa Chodakowska

Fanka atakuje Chodakowską: "Żal mi ciebie bardzo, jako KOBIETA W ZAAWANSOWANYM WIEKU nie masz dzieci"

Od kiedy portale społecznościowe przebiły popularnością fora dyskusyjne, w sieci zaroiło się od ekspertów niemal we wszystkich dziedzinach. Jedną z najliczniejszych sieciowych grup społecznych są tak zwane instamatki, które nie omieszkają dopiec innym rodzicom udzielającym się w Internecie.

Zobacz: Internetowa strona macierzyństwa. Tak "instamatki" sprzedają swoją prywatność!

Tym razem dostało się trenerce wszystkich Polek, Ewie Chodakowskiej, która podzieliła się na swoim Instagramie osobistą refleksją. "Choda" udostępniła zdjęcie z siostrzenicą, pod którym umieściła bardzo ciepły opis:

Moja siostrzenica... moja inspiracja i moja siła.. wymiar bezwarunkowej miłości! Moja młodsza "siostrzyczka".. moja przyjaciółka.. moje oczko w głowie... - napisała trenerka i poinformowała również o swoim podejściu do rodziny i przyświecających jej wartościach:

Zawsze uważałam, że RODZINA jest najważniejsza, ale od tego czasu od TEORII, przeszłam do CZYNÓW.. jak się okazało, mogę być jeszcze bardziej obecna... - dodała.

Ten wpis wywołał jednak odwrotny efekt do oczekiwanego. Fanki zaczęły krytykować Chodakowską, że promuje życie rodzinne, a sama pomimo "tak zaawansowanego wieku", wciąż nie ma dzieci:

Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne - napisała pod zdjęciem obserwatorka "Chody", na który trenerka natychmiast odpowiedziała:

Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas.

Ma rację?

 

Tym razem bardzo osobisty post.. Dla jednych zapewne oczywisty... dla innych, kto wie.. może temat do przemyślenia.. @vanessaflorczak to moja siostrzenica.. moja inspiracja i moja siła.. wymiar bezwarunkowej miłości! Moja młodsza "siostrzyczka".. moja przyjaciółka.. moje oczko w głowie.. ALEX!! Nie myśl sobie, ze kocham Cię mniej .. ten post tak samo dedykowany jest Tobie 😅❤️❤️❤️ Vani rok temu przeszła poważną operacje .. świat stanął w miejscu.. wszyskto inne przestało mieć znaczenie .. liczyła się tylko moja MRÓWKA.. to w jaki sposób zmierzyła się z wyzwaniem, rozłożyło nas wszystkich na łopatki.. Ten czas przewartościował całe moje życie.. owszem! zawsze uważałam ze RODZINA jest najważniejsza, ale od tego czasu od TEORII, przeszłam do CZYNÓW.. jak się okazało, mogę być jeszcze bardziej obecna.. I tak od roku.. Praca, pracą.. projekty projektami.. ale kiedy tylko ONE - moje dzieciaki - MAJĄ CZAS, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem na NICH.. To były najpiękniejsze ferie EVER!! Miłości .. przytulasów.. rozmów.. śmiechu .. rapu w samochodzie 😅😅😅 nie było końca.. tyle dobrej energii.. Serce wypełnione po brzegi!! KOCHAM CAŁYM SERCEM!! Vani!! Al!! Sisi!! ❤️❤️ .. do kieszeni chce się Was schować!! I tak samo Sisi A ❤️ i LELO (mój mąż oczywiście) i Marek (brat), i Anit ❤️ Ami!! Nata!! Damian i Jacuś ❤️❤️❤️ Moja mała wielka Rodzina ❤️❤️❤️ No i Papa i Mami rzecz jasna 😍😍 łapie po warsztatach za telefon i dzwonię do wszysktich po kolei 📞📞📞 Ty tez zadzwoń dziś do swoich najbliższych.. znajdz czas.. jeśli trzeba przebacz.. wyciągnij rękę.. nigdy tego nie pożałujesz.. Miłej niedzieli Kochane moje! - Wasza Choda PS. Vani! Dzięki za stylówke ❤️❤️ jak zawsze mogę na Ciebie liczyć 😘😘😘 #vanistyle 😉 #chodaFAMILY 😍😍

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)Lut 11, 2018 o 6:19 PST

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1186)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1186
Odpowiedz
1866 91
zgłoś
Gość 13.02.2018 00:12
Co za wredne babsko ;/ (i bynajmniej nie mówię tu o Chodakowskiej!)
Odpowiedz
239 15
zgłoś
Gość 13.02.2018 00:12
No i rację ma kogo to obchodzi to jej sprawa!
Odpowiedz
2033 67
zgłoś
Gość 13.02.2018 00:12
Ma racje. Ludzie za bardzo ingerują w cudze życie. Każdy ma prawo przeżyć je jak chce!
Odpowiedz
2674 89
zgłoś
gość 13.02.2018 00:13
A CO TO DZIECI TO OBOWIĄZEK ?
Odpowiedz
1014 45
zgłoś
Gość 13.02.2018 00:13
To raczej tej pseuo fance należy współczuć. Co za bezczelność, zeby tak komuś w życie z buciorami wlazic.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1186