Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wawrzecki przyszedł na pogrzeb Kotulanki. "Ludzie krzyczeli, zaczepiali go"

2086
Podziel się:

To bolesne rozstanie z aktorem miało przyczynić się do choroby alkoholowej Agnieszki Kotulanki. Powinien był pojawiać się na pogrzebie?

Wawrzecki przyszedł na pogrzeb Kotulanki. "Ludzie krzyczeli, zaczepiali go"

Na pogrzebie Agnieszki Kotulanki pojawili się licznie koledzy aktorzy, bliska rodzina, fani i dziennikarze.

Najwięcej emocji wzbudził jednak Paweł Wawrzecki, który na pogrzebie pojawił się w ciemnych okularach zasłaniających twarz. Aktor, który przed laty był związany z Kotulanką, wzbudził skrajne emocje wśród żałobników, którzy wykrzykiwali w jego kierunku słowa pełne gniewu.

Nie wszyscy wiedzą, że przed laty Kotulanka była uwikłana w głośny romans z aktorem. Wawrzeckiego miała "odbić" Barbarze Winiarskiej, siostrze Marii Winiarskiej, która przez ponad dekadę grała w Klanie jej koleżankę z pracy. Kotulanka i Wawrzecki żyli w nieformalnym związku, podczas gdy aktor pozostawał oficjalnie mężem Winiarskiej.

W 2005 roku, gdy Wawrzecki rozstał się z Kotulanką, zaczęły się jej problemy z alkoholem.

Paradoksalnie ich miłość wypaliła się po śmierci żony aktora (zmarła na tętniaka mózgu w 2002 roku), gdy mogli być parą już także oficjalnie. Kotulanka i Wawrzecki nie mogli pogodzić się z klęską ich związku. Próbowali do siebie wracać, ale nic z tego nie wyszło.

Ostatecznie Wawrzecki w 2009 roku poślubił amerykańską milionerkę dr Izabelę Roman i zamieszkał w USA. Kotulanka po rozstaniu nie ułożyła sobie życia. To właśnie bolesne rozstanie z aktorem miało ją pchnąć w szpony nałogu, dlatego gdy Wawrzecki pojawił się na pogrzebie, wywołał powszechne zdumienie.

Ludzie krzyczeli do niego, zaczepiali, wytykali, że ma tupet - mówi nam jeden ze świadków zajścia.

Aktor nie wydawał się jednak tym zmieszany. Ze smutną miną przywitał się z córką i synem zmarłej, a potem złożył wieniec przed jej trumną.

Myślicie, że przyjście na pogrzeb Kotulanki było dobrym pomysłem?

KOMENTARZE
(2086)
gość
4 lata temu
Miał prawo się tam pojawić jak każdy. Nie znamy historii całej, więc nie oceniajmy.
Gość
4 lata temu
Bardzo ładnie zrobił, że przyszedł ją pożegnać! Nie wiecie jak miedzy nimi było wiec nie komentujcie
gość
4 lata temu
nie ma co oceniać - tylko dwoje ludzi wie co jest lub było między nimi. Swoją drogą gdyby się nie pojawił to też by na niego pluli, ze nie przyszedł złożyć uszanowania.
Gość
4 lata temu
Ładnie z jego strony, że przyszedł. Czasem tak już w życiu bywa, że ludzie się rozstają
Gość
4 lata temu
Mezalians? Słownik może?
Najnowsze komentarze (2086)
Gość
4 lata temu
Myślę że ona by tego chciała
brekdenc
4 lata temu
kazdy z nas ma problemy ale skoro miała rodzine czemu jej nie pomogli tylko ocena jest taka ze winien jest wawrzecki to najblizszi dali plamy
Awangarda
4 lata temu
w.g mnie bdb zrobił .
gość
4 lata temu
szkoda że temu zadufanemu w sobie niby aktorzynie nia dali po ntym wrednym ryju
Figa
4 lata temu
Wielkie halo,,, była alkoholiczka i wredna baba ,innej zabrała faceta. Chciała chlac i chlala. Egoistką nie liczyła się nawet z tym że krzywdzi własne dzieci. Alkoholików powinno się topić
ciepiel
4 lata temu
jakby nie przyszedł to by powstał artykuł z pytaniem, "Czy sądzicie, że Wawrzecki źle zrobił, że nie przyszedł na pogrzeb Kotulanki?
asasasasasasa...
4 lata temu
ACH TE POLSKIE ŚWIĘTOSZKOWATE ŚWINIE....pełno tego guano w naszym społeczeństwie,zawiść i małostkowość . I każdy z nich myśli , że wszystko wie ,rozumie i ma prawo do oceny innego człowieka ;(
basia
4 lata temu
a dlaczego mial nie przyjsc ,co mnie obchodzi ich osobiste zycie ,to ich sprawa a oddac szacunek i porzegnac zmarla kazdy ma prawo ja juz naprawde nie rozumiem ludzi ,,,,,,,chca wchodzic z buciorami w czyjes zycie i komentowac zajmijcie sie swoim zyciem bo napewno niwe jest uslane rozami a ich zostawcie w spokoju
gazik
4 lata temu
Wawrzecki to super nie tylko aktor,ale przedewszystkim gosciu! Przychodzac na pogrzeb Kotulanki,po raz kolejny to potwierdzil! Zazdrosnych i idiotow na swiecie nie brakuje, i to wlasnie oni zachowywali sie jak na bydlo przystalo na cmentarzu-zarowno przed pogrzebem,w czasie jego trwania ,jak i po nim!
gość
4 lata temu
Przyszedł, bo czuł potrzebę. Pewnie spodziewał się nieprzyjemności i tego, że zostanie "z urzędu" obwiniony za śmierć aktorki, ale i tak przyszedł. Jest to pewien rodzaj odwagi i hołdu niegdyś bliskiej kobiecie. A to, co było między nimi, to - jak powiedzieli już moi przedmówcy - było tylko między nimi.
Poncz
4 lata temu
Postąpił przyzwoicie. Co było między nimi tylko oni wiedzą.
gość
4 lata temu
A jednak musiał ja. Kiedyś kochał , zachowa l się godnie, a. Ludzie. Za. Wszędzie. B eda. Mo wic, może e on a już od da wna. Pił a i nie. Mógł dać s obi e z nią. R. Day. Nigdy nic ni e. Wia domów, co w domów wym g arnku buzował walo. A pokry wka była zamknie ta. Pa mi et jamy, z e kobi ty szybko wpad aja. W n alog a ba rd Zo ci ezko je z t ego Z alei żyć.
gość
4 lata temu
Jego ojca skazano na kare smierci w tzw.Aferze Miesnej,wyrok wykonano.
yogi
4 lata temu
Polacy obligatoryjnie dziobią w ludzkich sprawach a nie wiedzą co się u nich w domu dzieje.Zachował się elegancko .Sytuacje w życiu zdarzają się różne ale twarz ma się tylko jedną.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie