Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czarne kurtki jeansowe - z czym noszą je celebryci?

0
Podziel się

Stylowe?

Czarne kurtki jeansowe - z czym noszą je celebryci?
bCNIRjIR

Jeansowe ubrania w ciemnym wydaniu to stylowa odmiana od tradycyjnego koloru ponadczasowego materiału, która świetnie sprawdza się w wyrazistych stylizacjach dla panów. Celebryci chętnie wybierają męskie zestawy z modną i oryginalną czarną kurtką jeansową. Zobaczmy, z czym gwiazdy łączą kultowy dodatek w rockowym klimacie.

Stylową czarną kurtkę jeansową w ciemnych zestawieniach noszą między innymi Jacek ''Mezo'' Mejer oraz Damian Kordas. Modne okrycie do kontrastujących z nim, kolorowych elementów ubioru dobierają Jakub Kucner i Ekskluzywny Menel, a Jakob Kosel zakłada gustowną kurtkę z czarnego jeansu do utrzymanego w grunge'owym klimacie, imprezowego zestawu z charakterem. Który z celebrytów wygląda najlepiej w kultowym ubraniu?

Stylowa czarna kurtka jeansowa Jakuba Kucnera

Jakub Kucner prezentuje stylową czarną kurtkę jeansową w gorącej, męskiej stylizacji w klimacie niegrzecznego chłopca. Model zestawia ją z oryginalnymi, ciemnymi spodniami z przeszyciami oraz luźną koszulką z nadrukiem w ciemnozielonej barwie. Charakteru dodają strojowi modne przetarcia na jeansowym ubraniu oraz modne okulary przeciwsłoneczne w nietypowym kształcie. Całość dopełniają zielone sportowe buty, współgrające kolorem z podkoszulkiem celebryty. Interesujący, spójny zestaw z pazurem. Jak wam się podoba taki pomysł na czarną jeansową kurtkę?

bCNIRjIT

Modna czarna kurtka jeansowa w zestawie Ekskluzywnego Menela

Modnego dodatku w postaci klasycznej czarnej kurtki jeansowej nie mogło także zabraknąć w bogato wyposażonej szafie Ekskluzywnego Menela. Nieśmiertelny fason, urozmaicony błyszczącymi wykończeniami, bloger zestawia z jednolitym swetrem w kolorze stylowego okrycia, a także z kontrastującymi z resztą zestawu, niepowtarzalnymi spodniami w jasnym odcieniu wpadającego w fiolet różu. Interesujące i stylowe połączenie, które z pewnością przyciągnie uwagę. Co sądzicie o takiej stylizacji?

Klasyczna czarna kurtka jeansowa według Jacka Mejera

W modnej czarnej kurtce jeansowej dobrze czuje się także Jacek ''Mezo'' Mejer. Do tego stopnia, że w stylowym okryciu w ciemnym wydaniu szaleje na scenie, dając z siebie wszystko podczas swoich koncertów. Łączy je w prosty, męski zestaw z czarnymi spodniami oraz taką samą koszulką z nadrukiem. Całość dopełniają ciemne okulary przeciwsłoneczne w prostokątnym kształcie. Swoim klasycznym strojem raper udowadnia, że nieskomplikowany zestaw w męskich barwach to przepis na komfort oraz swobodę, tak cenne podczas występów dla fanów. Jak oceniacie jego stylizację z czarną kurtką jeansową?

bCNIRjIZ

Czarna kurtka jeansowa w wydaniu Damiana Kordasa

Prostą stylizację z ponadczasową czarną kurtką jeansową wybiera także Damian Kordas. Celebryta łączy ciemne, jeansowe okrycie z modnymi, zwężanymi spodniami ze stylowymi przetarciami oraz ze zlewającą się z resztą stroju, czarną bluzką. Do takiego zestawu w klasycznej barwie z oryginalnymi spodniami w młodzieżowym klimacie kuchenny geniusz dobiera kontrastujące z nim, białe buty sportowe, które rozjaśniają mroczną stylizację i wprowadzają do niej jeszcze więcej luzu. Stylowo?

Prosta czarna kurtka jeansowa w imprezowej stylizacji Jakoba Kosela

Jakob Kosel udowadnia, że gustowna czarna kurtka jeansowa to idealny dodatek do grunge'owego zestawu, który sprawdzi się zarówno jako miejska stylizacja, jak i świetny oraz stylowy strój na imprezę. Dobiera ją do jasnej koszulki z nadrukiem oraz do militarnego akcentu w postaci modnych bojówek męskich moro. Oryginalnego charakteru dodaje tu także bordowa, wełniana czapka na głowie celebryty. Stylowe rozwiązanie na różne okazje. Jak wam się podoba czarna kurtka wiosenna w takiej odsłonie?

bCNIRjJa
bCNIRjJu
KOMENTARZE
(0)
bCNIRjJP