Czwartek 08.03.2018

Gojdź znów HISTERYCZNIE WALCZY o popularność. Teraz chorobą...

Krzysztof Gojdź Taniec z gwiazdami

Gojdź znów HISTERYCZNIE WALCZY o popularność. Teraz chorobą...

Krzysztof Gojdź w polskim show biznesie znalazł się nieco niespodziewanie. Doktor specjalizujący się we wstrzykiwaniu gwiazdom w ciało różnych substancji, szybko odkrył w sobie ducha facebookowego felietonisty i mocno walczył o to, by cały czas ktoś (ktokolwiek?) o nim mówił. Pudelek stara się Wam ostrożnie dawkować jego kolejne "przygody", ale czasami nawet my czujemy potrzebę zabrania głosu w sprawie tego celebryty.

W pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami, w którym Gojdź jest w roli gwiazdy (naprawdę!), rozpoczął się swoisty seans rozpaczliwego zabiegania o popularność ze strony doktora. Na widownię zaprosił mamę Danutę, która - co zrozumiałe - uroniła kilka łzy na jego występie. Kamery lubią emocje, więc nic dziwnego, że pokazano to wzruszenie na wizji. Mama i babcia zawsze mnie totalnie rozwalają. To są moje ukochane kobiety w życiu - pociągnął temat Krzysztof. Wspomniał też, że "tańczy dla ludzi" i że honorarium za pierwszy odcinek przekaże na "dom starości w Karczewie". Chodziło mu zapewne o Dom Pomocy Społecznej w Karczewie.

Pomaganie jest fajne (lub "trendy", jak to kiedyś śpiewał Krzysio Ibisz), ale lansowanie się na pomaganiu - zwłaszcza w programie, który opiera się na głosach widzów, a więc ich sympatii, nie zaliczamy już do najfajniejszych.

Kilka dni temu doktor, zasypywany komentarzami na temat swojej "odświeżonej" twarzy, postanowił zwalić winę na... zespół make-upu stacji Polsat. Zobacz: Gojdź TŁUMACZY SIĘ z "odświeżonej" twarzy: "JAK U DRAKULI"

Teraz nastąpił kolejny odcinek w festiwalu lansu Gojdzia. Krzyś oświadczył, że teraz będzie jeszcze ciężej, bo nieszczęsny los go nie oszczędzał i celebryta rozchorował się. 39 stopni gorączki, całkowity brak sił i ból mięśni, ale tym razem nie z powodu treningów! Dopadła mnie angina i niestety przegrałem z nią walkę! Antybiotyk, mnóstwo witamin, domowe wizyty lekarzy i kroplówki - to moja codzienność w ostatnim tygodniu. Ale nie poddaje się przed jutrzejszym odcinkiem Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na parkiecie zaprezentujemy z Walerija Żurawlewa taniec walkę - paso doble. Mimo że choroba mnie rozłożyła i uniemożliwiła trenowanie w pełnym wymiarze godzin, postaram się zatańczyć i zawalczyć - napisał.

Jako że wpis został dodany w Dzień Kobiet, nie mogło zabraknąć lansu także na kobietach. Tym razem będę tańczył z myślą o wszystkich kobietach, które walczą z rakiem piersi. Swoje honorarium za jutrzejszy odcinek przekazuje na edykację i fundacje walczące właśnie z rakiem piersi. Piękno zaczyna się od wewnątrz. Od naszego zdrowia. Dlatego kochane dziewczyny, badajcie się! Trzymajcie kciuki i obiecuję, że dam z siebie wszystko - dodał Gojdź.

Kupujecie jego dobroć, sympatyczność i dziubek czy uważacie, że jest to próba wylansowania się na charytatywności?

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (285)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 285
Odpowiedz
61 15
zgłoś
Gość 08.03.2018 19:47
może go trzeba zapodac w ananasa
Odpowiedz
114 10
zgłoś
e 08.03.2018 19:47
ten doktor jest jak z najczarniejszego horroru
Odpowiedz
17 7
zgłoś
Gość 08.03.2018 19:47
Ok lubiłam ... ale jak sie zakrwcił koło tej bimbo blondyny to stracił w moich oczach
Odpowiedz
1 13
zgłoś
Gość 08.03.2018 19:47
Czecio wy kvrwy poloki
Odpowiedz
10 11
zgłoś
pan Jan Pudel 08.03.2018 19:48
i co przygłupy? nie możecie lajkować?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 285