Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Krupa się zaręczyła! Dostała pierścionek za DWA MILIONY złotych (FOTO)

460
Podziel się

Modelka powiedziała "tak" przystojnemu producentowi z Teksasu. Wreszcie zdecyduje się na dziecko?

Joanna Krupa się zaręczyła! Dostała pierścionek za DWA MILIONY złotych (FOTO)
bDpaKnOt

W styczniu 2017 roku pojawiły się plotki, że związek Joanny Krupy z Romainem Zago przechodzi poważny kryzys. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że małżeństwa nie da się już uratować, a para bierze rozwód. Ponoć bogaty właściciel klubu nocnego miał do żony pretensje o to, że bardziej skupia się na karierze niż na nim oraz odkłada w nieskończoność decyzję o dziecku. Zarzuty zabolały Joannę, która ujęła się honorem i szybko doprowadziła do rozwodu, choć wydaje się, ze Romek żałował, że sprawy ostatecznie tak się potoczyły. Para rozstała się ponoć w przyjaźni, a Zago szybko wrócił do rozrywkowego trybu życia. Podobnie jak Joanna, która po sfinalizowaniu rozstania rzuciła w wir życia towarzysk.

Chodzenie na imprezy w półprzezroczystych, wydekoltowanych sukienkach szybko się opłaciło, bo Krupa błyskawicznie znalazła nowego adoratora. Od kilku miesięcy chwaliła się, że znowu jest zakochana i nie wyklucza nawet, że urodzi nowemu partnerowi dziecko.

bDpaKnOv

Okazuje się, że związek Joasi z pochodzącym z Teksasu producentem wszedł właśnie w nową fazę. Krupa pochwaliła się bowiem na Instagramie... pierścionkiem zaręczynowym.

W rozmowie z Vivą Joasia zdradziła, że była całkowicie zaskoczona oświadczynami ukochanego. Wszystko odbyło się w obecności... jej siedmiu psów.

Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! - powiedziała Vivie znajoma Krupy.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom, pierścionek z ogromnym brylantem jest wart... dwa miliony złotych. Dla porównania, pierścionek od Romaina był wart cztery i pół miliona. "Dowód miłości" ma sześć karatów i pochodzi ze znanego wśród gwiazd domu jubilerskiego Harry'ego Winstona. Przystojny Douglas na miejsce oświadczyn wybrał ich nową rezydencję w USA. Data ślubu nie została jeszcze wyznaczona.

bDpaKnOB

Gratulujemy!

bDpaKnOC
bDpaKnOD
bDpaKnOW
KOMENTARZE
(460)
Quick Nick
3 lata temu
Romek był lepszy:) Taki swój chłop.
gość
3 lata temu
Co za świat,ze jedni mają 2 tys lub mniej na miesiac, a inni kupuja pierścionki za 2 mln, dajcie mi chociaz 1 mln a starczy mi do konca życia.
Gość
3 lata temu
Pokaż swojego :)
bDpaKnOX
gość
3 lata temu
nie rozumiem jej fenomenu, serio
gość
3 lata temu
A u mnie minęło 7 lat od rozwodu..i nic 🙁jaki ona miała sposób.?
Najnowsze komentarze (460)
gość
3 lata temu
- ja? a czego PRODUCENTEM on jest? Wina? Szynki? Filmów?
Gość
3 lata temu
Niech dziewczyna zbiera kasę i pierścionki....i nie będzie g***i a.. ..bo trochę się starzeje to pojdzie w odstawke.. ...tak jest zawsze....u bogatych...😊
Gość
3 lata temu
Co jeszcze ten p****k pokaże?
Gość
3 lata temu
A 100% kobiet jest zdradzanych. Tępaku.
gość
3 lata temu
Pierścionek za dwa miliony,a rozumu za mniej niż grosz.
Gość
3 lata temu
Bravo. Trzeba wiedzieć komu dawać d....y żeby mieć dobrze
gość
3 lata temu
oby się nie okazał ojcem byłego męża .... a cena pierścionka musi być podana -niby po co?to akurat nie dodaje splendoru ....wręcz na odwrót .....
Gość
3 lata temu
Tak! Niech idzie z pierscionkiem za 2 mln do schroniska. Co za hipokryzja
bDpaKnOP
Gość
3 lata temu
Ja pitole! A brak na leczenie dzieci np. Nie przyjelabym, nie moglabym obnosić sie z czyms takim kiedy ludziom wokol brakuje na podstawowe rzeczy, czasem na leczenie utrzymanie chorych dzieciaków, serce by mi pekalo
Gośćzdt
3 lata temu
Ppj****i celebryci..k***a zareczajcie sie na przyklad pojutrze po poznaniu..barany
gość
3 lata temu
roman był przystojniejszy:P
Gość
3 lata temu
No gratulacje😊Jak widzę komentarze innych aż mnie mdli😯 Jak jest szczęśliwa to świetnie🙂Nie ważne ile ten pierścionek kosztował 😑
Niuniulek
3 lata temu
Masakra te psiuny na łóżku, bardzo niehigienicznie Krupko
gość
3 lata temu
W sumie ładna para tylko jakoś szybko to wszystko idzie rozwód krótka znajomość zaręczyny rozmowy o dziecku...
...
Następna strona
bDpaKnPr