Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bliscy martwią się o Szroeder. "Kuba błyskawicznie zamknął ją w złotej klatce"

226
Podziel się

"Przestała nawet odbierać telefony od dawnych przyjaciół" - ujawnia znajomy piosenkarki. "Nie chce słuchać niczyjej opinii".

Bliscy martwią się o Szroeder. "Kuba błyskawicznie zamknął ją w złotej klatce"
bEqTzEad

Dwa tygodnie temu wyszło na jaw, że Natalia Szroeder, jedna z najbardziej bezbarwnych polskich celebrytek, postanowiła zburzyć swój dotychczasowy ugrzeczniony wizerunek i związać się w wytatuowanym raperem Jakubem "Quebonafide" Grabowskim.

Muzyk, czule nazywany przez swoich fanów Quebo, przejawia wyraźną fascynację niekonwencjonalną urodą rapera Popka i próbuje się na nim wzorować. Na razie nie posunął się jeszcze do tego, by powyrywać sobie zęby i zastąpić je złotymi implantami, za to chętnie eksperymentuje ze złotymi nakładkami. Na scenie często pojawia się w samych bokserkach, lubi też zaszaleć z kolorem włosów.

Jak ujawniają znajomi Natalii, w miłości okazał się bardzo zaborczy. Dosłownie kilka dni wystarczyło mu, by kompletnie odseparować Natalię od dotychczasowych przyjaciół.

bEqTzEaf

Znajomi Natalii martwią się, że Kuba w błyskawicznym tempie zamknął ją w złotej klatce - ujawnia informator Faktu. Całkiem straciła dla niego głowę i każdą wolną chwilę spędzałaby tylko z nim. *Przestała nawet odbierać telefony od dawnych przyjaciół. *

Bliscy piosenkarki martwią się o to, że za bardzo pozwala Kubie rządzić jej życiem. Niestety, Natalia ignoruje ponoć wszelkie sugestie...

Gdy ktoś pyta o jej związek z Kubą, szybko ucina, że to jej życie i nie chce słuchać niczyjej opinii - ujawnia źródło tabloidu. Znajomi jej nie poznają, bo zawsze była duszą towarzystwa. Zaczynają się o nią martwić.

Myślicie, że już niebawem Natalia wytatuuje sobie twarz i zainwestuje w złote zęby?

bEqTzEal
bEqTzEam
bEqTzEaG
KOMENTARZE
(226)
gość
3 lata temu
Szukacie na siłe sensacji robiąc z niego patologię nastawiając opinie publiczną na ocenianie go przez pryzmat tatuaży i wyglądu. To że jest wydziarany nie znaczy że nie może być dobrym człowiekiem i najzwyczajniej w świecie się zakochać
Gość
3 lata temu
Tez tak miałam , straciłam przyjaciółki , a teraz głupio mi zadzwonic .
gość
3 lata temu
Pudel ma zawsze najlepsze info prosto z doopy
bEqTzEaH
gość
3 lata temu
Eeeeeee tam, w złotej klatce:) jeżeli już, to są po prostu w ostrej fazie zakochania i chcą przebywać tylko z sobą :)
gość
3 lata temu
cnotka zerwala sie ze smyczy. tylko kogo to obchodzi tak naprawde ...
Najnowsze komentarze (226)
Gość
3 lata temu
To takie żałosne, że oceniacie go bo wyraża siebie. Każda mądra i dorosła osoba powinna wiedzieć, że takie zwracanie na siebie uwagi ma swoją przyczyne. W przypadku Kuby(Nie Jakuba) są to np. tauaże. Nie zrobił sobie ich od tak, bo mu się podoba tylko stanowią jego część. Miał zaburzone dzieciństwo co odznacza się na psychice. To logiczne. Nie rozumiem komentarzy typu ,, jak jest mądra to odejdzie". Przecież Natalia pochodzi z dobrego domu i jest w stanie zadecydować. Jeśli go akceptuje to nie widzę problemu. Zresztą tych których najtrudniej kochać najbardziej potrzebują miłości.
Gość...
3 lata temu
Młoda jest,a każdy wiek ma swoje prawa:)byłaby starsza pewnie nawet na niego by nie spojrzała....a co dopiero mu się podporządkowała....jeszcze takiemu jak on brak słów!!!!
Gość
3 lata temu
Nie Jakub tylko Kuba zacznijmy od tego :) po drugie Kuba nie wzoruje się na Popku po trzecie Que nie zmienia babek jak skarpetki kolejne sprawa to, że na 100% tak nie jest :))
SzczeraS
3 lata temu
"Muzyk, czule nazywany przez swoich fanów Quebo, przejawia wyraźną fascynację niekonwencjonalną urodą rapera Popka i próbuje się na nim wzorować. Na razie nie posunął się jeszcze do tego, by powyrywać sobie zęby i zastąpić je złotymi implantami, za to chętnie eksperymentuje ze złotymi nakładkami. " -gów*o prawda, mam nadzieję że jest to ironia.
gość
3 lata temu
Osoba,która napisała ten artykuł nie ma adnej wiedzy na temat Quebo, dosłownie żadnej. Dziwie się, żee tego typu osoby nazywają się "dziennikarzami" itp. To jest mega słabe ... WSTYD PUDELKU, WSTYD! XD
gość
3 lata temu
moze to jej drugi chlopak to sie wkrecila
Gość
3 lata temu
Co za i****a pisał kwestie dotyczącą wzorowaniu się na popku? Gratuluję mu
Gość
3 lata temu
Beznadziejny artykuł. Gdzie Quebo do Popka? Żenada.
bEqTzEaz
Paweł
3 lata temu
No cóż. Co chce to ma...
Gość
3 lata temu
Nie rozumiem o co ta cała afer -,-’ Przez to, że Quebo ma tatuaże to ona ma już tatuować twarz? XD Dajcie żyć innym.
gość
3 lata temu
Wygląd zewnętrzny nie musi świadczyć o charakterze.. może to dobry chłopak.
gość
3 lata temu
dziewczyno ocknij się ,ten facet nie dla ciebie
gość
3 lata temu
kim jest Natalia?
gość
3 lata temu
Jaki on jest obrzydliwy,mysli że tatuaże dodają mu uroku.Co ona w nim widzi.Tylko nie róbcie z niej celebrytki...........bez przesady,
...
Następna strona
bEqTzEbb