Trwa ładowanie...

Opalona Rozenek kusi Radka dekoltem znad pizzy (ZDJĘCIA)

263
Podziel się:
263
Podziel się:

"Pączuś i Pysiula" zabrali synów Małgosi na obiad do jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji.

1
 / 14
Niedzielne popołudnie rodziny Majdanów
Niedzielne popołudnie rodziny Majdanów
0
0

Kiedy w 2013 roku wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek spotyka się z byłym mężem Dody, Radkiem Majdanem, niemal nikt nie wróżył tej parze długiego pożycia. "Perfekcyjna pani domu" była już wówczas jedną z największych polskich gwiazd, zaś Radzio szwędał się po obrzeżach show biznesu z nienajlepszą reputacją. Czas pokazał, że związek obojgu wyszedł na dobre. Obecnie są najpopularniejszą polską "power couple", a od kilku miesięcy przeżywają rozkwit popularności za sprawą programu Iron Majdan.

Pomiędzy promowaniem się na ściankach, udzielaniem wywiadów a wrzucaniem selfie do mediów społecznościowych Majdanowie starają się być też idealnymi rodzicami. Zabierają synów Małgosi na ping ponga i gokarty, a także chodzą do modnych restauracji.

W niedzielne popołudnie wybrali się do najpopularniejszej wśród celebrytów warszawskiej knajpki, w której wystawiono już wiosenne ogródki. Małgosia założyła białą bluzkę ze sporym dekoltem i jeansy w tym samym kolorze. Na wierzch zarzuciła wzorzysty kardigan. Z kolei Radek "przyoszczędził" nieco na stylizacji i pokazał się w tym samym zestawie, w którym poszedł do Dzień Dobry TVN.

Najpierw popijali przy stoliku wodę z cytryną, potem Gosia zamówiła zdrową sałatkę, a chłopcy zajadali zupy. Z kolei Radek zaspokajał apetyt dużą pizzą, a wzrok sycił widokiem opalonego dekoltu Małgosi.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 14
Gosia i Radek lubią spędzać ze sobą czas

Znakomicie się uzupełniają.

3
 / 14
Zabrali synów Małgosi na obiad

Korzystają z pięknej pogody.

4
 / 14
Poszli do modnej knajpki

Usiedli w ogródku.

5
 / 14
Gosia kusiła męża dekoltem

Biała bluzka podkreślała opaleniznę.

6
 / 14
Radek zamówił pizzę

Majdan nie przejmuje się dietą.

7
 / 14
Gonia wcinała sałatkę

Rozenek pilnuje żeby nie przytyć.

8
 / 14
Chłopcy zajadali zupy

Staś i Tadeusz chętnie spędzają czas z mamą i jej mężem.

9
 / 14
Wspólne chwile zbliżają rodzinę
10
 / 14
"Perfekcyjne" popołudnie
11
 / 14
Radkowi chyba smakowało
12
 / 14
Majdan dobrze się odnalazł w roli ojczyma
13
 / 14
Rodzinka w komplecie
14
 / 14
Małgorzata Rozenek-Majdan
KOMENTARZE
(263)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
7 lat temu
Dobry dla chłopców. Duży plus za to
gość
7 lat temu
Życie jak w Madrycie.
gość
7 lat temu
Niektórym dobrze się żyje..
gość
7 lat temu
Fajnie, wygladaja na szczesliwych:)
Gość
7 lat temu
Widać ze się kochają.tylko pozazdrościć
NAJNOWSZE KOMENTARZE (263)
Anna
7 lat temu
Zwykły spacer i obiad jak u wielu ludzi
Czarny wół
7 lat temu
Porypancy
Gość
7 lat temu
Ja inaczej bym obciela włosy tym chłopakom bo widać że im nie wygodnie i wchodzą im w oczy .
gość
7 lat temu
też bym zjadła, ale do wyplaty daleko...
Gość
7 lat temu
Rodzina, jak milion innych. Obiad w knajpie też do osiągnięć nie należy. Po cholerę taki długi artykuł? Na dodatek nie napisali o najważniejszym: jakiej marki były serwetki, w które wycierali swoje sławne ręce
omena
7 lat temu
W 2013 Rozenek jedną z największych gwiazd????? Uczyła brudasów jak machać mopem!!!! Teraz zwiedza świat na koszt innych. Celebrytka i tyle
gość
7 lat temu
co za nuuuuuuda!!!
Gość
7 lat temu
Przyjechałaś z Rosji czy Ukrainy z "swoim szczęściem " ha ha
Gość
7 lat temu
Silikon nie umie gotować ach fe gdzie perfekcja
gość888
7 lat temu
No i po co te ciągłe ustawki? Litości...
gość
7 lat temu
nie musi kusic on nie raz w ten dekold fujare wlozyl
Gość
7 lat temu
Perfekcyjna pani domu i nie gotuje
Gość
7 lat temu
Idac twoim tokiem rozumowania jesteś patologią..co masz do 50 plus m******o
Gość
7 lat temu
Rozenek mysli ze ma 25 lat..
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Jennifer Aniston posyła uśmiechy i eksponuje zgrabne nogi w czarnej mini

Jennifer Aniston doskonale wie, jak przyciągać uwagę mediów. Ostatnio aktorka wpadła na nagrania do jednego z amerykańskich talk-show. Zaprezentowała się w obłędnej małej czarnej.
9.

Naciągnięty Krzysztof Gojdź przyleciał do Polski na KOLEJNE zabiegi

Celebryta poddał się niedawno liftingowi za 150 tysięcy złotych. Wygląda jednak na to, że to nie koniec poprawek. Krzysztof Gojdź znów przyleciał do Polski, a paparazzi przyłapali go, gdy z lotniska pojechał prosto do kliniki medycyny estetycznej. Co naciągnie sobie tym razem?
8.

Agnieszka Woźniak-Starak karmi UKOCHANEGO lodami podczas randki na mieście

Agnieszka Woźniak-Starak została "przyłapana" przez stołecznych paparazzi podczas wspólnego wypadu na lody z partnerem. Zobaczcie zdjęcia.
7.

Śmietanka Hollywood lansuje się na gali charytatywnej: wydekoltowane Salma Hayek, Dakota Johnson w bieliźnie, Demi Moore

Na czwartkowej kolacji zorganizowanej przez Fundację Keringa w Nowym Jorku bawiła się śmietanka Hollywood. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło między innymi Salmy Hayek, Dakoty Johnson czy małżonki Jeffa Bezosa, Lauren Sanchez.
6.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie zrobili sobie IDENTYCZNE tatuaże. Ładne?

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie postanowili w niecodzienny sposób podkreślić swoją więź. Para wybrała się do studia tatuażu, gdzie zafundowała sobie kilka wzorów. Na ich ciałach pojawiły się m.in. imię córki Antoniny, znak nieskończoności oraz motywacyjne hasła.
5.

Margot Robbie bryluje w "NAGIEJ SUKIENCE" na premierze w Londynie

Margot Robbie pochłonięta jest promocją filmu "Wielka, odważna, piękna podróż", gdzie zagrała obok Colina Farrella. Australijka, która niespełna rok temu powitała na świecie pierwszego potomka, zachwyciła podczas londyńskiej premiery obrazu, stawiając na odważny projekt Armani Privé.
4.

Dzień z życia Anny Muchy: auto zaparkowane NA ZAKAZIE, spacer z pupilem, wizyta w punkcie naprawy torebek

Anna Mucha została dostrzeżona przez fotoreporterów w warszawskim Śródmieściu. Aktorka była tak zaaferowana, że najwyraźniej kompletnie nie dostrzegła znaku zakazu zatrzymywania pojazdu. W załatwianiu spraw na mieście towarzyszył jej czworonożny członek rodziny.
3.

Drapieżna Fran Drescher budzi w sobie wewnętrzną Franię Maj na premierze. Tak dziś wygląda serialowa "Niania"

Serial "Niania" podbił serca widzów zarówno za oceanem, jak i w Polsce. Fran Drescher, czyli odtwórczyni tytułowej roli, zjawiła się teraz na premierze w stylizacji, której mogłaby jej pozazdrościć sama Frania Maj. Uwierzycie, że wkrótce kończy 68 lat?
2.

Fit Lovers świętują pierwszą ROCZNICĘ ŚLUBU na Malediwach. Cena za hotel robi wrażenie

To już rok, od kiedy Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Szczęśliwi zakochani postanowili uczcić papierowe gody w prawdziwym raju na Ziemi. Ile wyniósł ich luksusowy wyjazd na Malediwy?
1.

79-letnia Cher promienieje, opuszczając klub z młodszym o 40 LAT ukochanym

Cher wciąż jest wierna młodszemu o cztery dekady Alexandrowi Edawrdsowi. Para została "przyłapana" przez paparazzi, gdy opuszczali w nocy imprezę w Nowym Jorku. Nie szczędzili sobie małych czułości.