Trwa ładowanie...
Przejdź na

Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

aktualizacja

DODA POKAZAŁA ZDJĘCIE ZE ŚLUBU! "Wyobrażam sobie teraz Wasze miny"

Podziel się:

To jednak prawda. Piosenkarka wyszła za mąż za Emila Stępnia.

DODA POKAZAŁA ZDJĘCIE ZE ŚLUBU! "Wyobrażam sobie teraz Wasze miny"

Chociaż wydawało się to niemożliwe, w sobotę po południu Doda oświadczyła w swoich mediach społecznościowych, że wyszła za mąż za Emila Stępnia. Piosenkarka pokazała obrączki, co wśród fanów wywołało falę gratulacji, ale i niedowierzania.

Dorota postanowiła uciąć te spekulacje i kilka minut temu pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze ślubu. Jak się okazuje, wyszła za mąż z dala od polskich paparazzi, bo w Hiszpanii.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub - napisała. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.