Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zagadana Monika Olejnik w "butach-koszmarkach" (ZDJĘCIA)

290
Podziel się

Dziennikarka też uległa modzie na buty Balenciagi, które mają już Jessica Mercedes i Maffashion. Ładne?

Zagadana Monika Olejnik w "butach-koszmarkach" (ZDJĘCIA)
bCPyldEB

Monika Olejnik może i ma już 61 lat, jednak wnosząc po jej modowych wyborach, dziennikarka nie zamierza rezygnować z odważnego i młodzieżowego stylu, z którego jest już znana i wciąż podąża za ostatnimi krzykami mody. Od kilku miesięcy francuski dom mody Balenciaga promuje sportowe buty, przez wielu nazywane "modowymi koszmarkami". Zarówno Jessica Mercedes, jak i Maffashion jako jedne z pierwszych zaczęły lansować w Polsce modę na buty Triple S. Nie odstraszyła ich nawet wysoka cena obuwia - za wejście w posiadanie modelu Triple S trzeba zapłacić 2680 złotych. Okazuje się, że Monika nie chciała pozostać w tyle za blogerkami i pozwoliła sobie na zakup ekskluzywnych butów.

Fotografowie przyłapali Olejnik, gdy szła jedną z warszawskich ulic, pochłonięta rozmową przez telefon. 61-latka postawiła na oryginalną stylizację, składającą się z czarnych spodni dzwonów i marynarki, do której dobrała wyżej wspominane buty we fluorescencyjnym zielonym kolorze. Wisienką na torcie była wielka złota torba i okulary lenonki.

Zapłacilibyście 2680 złotych za takie buty?

bCPyldED
bCPyldEJ
bCPyldEK
bCPyldEL
bCPyldFe
KOMENTARZE
(290)
Gość
2 lata temu
O matko i córko ... klauna widze
Gość
2 lata temu
Te buty sa koszmarne, ale tym idiotkom mozna wetknac wszystko, byleby w gazetkach napisano, ze modne
Gość
2 lata temu
Ofiary mody ....
bCPyldFf
Gość
2 lata temu
Powoli przestaję to kumać😬
Gość
2 lata temu
Ciocia moja ma podobne żelazko :)
Najnowsze komentarze (290)
halkar
2 lata temu
Piękna kurtka, torba, okulary. Spodnie zbyt szerokie, buty koszmarki, ale pewnie wygodne. Bardzo żle na tych zdjęciach wygląda twarz, szyja i dłonie, na 80 lat.
enn
2 lata temu
Ja pierdziele przecież gdyby to nie celebrytka się tak ubrala to by wszyscy stwierdzili , ze kobieta uposledzona umysłowo i w jakimś lumpeksie tak zaszalala albo pojemnik pck obrabowala. ..masakra
Gość
2 lata temu
Mozil to ścierki j****e w mordę przez klientów jego starej duńskiej k***y
Gość
2 lata temu
No i cieszę się bardzo,że jednak moje podejrzenia okazały się jednak bezpodstawne i Twoja rodzina nie ma nic przeciwko mnie:*
Gość
2 lata temu
Kocurku odeślij do domu tępe ukraińskie ścierwo,bo ciągle mnie podpuszcza a ja nie chcę stosować jùż odpowiedzialności zbiorowej.Jeho zabawa nie jest tego warta.Przyjeżdżaj do mnie albo ten ciał będzie bawił mnie za friko.
Gość
2 lata temu
Jak tak patrzę na zdjęcie Ewy ś to nie wydaje mi się żeby Kamil jej czegoś odmawiał kocurku.I widzę Także,że źe to Twój typ urody.Nie zamierzam giąć karku przed ukraińskim ścierwemXD
Gość
2 lata temu
Te buty od Balenciaga to najbrzydsze co sie ostatnio pojawiło
Gość
2 lata temu
Mnie osobiście jest ich bardzo Żal,jà porzucił ojciec gdy była dzieckiem,A Czesio dużo by chciał tylko niewiele może wskórać u dziewczyn,które mu się podobajà ale to nie uprawnia ich do niszczenia ludzi.
bCPyldEX
Gość
2 lata temu
Brzydka,obdarta Kamilla debillla i Mozil nie mogą być źródłem informacji o mnie
Gość
2 lata temu
A widziałeś ją chociaż na oczy?To poproś Czesia o jej zdjęcie-straszydło to mało powiedzianeXD.Dzisiaj minęłabym jà na ulicy jak zażyganego pijakaXD.I Sony Care.Nie jest wiarygodna.Tak jak Często,którego znam z tv.To nie są źródła wiedzy o mnie nawet dlatego,że znaliśmy się zbyt krótko by powiedzieli o mnie cokolwiek co by było prawdą.
Gość
2 lata temu
Także konflikt z panią babo-chłopem to była sprawa osobistą.
Gość
2 lata temu
To może jeszcze napiszę Ci że masz jednak trochę sfałszowany obraz mojej osoby:od Mozil,który nie widział mnie na oczy I Kamillo starej pijaczki chlającej JAK FACET która poza paleniem no korytarzach i piciem właśnie oraz intrygowaniem nie robiła nic innego.Dla niej to że ktoś przyjechał na studia żeby się uczyć a nie myć podłogę chyba było nie do przejścia.Nie lubiła mnie od razu a potem ściągnęła do swojego pokoju bo spełniało się miejsce a ona nie chciała płacić podwójnej stawki.Potem z dnia na dzień poinformowała mnie,że się wyprowadza do kogoś innego.Takich masz informatorów.
Gość
2 lata temu
Bez przesady w tym wszystkim z twoją kasą nie mam szans możesz tak mnie ubezwłasnowolnić źe nic nie zrobię bo już to zrobiłeś.Nie mówiè o uczuciu tylko o tym co siè działo.Tombak.
Gość
2 lata temu
To co robisz jest działaniem poniżej pasa i bardzo mi się nie podoba.Nikt Cię tu nie trzyma,powyłaczaj wszystko i daj mi spokój skoro jestem nie taka jakbyś tego oczekiwał.
...
Następna strona
bCPyldFz