Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: AUTENTYCZNA relacja dziewczyny "z Dubaju". "Przysłała mi zdjęcie, żebym zobaczyła, do jakich mężczyzn jadę"

1046
Podziel się

"Żadna z dziewczyn nie była zaskoczona uprawianiem seksu, bo to było od początku jasne" – opisywała jedna z dziewczyn.

TYLKO U NAS: AUTENTYCZNA relacja dziewczyny "z Dubaju". "Przysłała mi zdjęcie, żebym zobaczyła, do jakich mężczyzn jadę"
bDZFRbYR

Najgorętszy temat ostatnich dni to wciąż tak zwana "afera dubajska". Nagłośniona została dzięki książce Dziewczyny z Dubaju, która wyprzedała swój nakład w zaledwie trzy dni.

Pudelkowi udało się dotrzeć do autentycznego opisu jednego z wyjazdów - tym razem do popularnej wśród "hostess" narciarskiej miejscowości Courchecel, gdzie dziewczyny trafiały przez Genewę. W dwutygodniowej imprezie brało udział kilkanaście (sic!) polskich dziewczyn i czterech mężczyzn. Magda, która opisuje sytuację, rozwiewa wątpliwości - nie chodziło ani o modeling, ani bycie hostessą, a każda z obecnych doskonale wiedziała, na co się pisze.

K. przysłała mi zdjęcia mailem, na których był mężczyzna o imieniu Bilal. Ona mi to przysłała, żebym zobaczyła, do jakich mężczyzn jadę. Ten Bilal na zdjęciu - jak się później okazało, w rzeczywistości - to młody mężczyzna, około 30 lat - przystojny, "cukierek" - opisywała swoje doświadczenia z "biznesu" Magda.

bDZFRbYT

Naprawdę śliczny mężczyzna, wysoki, pierwsza klasa. Facet rasy białej o śniadej karnacji, długie, ciemne włosy, wysportowany - rozpływa się dalej Magda. Przesłała mi też zdjęcia miejscowości i tej willi. Wszystko wyglądało jak z bajki. Domyślam się, że ona moje zdjęcia też musiała pokazać tym mężczyznom, żeby sprawdzić czy im pasuje, ale nie wiem jak dokładnie było. K. nie określała, na jak długo mogę jechać, ja wstępnie zdeklarowałam się na dwa tygodnie. Podała mi datę wyjazdu, potem spotkałam się z nią na dworcu i dała mi bilety do Genewy, oraz numer telefonu do dziewczyny, która miała mnie dalej pokierować.

Wszystko nie brzmi tak strasznie, prawda? Przystojny facet, willa, dwa tygodnie w kurorcie. Niestety, dalszy opis sytuacji i "pracy" szybko sprowadza na ziemię. W ciągu tych dwóch tygodni przez willę przewinęło się około 14 dziewczyn z całej Polski.

Nie rozmawiałam na miejscu na temat świadczenia usług seksualnych, bo już to wiedziałam. Wszystkie obecne tam dziewczyny uprawiały seks, ale żadna nie była do tego zmuszana […] Łącznie było czterech mężczyzn i my wszystkie byłyśmy tam do zabawy i dla towarzystwa, włącznie z uprawianiem seksu. Pobyt wyglądał tak, że spędzałyśmy z nimi wieczory, ale nie wszystkie, co 2-3 dni. Imprezy w willi przy basenie, wyjścia do klubu, dyskoteki, restauracje. Oprócz tego było współżycie - ja tylko współżyłam z tym o imieniu Bilal - 2,3 razy. Żadna z dziewczyn nie była zaskoczona uprawianiem seksu, bo to było od początku jasne – opisywała Magda G.

bDZFRbYZ

Nadal ktoś wierzy skruszonym celebrytkom, które "nie wiedziały"?

bDZFRbZa
bDZFRbZu
KOMENTARZE
(1046)
Gość
3 lata temu
Ta książka to taka tania sensacja napisana tylko i wyłącznie dla kasy i jadąca na najniższych instynktach. Nie podaje żadnych faktów/nazwisk tylko jedzie na domysłach.
Gość
3 lata temu
Czy one chociaż przez chwilę pomyślały że może im się coś stać, abo zostaną sprzedane do jakiejś agencji czy kasa im mózgi wypaliła.
gość
3 lata temu
Przecież same regulowały warunki. Dostawały kasę za tyle, na ile się zgadzały. Raczej wątpię, że wszystkie żarły kupę.
bDZFRbZv
Beata
3 lata temu
Zwykłe dziw....i. Chociaż jedna przyznaje że wiedziały po co jadą. Dzisiaj liczy się tylko kasa.
gość
3 lata temu
k***itki ;)
Najnowsze komentarze (1046)
trol
2 tyg. temu
To one nie jechały na kolejne Dni Młodzieży/ Nie śpiewały "Barki" ani "Abba Ojcze"? Niepojęte, co na to wszystko Czarnek i Ordo Iuris?
eRDe
2 tyg. temu
taki jest świat tacy są ludzie. Wielkie mi coś.
gość
3 lata temu
Ponizajace to jest rozlozenie nog polakowi za darmo
gość
3 lata temu
Jak taki naiwny jestes i wierzysz, to twoja wina
Yaro
3 lata temu
Kiedyś w DS3 nie podjąłem tematu sexu z atrakcyjną, seksowną, inteligentną blondynką z Pajęczna o imieniu ULA. Nie wykazałem inicjatywy z czystej uczciwości, mimo że dziewczyna mi się bardzo podobała, szczególnie kosmiczny tyłeczek i radosna osobowość. Teraz wiem że moja quaziuciwość, a z nikim związany nie byłem, to była totalna głupota - nie idźcie tą drogą.
Gość
3 lata temu
Dobrze wiedzą po co jadą . Manna nie spada z nieba .Bezmózgi .W dwa tyg. Tyle kasy to chyba wiadomo ,że coś nie tak .Dziewczyny myślę ,że zbieżnych rodzin.Najpierw sponsoring e Pl ,a potem operacyjki i do Dubaju.
Gość
3 lata temu
A nie jest? No chyba że ktoś woli kaszane...
Gość
3 lata temu
A nie jest? No chyba że ktoś woli kaszane...
bDZFRbZn
Gość
3 lata temu
Poks
gość
3 lata temu
Dawajcie nazwiska która tam była? Na bank niejedna polska instagramowa celebrytka. Usta jak kaczka, silikonowe cyce i sieczka zamiast mózgu.
ble ble
3 lata temu
... nazwijmy to po imieniu :PROSTYTUTKI (łagodnie rzecz ujmując) , a nie jakieś hostessy !!!
gość
3 lata temu
Polki są oziębłe. Może to uwarunkowanie genetyczne lub wychowanie w duchu klerykalizmu. Dlatego niezbędna im jest do seksu motywacja w postaci kasy lub innych dóbr materialnych i niematerialnych.
gość
3 lata temu
Prawdopodobnie wszystkie polskie dziewczyny i "matki Polki" marzą skrycie o seksualnych wakacjach. Większość nie ma jednak takiej okazji ( a może są bardziej ostrożne ) aby marzenia zrealizować. Jedno jest pewne, że jako d***** za granicą dobrze się sprawdzają. Zdecydowanie nie są natomiast zainteresowane seksem małżeńskim w Polsce.
gość
3 lata temu
w sumie skad takie zainteresowanie czyjas d**a, jak chce sie bzykac niech sie bzyka, co wam do tego... tez nie jestescie bez winy, bierzecie co popadnie...
...
Następna strona
bDZFRbZP