Justyna Żyła nadal walczy o małżeństwo: "Dzieci potrzebują ojca"

377
Podziel się

"Wierzę, że w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość" - przekonuje żona skoczka. Warto trwać w związku bez miłości...?

Justyna Żyła nadal walczy o małżeństwo: "Dzieci potrzebują ojca"

Piotr i Justyna Żyłowie wzięli ślub 12 lat temu, Skoczek miał wtedy zaledwie 19 lat. Nie mieli z Justyną czasu, żeby nacieszyć się sobą i ustalić, czego właściwie chcą od życia, bo na świecie szybko pojawiły się dzieci.

Kiedy Piotr zaczął odnosić sukcesy jako skoczek, żona całkowicie przejęła obowiązku domowe i wychowanie dzieci. Teraz oczekuje od męża rewanżu, tymczasem on zakochał się w innej kobiecie i postanowił założyć z nią nową rodzinę.

Justyna poczuła się oszukana, także pod względem finansowym, bo ledwo zaczęło im się lepiej wieść to się okazało, że skorzysta na tym nie ona, lecz nowa ukochana Piotrka.

Postanowiła walczyć o małżeństwo, głównie w mediach. Co chwila skarży się, że mąż źle ją potraktował, a jako broni ostatecznej używa dzieci. Piotr Żyła, chcąc wyprzedzić atak żony, że porzucił dzieci i się nimi nie interesuje. złożył w sądzie wniosek o sądowe zabezpieczenie kontaktów z nimi.

Dobro Karolniki i Kubusia jest dla mnie najważniejsze - zapewnia Justyna, tym razem we Fleszu. Nigdy nie zabraniałam Piotrkowi widywać się z dziećmi i nie zamierzam tego robić. One potrzebują ojca, ale nie takiego, który zabierze je od święta na lody czy obiad, tylko takiego, który z nimi będzie.

Żona skoczka ujawnia, że wraz z dziećmi przebywa obecnie pod opieką psychologa, jednak nawet w tak ciężkiej sytuacji jest zadecydowana walczyć o swoje małżeństwo. Widocznie jej nerwów nie ukoiła obietnica Piotrka,że zostawi jej dom, ani to, że regularnie zasila jej konto pieniędzmi przeznaczonymi na utrzymanie dzieci.

Wierzę w słowa przysięgo małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina jest najważniejsza i warto o nią walczyć - zapowiada twardo Justyna.

KOMENTARZE
(377)
Gość1
2 lata temu
Nie ma co błagać kogoś o miłość. Żadna kobieta nie powinna się tak poniżać. Ułoży sobie Pani życie - spokojnie
gość
2 lata temu
a czego ona oczekiwala skoro wyszla za maz za czlowieka z mozgiem 13 latka swoj do swego ciagnie ona musi byc taka sama
gość
2 lata temu
Ona nie powinna wypowiadać się publicznie. Widać że ma wielki kompleks i nie dziwie się że Piotr twardo odcina się od jej rewelacji.
gg
2 lata temu
Justyna przestan. Małżeństwa się czasem rozpadają. Przestań wykorzystywać dzieci do walki o męża. Można być mamą i tatą żyjąc oddzielnie
Gość
2 lata temu
A ja już bym go nie chciała :-) sooory i ponizajace
Najnowsze komentarze (377)
Małgorzata
2 lata temu
Co za franca rozbija to małżeństwo, jak się nazywa ten b******l i gdzie mieszka ??? Małżeństwo kościelne jest świętym sakramentem i wara każdemu kto ośmiela się krytykować lub podważać.
gość
2 lata temu
Co za franca rozbija to małżeństwo może ktoś wie, jak ten b******l się nazywa i gdzie mieszk?
elka
2 lata temu
zyla masz takie fajne dzieci wracaj do nich bo kiedy mozesz zalowac a bedzie za pozno biedne dzieci
agda
2 lata temu
be znadziejny chłop z tego zyły, zostawia fajną żone i dzieciaki dla jakiejś lafiryndy, ale los się zemsći. Tak się po prostu nie robi.
anka
2 lata temu
Gość popełnia ogromny błąd zostawiając ją i dzieci, a jakaś m***a chętnie mimo to wskakuje mu do łóżka. Zamiast tą francę zmiażdżyć, krytyka spada na biedną żonę, a co ona winna? Wysyła się ja do pracy, a ma dwoje małych dzieci przecież, które porzuca ojciec, który odtąd bedzie "niedzielnym tatusiem". Jej niełatwo bedzie znależć teraz odpowiedzialnego partnera, on natomiast skrupułów nie ma. Nie życzę mu zadnych sukcesów, niech kostkę brukową układa..
gość
2 lata temu
a ona psychiatry
gość
2 lata temu
a ona psychiatry
se
2 lata temu
Nie trzeba było oczerniac Piotrka i puszczac neglizowek smartfonowych po portalach. Tym traci sie na wiarygodnosci. Piotr jest kims, pokazywanie swoich prywatnych problemow na zewnatrz jest nie na miejscu. Szkoda rodziny...
gość
2 lata temu
Zrobiła błąd publicznie go sponiewierała.
gość
2 lata temu
Justyno dzieci nie tak bardzo potrzebują ojca jak ty B***A bo dostajesz p*****lca !
gość
2 lata temu
Trochę godności, nie ona pierwsza i nie ostatnia, tylko dlaczego wszyscy rozgrzeszają samego winowajcę, czyli Żilku. Łatwo powiedzieć, że sobie życie ułoży, została sama z dziećmi i na dodatek będzie się teraz użerać z ex mężem i jego kochanką, później będzie z jego strony buntowanie dzieci przeciwko matce i odwrotnie, taka emocjonalna huśtawka.
gość
2 lata temu
Niech przestanie się tak wulgarnie malować.
gość
2 lata temu
Dałaby sobie spokój sama się tylko zasłania dziecmi
gość
2 lata temu
Kochanka Piotra Zyly: niech pani laskawie odczepi sie od czyjegos meza. lapy precz zlodziejko od tego co nie twoje. Zlo powroci do ciebie, lzy zony i dzieci beda isc za toba.Znajdz sobie kawalera, takich nie brakuje ale pewnie kasy nie maja tyle co ten duren otumaniony twoim zapachem. Zaczadzil sie chlopina, ale predzej czy pozniej przejrzy na oczy i wtedy skonczy sie dojenie Zyly. A kysz zla kobieto...
...
Następna strona