Czarna bluza w stylizacjach celebrytów - jak ją nosić?

0
Podziel się

Dobrze im w czerni?

Czarna bluza w stylizacjach celebrytów - jak ją nosić?

Czarna bluza może kojarzyć się z dodatkiem mrocznym i nieco oklepanym. Jednak celebryci wiedzą, jak je ożywić. Jakie modele czarnych bluz wybierają i z czym je noszą?

Piotr Czaykowski i Rafał Maślak preferują czarne bluzy zakładane przez głowę. Robert Lewandowski oraz Wojciech Łozowski zdecydowanie wolą czarne bluzy z kapturem, a Tomasz Jacyków stawia na rozpinaną bluzę.

Czarna bluza z nadrukiem Rafała Maślaka

Rafał Maślak zawsze stara się dopracować swoje stylizacje - także te na co dzień. Czarna bluza z dużym nadrukiem jest tego świetnym przykładem. Czarne wąskie spodnie do kompletu świadczą o zamiłowaniu byłego mistera do ekskluzywnych markowych ubrań. Białe buty sportowe, zegarek oraz rzemyki na ręku - stylowe dodatki do rekreacyjnej stylistyki. Też lubicie czarne bluzy z ogromnym logo marki?

Czarna bluza z napisami Piotra Czaykowskiego

Piotr Czaykowski, który pasjonuje się zdrowym trybem życia, do biegania założył prostą czarną bluzę z napisem. Krótkie ciemne dresowe spodenki idealnie się sprawdzą do tego zestawu, podobnie jak czerwone sportowe obuwie, które dodaje modnego kontrastu do całości. Niezawodne okulary przeciwsłoneczne w stylu nerd i mamy przepis na udany jogging. Macie podobną klasyczną czarną bluzę?

Elegancka czarna bluza Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski poza boiskiem także stara się dodawać sportowego stylu do swojej garderoby. Nie dziwi zatem fakt, że zdecydował się na czarną bluzę z kapturem do tradycyjnego stroju. Czarny długi płaszcz przejściowy, ciemne jeansy z prostymi nogawkami oraz czarne sportowe buty są świetnym pomysłem na codzienną nieformalną stylizację.

Młodzieżowa czarna bluza Wojciecha Łozowskiego

Wojciech Łozowski, bardziej znany jako Łozo, ceni modny luz i swobodę w zwyczajnych stylizacjach. Czarna kangurka, na którą się zdecydował, wyróżnia się uroczym białym nadrukowanym misiem. Zestawił ją z piaskowymi bojówkami, czarnymitrampkami, białą koszulką oraz modnym ciemnym kapeluszem. Hiphopowa czarna bluza spodoba się panom ceniącym niewymuszoną klasykę.

Prosta czarna bluza Tomasza Jacykowa

Tomasz Jacyków swoimi odzieżowymi wyborami zazwyczaj wzbudza mieszane uczucia. W tym przypadku zaś zaskakuje prostotą – rozpinana czarna bluza *z białą lamówką * to nietypowa, jak na kontrowersyjnego stylistę, część ubioru. Ciemna rozpinana koszula, materiałowe czarne bojówki, lekkie białe obuwie sportowe, sztruksowy kaszkiet, czarno-biała apaszka oraz okrągłe okulary przeciwsłoneczne – Jacyków w pełnej krasie.

KOMENTARZE
(0)