Koszule bez rękawów - jak je noszą celebryci?

0
Podziel się

Stylowe?

Koszule bez rękawów - jak je noszą celebryci?

Elegancja na luzie to w okresie letnich urlopów jedna z największych inspiracji rodem ze świata show biznesu. Aby poczuć się komfortowo i zawsze prezentować się na gwiazdorskim poziomie celebryci wybierają więc modne koszule bez rękawów, które coraz częściej dopełniają ich zmyślne stylizacje.

Do fanów stylowych koszul bez rękawów należą niewątpliwie Mikołaj Roznerski, Qczaj i Mateusz Mil, którzy wyraźnie docenili plusy tego wyjątkowego elementu garderoby. Oprócz nich chętnie wykorzystują je także ich zagraniczni koledzy Niall Horan oraz Macklemore. Jakie koszule bez rękawów wybierają i jak się w nich prezentują?

Elegancka koszula bez rękawów w stylu Nialla Horana

Popularne koszule bez rękawów to doskonały kompromis pomiędzy wygodą i męską elegancją, dlatego nic dziwnego, że decydują się na nie na przykład znane na całym świecie gwiazdy estrady. To ciekawe rozwiązanie znajdziemy na przykład w garderobie Nialla Horana, który zastosował je przy okazji jednej z sesji zdjęciowych. Tym razem wokalista miał na sobie elegancką koszulę w kratę bez rękawów, jeansowe spodnie z dziurami na kolanach i klasyczne białe trampki. Ciekawa propozycja?

Niebieska koszula bez rękawów z szafy Mikołaja Roznerskiego

Efektowne męskie koszule bez rękawów wpadły w oko także Mikołajowi Roznerskiemu, który dla odmiany założył ją podczas pracy na planie jednego z seriali. Pozując obok samochodu policyjnego aktor miał na sobie niebieską koszulę bez rękawów, klasyczne męskie jeansy i eleganckie czarne buty. Celebryta zdawał się być zadowolony z uzyskanego efektu i chętnie pozował do licznych zdjęć na potrzeby mediów społecznościowych.

Czerwona koszula z wyciętymi rękawami w wersji Qczaja

Polscy celebryci nieustannie starają się prezentować swoją wszechstronność w wielu dziedzinach, jednak powoli doganiają ich również gwiazdy sieci, które są równie żądne sławy. Widać to chociażby w przypadku Qczaja, który dzielnie walczy o uwagę i buduje swoją pozycję w polskim show biznesie. W ramach jednego z licznych zdjęć internetowy celebryta założył czerwoną koszulę w kratę i czarny męski zegarek, a jako dodatek posłużyła mu jedynie trzymana w rękach papierowa flaga. Podoba wam się jego pomysł na prostą męską koszulę bez rękawów?

Koszula bez rękawów oversize w stylizacji Macklemore'a

W efektowne elementy garderoby takie jak ponadczasowe koszule bez rękawów inwestują także znani raperzy, którzy oprócz talentu muzycznego muszą coraz częściej wyróżniać się również kreatywnym podejściem do bieżących trendów. Warto zwrócić uwagę na propozycję Macklemore'a, który wybrał dla siebie męską koszulę bez rękawów oversize nakładaną na klasyczny biały t-shirt, niebieskie jeansowe spodnie z dziurami i czarne trampki. Czasem jak widać warto zaszaleć!

Męska koszula bez rękawów w wydaniu Mateusza Mila

Na zastosowanie oryginalnej koszuli bez rękawów zdecydował się również Mateusz Mil, który po udziale w programie Top Model wciąż walczy o pozycję w polskim show biznesie. Aspirujący model nie rezygnuje z popularności i chętnie dzieli się swoimi modowymi propozycjami – tym razem w ramach jednej z nich założył koszulę z wzorem w kratę bez rękawów, klasyczne męskie joggery i czarne sportowe buty, do których dobrał także bandanę i okulary przeciwsłoneczne z niebieskimi szkłami. Kto wie, może warto się zainspirować?

KOMENTARZE
(0)