Poniedziałek 06.08.2018 00:20

Awantura na profilu Krystyny Jandy: "Umiesz przecież lizać, to poliżesz i PiS"

Krystyna Janda

Awantura na profilu Krystyny Jandy: "Umiesz przecież lizać, to poliżesz i PiS"

Krystna Janda znana jest ze swojego zaangażowania w politykę. Aktorka otwarcie krytykuje rządy PiS-u, zarzucając partii, że obraca rodaków przeciwko sobie, podżegując przy tym do powszechnej nienawiści. Przez obecną sytuację polityczną 65-latka "czuje się coraz bardziej nieswojo", ponieważ Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przestało finansować Fundację Krystyny Jandy, patronującej dwóm stołecznym teatrom: Polonii i Och-Teatrowi.

Pod jednym z internetowych postów pojawił się komentarz, w którym internautka zarzuciła aktorce podlizywanie się.

Janda, boisz się, że stracisz kasę, którą ci płaciła PO na twój teatr? Umiesz przecież lizać, to poliżesz i PiS – napisała komentująca.

Janda postanowiła opublikować odpowiedź hejterki opatrzoną długim opisem, w którym wytłumaczyła, że jej teatr utrzymywany jest przez widzów, a organizowane przez nią spektakle odbywające się na ulicy przy warszawskim placu Konsytucji są zupełnie za darmo.

Poziom tego jest obezwładniający - odpisała Janda. Na marginesie milionowy raz - poziom dotacji państwowych za każdych rządów nigdy nie przekroczył 10% naszych wydatków na teatry i fundację. Utrzymują nas Widzowie. Kłaniam się.

A tegoroczna edycja teatru na ulicy za darmo, na Placu Konstytucji obok Teatru Polonia i na Grójeckiej obok Och Teatru jest wspomagana przez Miasto Warszawa, zagramy około 50 spektakli w tym połowę dla dzieci.

Na profilu aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci bronili artystkę, wytykając antyfance brak kultury i prymitywizm.

"Pani Iwono wpisuje się pani idealnie poziomem swojej wypowiedzi w nurt pt. nic nie wiem ale się wypowiem", "Pani Krystyno odpowiedź dla tej pani niech będzie kultowym cytatem: jak się ma przed sobą taką sztukę to trudno o kulturę", "Doskonały przykład braku kultury i prymitywizmu. Dziwię się, że człowiek nie wstydzi się tak odsłaniać" - pisali.

A Wy lubicie Krystynę Jandę?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (541)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 541
Odpowiedz
750 193
zgłoś
Gość 06.08.2018 00:21
Bardzo proszę artystów o pozostanie artystami, polityków w Polsce i tak mamy w nadmiarze... każdy wie najlepiej a jednak wciąż jest jak jest.
Odpowiedz
118 93
zgłoś
Gość 06.08.2018 00:24
Uwazam Jande za mocno nawiedzona babe, jednakze dobra aktorke i nie mige odmowic jej, ze faktycznie, konsekwentnie, procz komentowania naszej sytuacji politycznej, zajmuje sie jedanak tym, w czym sie ksztalcila czyli aktorstwem, rezyseria i pochodnymi.
Odpowiedz
163 203
zgłoś
gość 06.08.2018 00:24
Bardzo lubię Krystynę Jandę!
Odpowiedz
299 215
zgłoś
Gość 06.08.2018 00:24
Napisała prawdę - Janda kwiczy bo zabrano jej kasę
Odpowiedz
526 175
zgłoś
gość 06.08.2018 00:24
Milczenie jest złotem jeżeli chodzi o osoby publiczne mieszające się w politykę.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 541