Środa 25.07.2018 20:00

Eleganckie buty męskie - najmodniejsze propozycje

modapudelek Olivier Janiak Rafał Maślak Jakub Kucner Rafał Maserak Konrad Delekta

Eleganckie buty męskie - najmodniejsze propozycje

Odpowiednio dobrane obuwie to kluczowy element każdej gwiazdorskiej stylizacji. Wiedzą o tym oczywiście polscy celebryci, którzy wyruszając na swoje ulubione ścianki czy nawet na zwykły spacer na potrzeby mediów społecznościowych zawsze zakładają eleganckie buty męskie.

Do znanych fanów efektownych męskich butów należą niewątpliwie tacy stali bywalcy modnych bankietów jak chociażby Olivier Janiak, Rafał Maślak czy Jakub Kucner. Oprócz nich chętnie stosują je również tacy miłośnicy męskiej elegancji jak Rafał Maserak oraz Konrad Delekta. Jakie buty męskie w eleganckiej wersji stosują i jak się w nich prezentują?

Skórzane męskie półbuty w wydaniu Rafała Maślaka

Polscy celebryci nie są co prawda tak ekscentryczni jak ich koledzy zza oceanu, jednak dotrzymać im kroku nieustannie próbuje na przykład słynący z semi-formalnych stylizacji Rafał Maślak. Celebryta realizując swoje pasje nie boi się nieszablonowych połączeń, czego przykładem może być jedna z licznie prezentowanych stylizacji z użyciem popularnych butów męskich. W tym przypadku założył białą koszulę, szarą kamizelkę z wzorem w kratkę i skórzaną ramoneskę, do których dobrał szare jeansowe spodnie oraz eleganckie skórzane buty. Stylowy?

 

Lakierowane jazzówki z szafy Rafała Maseraka

O zamiłowaniu Rafała Maseraka do eleganckich outfitów wiadomo nie od dzisiaj, a on sam nigdy nie odpuszcza okazji do zabłyśnięcia na modnych galach. Celebryta na klasyczne rozwiązania stawia jednak także w życiu codziennym, co doskonale obrazuje opublikowana przez niego w sieci propozycja z użyciem gustownych butów męskich. Tym razem na okazję zwykłego spaceru tancerz założył czarny t-shirt, jeansowe spodnie męskie i eleganckie lakierowane jazzówki. W jego outficie all-black nie zabrakło także męskiego zegarka, bransoletki i czarnych okularów.

Brązowe oksfordki w propozycji Jakuba Kucnera

Jakub Kucner to prawdopodobnie jeden z tych przykładów wśród polskich celebrytów, których medialna egzystencja w dużej części zależy właśnie od wyglądu. Nic zatem dziwnego, że model posiada w swojej szafie ogromną kolekcję formalnych butów męskich na różne okazje i chętnie chwali się nimi w sieci. W ramach jednego z nich założył elegancką marynarkę w delikatną kratę, białą koszulę z kontrastującymi, ciemnymi guzikami, bordowe spodnie chinosy oraz klasyczne skórzane oksfordki w kolorze brązowym. Tym razem celebryta wyjątkowo zdecydował się zrezygnować z ekskluzywnych dodatków.

 

Gustowne męskie lordsy w wersji Konrada Delekty

Oryginalne skórzane półbuty wielu osobom kojarzy się zapewne jedynie ze stylem formalnym, jednak można je z powodzeniem stosować także w luźnych, codziennych stylizacjach. Przykładem może być propozycja Konrada Delekty, który nigdy nie rezygnuje z okazji do zaprezentowania się światu w wytworny sposób. W tym przypadku bloger włożył czarną męską koszulę, jasne spodnie z denimu z dziurami na kolanach oraz eleganckie męskie lordsy wykonane ze skóry. Znalazło się także miejsce na złoty zegarek na czarnym pasku oraz filiżankę ze spodeczkiem, z którą pozował do zdjęcia z zamyśloną miną.

Eleganckie monki w stylizacji Oliviera Janiaka

Przeglądając propozycje męskich butów w eleganckim wydaniu nie sposób też pominąć słynącego z ekstrawagancji Oliviera Janiaka, który w swoim fachu zdecydowanie wyróżnia się modowo na tle kolegów. W życiu prywatnym dziennikarz także nie rezygnuje z eleganckich rozwiązań, które dumnie prezentuje na licznych zdjęciach publikowanych w sieci. Tym razem przy okazji wycieczki do Włoch celebryta ubrał się w szarą marynarkę w kratę, czarną koszulę i dopasowane do niej spodnie chinosy oraz eleganckie skórzane monki, które składają się na intrygującą propozycję dla fanów nieco bardziej formalnego stylu ubioru.

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji