To Dariusz Matecki ZNĘCAŁ SIĘ w szkole nad Macademian Girl? "Z całą pewnością jej nie prześladowałem"

435
Podziel się

Wygląda na to, że przy okazji trwającej nieoficjalnie kampanii samorządowej dowiedzieliśmy się kim jest kolega, który nękał szafiarkę.

To Dariusz Matecki ZNĘCAŁ SIĘ w szkole nad Macademian Girl? "Z całą pewnością jej nie prześladowałem"

Jakiś czas temu pisaliśmy o szokującym wyznaniu Macademian Girl, która ujawniła, że w szkole była prześladowana przez rówieśników.

Tamara zawsze podkreślała, że ze względu na swój "niestandardowy" wygląd było jej w życiu ciężko, ale dopiero podczas wywiadu w DD TVN zdradziła wstrząsające szczegóły.

Zaczęło się od traktowania jak powietrze, wykluczania. Byłam jednym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska... A skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. I są to bardzo, bardzo trudne wspomnienia.

Okazało się, że jeden z bardziej napastliwych kolegów jest dziś działaczem prawicowej partii.

A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii - wyznała Tamara.

Wygląda na to, że przy okazji trwającej nieoficjalnie kampanii samorządowej, dowiedzieliśmy się kim jest ów działacz. Jeden z kandydatów na prezydenta Warszawy, Jan Śpiewak, ujawnił nazwisko rzekomego prześladowcy.

Hej, Dariuszu Matecki to Pan prześladował znaną blogerkę? Zrobił Pan o mnie hejterski filmik. Teraz przyjrzymy się Panu. Społeczny (?) asystent Patryka Jakiego ma widać wiele za uszami. Jeśli okaże się, że dostawał za swoje wspieranie Jakiego kasę - mamy mega skandal - napisał na Twitterze, dodając wspólne zdjęcie Mateckiego i Tamary z czasów szkolnych.

Dariusz Matecki, jak sam o sobie pisze, jest "vlogerem, katolikiem i prawnikiem". Matecki jest członkiem konserwatywno-liberalnego stowarzyszenia KoLiber. W wolnych chwilach prowadzi też fanpage Prawicowy Internet. Jak czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku, za swoich idoli uważa między innymi Antoniego Macierewicza czy też znanego z seksistowskiego i grubiańskiego zachowania Rafała Ziemkiewicza. Matecki ostatnio udał się do Londynu na tamtejszą paradę środowisk LGBT, żeby "relacjonować koniec Europy na żywo".

Często gości też w programie Marcina Roli, w którym padają między innymi takie stwierdzenia:

Skrajnie prawicowy vloger pochodzi ze Szczecina i faktycznie chodził z szafiarką do klasy. Matecki zaprzeczył, jakoby to on stał za traumą blogerki.

Chodziłem z nią do jednej klasy w podstawówce, gimnazjum, liceum. W podstawówce nie mieliśmy wybitnie dobrych relacji, ale z całą pewnością (mając 10 lat) jej nie prześladowałem, gdybym to robił, to chyba nie bawiłaby się u mnie na imprezach przez kolejne 6 lat edukacji? Jak na zdjęciu - odpowiedział Matecki.

Myślicie, że to faktycznie Matecki czy zwykły zbieg okoliczności i do klasy Tamary chodziło więcej skrajnie prawicowych działaczy...?

KOMENTARZE
(435)
Gość
2 lata temu
Najgorsze co może byc to poniżanie w szkole
Gość
2 lata temu
Wyglądał na takiego co przez swoje kompleksy poniża innych
Gość
2 lata temu
To, ze sie bawiła na tych samych imprezach nie oznacza, ze bawiła sie z nim...
Gość
2 lata temu
Pracowałem w znanej drogerii na „R”. Tam tez mnie prześladowano, ciagle, ciagle stres... Ludzie nie dajcie się. Walczcie o swoje i o siebie.
gość
2 lata temu
Zdjęcie z klasowej imprez jako dowód na co? Z takimi poglądami jak jego mentor faszysta Jaki, to na pewno dziewczynę prześladował. Wyróżniała się to jej dowalał.Kolejny sadysta z PiS. Mam nas za idiotów? Też byliśmy w szkole i zawsze znalazła się taka k*****a jak Matecki....
Najnowsze komentarze (435)
gość
10 miesięcy temu
Hej, ludzie ze Szczecina, powiedzcie, do jakiej szkoły chodził ten gnojek?
Gość
12 miesięcy temu
Mało męskie zachowanie jak i wyglad
Zapytaj Fotog...
rok temu
Pudelku, kto podpisze autora zdjęcia?
gość
rok temu
I bawiła się na tych samych imprezach, co on. Ba, nawet siedziała obok niego. Dajcie spokój.
ObyRP
rok temu
Ta Tamara Perea to jakaś nimfomanka.
ann
rok temu
odrażająca gęba
Mad
2 lata temu
Wiedziałam, że przemysł naftowy w Wenezueli prędzej czy później dobiegnie załamania.
Kryssis
2 lata temu
Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.
mar
2 lata temu
Mogłem się tego spodziewać po Trumpie, po jego decyzji wysokie ceny zostaną z nami na dłużej.
jestem za
2 lata temu
polski rzad walczy z podwyzkami paliw, ale amerykanie winduja je na potege! w koncu to oni zarabiaja na lupkach!
pqe
2 lata temu
to trump podwyzszyl nam ceny paliwa
Nick
2 lata temu
ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim z***w
Bobo
2 lata temu
ropa drożeje, paliwo na stacjach też. trzeba przeczekać. to wszystko zalezy od sytuacji geopolitycznej i ż***w
Wielki
2 lata temu
przeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa do ataku na Iran
...
Następna strona