Wtorek 07.08.2018 22:00

To Dariusz Matecki ZNĘCAŁ SIĘ w szkole nad Macademian Girl? "Z całą pewnością jej nie prześladowałem"

Macademian Girl Tamara Gonzalez Perea Dariusz Matecki Patryk Jaki wybory samorządowe 2018

To Dariusz Matecki ZNĘCAŁ SIĘ w szkole nad Macademian Girl? "Z całą pewnością jej nie prześladowałem"

Jakiś czas temu pisaliśmy o szokującym wyznaniu Macademian Girl, która ujawniła, że w szkole była prześladowana przez rówieśników.

Przypomnijmy: Macademian Girl wyznaje, że ZNĘCANO SIĘ nad nią w szkole: "Jeden z prowodyrów jest dziś działaczem skrajnie prawicowej partii"

Tamara zawsze podkreślała, że ze względu na swój "niestandardowy" wygląd było jej w życiu ciężko, ale dopiero podczas wywiadu w DD TVN zdradziła wstrząsające szczegóły.

Zaczęło się od traktowania jak powietrze, wykluczania. Byłam jednym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska... A skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. I są to bardzo, bardzo trudne wspomnienia.

Okazało się, że jeden z bardziej napastliwych kolegów jest dziś działaczem prawicowej partii.

A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii - wyznała Tamara.

Wygląda na to, że przy okazji trwającej nieoficjalnie kampanii samorządowej, dowiedzieliśmy się kim jest ów działacz. Jeden z kandydatów na prezydenta Warszawy, Jan Śpiewak, ujawnił nazwisko rzekomego prześladowcy.

Hej, Dariuszu Matecki to Pan prześladował znaną blogerkę? Zrobił Pan o mnie hejterski filmik. Teraz przyjrzymy się Panu. Społeczny (?) asystent Patryka Jakiego ma widać wiele za uszami. Jeśli okaże się, że dostawał za swoje wspieranie Jakiego kasę - mamy mega skandal - napisał na Twitterze, dodając wspólne zdjęcie Mateckiego i Tamary z czasów szkolnych.

Dariusz Matecki, jak sam o sobie pisze, jest "vlogerem, katolikiem i prawnikiem". Matecki jest członkiem konserwatywno-liberalnego stowarzyszenia KoLiber. W wolnych chwilach prowadzi też fanpage Prawicowy Internet. Jak czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku, za swoich idoli uważa między innymi Antoniego Macierewicza czy też znanego z seksistowskiego i grubiańskiego zachowania Rafała Ziemkiewicza. Matecki ostatnio udał się do Londynu na tamtejszą paradę środowisk LGBT, żeby "relacjonować koniec Europy na żywo".

Często gości też w programie Marcina Roli, w którym padają między innymi takie stwierdzenia:

Prawicowy komentator o kobietach na Czarnym Marszu: "KTO TO R*CHA? One tam chodzą, bo NIKT NIE CHCE POCIĄGNĄĆ ZA MAJTKI"

Prawicowy komentator wyzywa uczestniczki Czarnego Marszu: "Feminazistki! Wieszakowe PASZTETY Z WĄSEM"

Skrajnie prawicowy vloger pochodzi ze Szczecina i faktycznie chodził z szafiarką do klasy. Matecki zaprzeczył, jakoby to on stał za traumą blogerki.

Chodziłem z nią do jednej klasy w podstawówce, gimnazjum, liceum. W podstawówce nie mieliśmy wybitnie dobrych relacji, ale z całą pewnością (mając 10 lat) jej nie prześladowałem, gdybym to robił, to chyba nie bawiłaby się u mnie na imprezach przez kolejne 6 lat edukacji? Jak na zdjęciu - odpowiedział Matecki.

Myślicie, że to faktycznie Matecki czy zwykły zbieg okoliczności i do klasy Tamary chodziło więcej skrajnie prawicowych działaczy...?

fot. Twitter/Jan Śpiewakfot. Facebook/Dariusz Matecki
fot. Facebook/Dariusz Matecki
fot. Facebook/Dariusz Mateckifot. Facebook/Dariusz Matecki

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (551)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 551
Odpowiedz
1412 65
zgłoś
Gość 07.08.2018 22:03
Najgorsze co może byc to poniżanie w szkole
Odpowiedz
125 13
zgłoś
gość 07.08.2018 22:03
standardowa hipokryzja
Odpowiedz
446 19
zgłoś
Gość 07.08.2018 22:03
Pracowałem w znanej drogerii na „R”. Tam tez mnie prześladowano, ciagle, ciagle stres... Ludzie nie dajcie się. Walczcie o swoje i o siebie.
Odpowiedz
58 21
zgłoś
gość 07.08.2018 22:03
Uuuu lipa
Odpowiedz
639 49
zgłoś
Gość 07.08.2018 22:03
Wyglądał na takiego co przez swoje kompleksy poniża innych
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 551