Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dzieci zawsze wołały za mną "ASFALT"!"

354
Podziel się

"Nie potrzebuję sztucznego aplauzu i akceptacji" - zapewnia szafiarka.

"Dzieci zawsze wołały za mną "ASFALT"!"
bDogWDfp

Znana szafiarka Macademian Girl coraz częściej pojawia się na bankietach i stara się wypromować na gwiazdę telewizji śniadaniowych. Jak często bywa w takich karierach, przyszedł czas na opowiadanie o swoich problemach i trudnym dzieciństwie. To zawsze wzrusza widzów.

Tamara Gonzalez Perea, której ojciec pochodzi z Panamy, opowiedziała w najnowszym wywiadzie o przejawach rasizmu, z jakimi się spotykała przez całe życie. Celebrytka znana z pozowania do zdjęć, przekonuje, że wcale nie walczy w ten sposób o "sztuczny aplauz i akceptację":

Nie potrzebuję, żeby ktoś mi mówił, że super wyglądam, nie potrzebuję sztucznego aplauzu i akceptacji. Nie przeszkadza mi, że ktoś chichocze za moimi plecami, bo jestem błyszcząca i kolorowa. Nie życzę sobie, żeby ktoś mnie zmieniał - mówi na łamach Grazii. Zahartowałam się w dzieciństwie. Mam trochę ciemniejszą karnację, dzieci zawsze wołały za mną "asfalt". Odkąd pamiętam, musiałam walczyć, żeby być taką, jaką chcę być.

bDogWDfr

Mamy wrażenie, że ta walka jeszcze trochę potrwa. Chodzi w niej o naprawdę duże pieniądze.

bDogWDfx
bDogWDfS
KOMENTARZE
(354)
gość
7 lat temu
ja ją tam lubię. jest przynajmniej oryginalna
gość
7 lat temu
Ma własny nie skopiowany styl!
gościówa
7 lat temu
szafiarka ..... zawód nierobów...
bDogWDfT
gość
7 lat temu
Fajna,oryginalna dziewuszka
gość
7 lat temu
Tak nas to obchodzi jak r***i Gorniak na byłego męza.
Najnowsze komentarze (354)
gość
5 lata temu
ona w ten sposob apeluje zebyscie zajeli sie swoimi bachorami w koncu zamiast tylko glaskac je po glowie albo je tluc przez co wyrastaja na takie chwasty z agresywnymi i nietolerancyjnymi zachowaniami
Moonka
7 lat temu
Piękna jest i oryginalna
gość
7 lat temu
Od kiedy ASFALT JEST BIAŁY???????????
gość
7 lat temu
Jakież to niewygodne fakty z życia naszych GWIAZD oraz ciemne sprawki, o których nasze wpływowe środowiska chciałyby nie pamiętać opisuje na swoim facebookowym blogu ANTEK MU7YKANT, że jest tak zawzięcie i bez opamiętania atakowany na tutejszym forum? Czyżby któryś z przedstawicieli tych grup nie wytrzymał napięcia i zlecił akcję ZOHYDZANIA i ośmieszania Antka? Bardzo możliwe – wykonawca tego zadania jest niezwykle czujny i cierpliwie CZUWA przy komputerze w oczekiwaniu na każdy kolejny artykuł, by HEJTOWAĆ tego, który piętnuje sprzedajność i ZAKŁAMANIE mediów oraz opisuje wstydliwe RODOWODY naszych „elit”. Jeśli jeszcze nie jesteś znajomym Antka, napraw swój błąd. Możliwe, że inaczej wtedy spojrzysz na niektóre ZNANE twarze z telewizji.
gość
7 lat temu
nie widzę tej ciemnej karnacji ;]
gość
7 lat temu
czy w polskiej przestrzeni internetowej istnieje blog pisany przez kobiete stolarza?
gość
7 lat temu
Szafiarka- def. odczlowieczony stwor silnie skupiony na sobie i swoim wygladzie
sdv
7 lat temu
kolejna "biedna" piękana księżniczka, co jej nikt nie lubił.. dziewcze nie wie co to życie
bDogWDfL
s
7 lat temu
Jaki asfalt???????? zobaczcie na zdjęcia gdzie stoi przy "białych" kobietach. Ona ma jasną karnację. Po jednym seansie w solarium jest ciemniejsza skóra. Jaki asfalt???????
pavelek
7 lat temu
Qrva ....... toż to odgrzewana niewolnica Izaura z niezapomnianym zezolem !!!!
gość
7 lat temu
Jedyna polska blogerka, która ma tak naprawdę coś do pokazania;) Swój originalny i niepowtarzalny styl;) Reszta blogerek to tylko promujące wszystko co drogie i darmowe dziewczyny
gość
7 lat temu
Średnio ona ładna...
Mili
7 lat temu
Lubię ją, fajnie by było gdyby ludzie ubierali się bardziej kreatywnie i kolorowo.
gość
7 lat temu
Ładna, ale ubiera się okropnie :(
...
Następna strona
bDogWDgn