Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trzech mężów, dwa rozwody i trójka dzieci: rozrysowaliśmy Wam życie Marty Kaczyńskiej

1439
Podziel się

To mocno skomplikowana historia. Nawet my trochę się w niej gubimy...

Trzech mężów, dwa rozwody i trójka dzieci: rozrysowaliśmy Wam życie Marty Kaczyńskiej
bDSERGeZ

W nocy z wtorku na środę przyszło na świat trzecie dziecko Marty Kaczyńskiej. Tym razem ojcem jest biznesmen Piotr Zieliński, który szybko pobiegł do szpitala z bukietem kwiatów. Właściwie trzeba przyznać, że był to bukiecik...

W komentarzach, wiadomościach na Facebooku i mailach skierowanych do naszej redakcji piszecie, że nie możecie połapać się w życiu prywatnym bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Musimy przyznać, że my też mamy z tym trudności, dlatego zanalizowaliśmy je na profesjonalnych schematach.

Idąc chronologicznie: pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, którego poznała jeszcze na studiach, zaszła z nim w ciążę i cztery miesiące później poślubiła w kościele. To było pierwsze małżeństwo 22-letniej wówczas Kaczyńskiej. Jak łatwo obliczyć, do ołtarza szła już z brzuchem. Owocem tego związku jest córka Ewa.

bDSERGfb

W czasie kampanii przed wyborami prezydenckimi w 2005 roku Kaczyńska i Smuniewski pojawiali się na billboardach Lecha Kaczyńskiego opatrzonych hasłem Rodzina Uczciwość Przyszłość. Zapozowali także dla Gali i prawdopodobnie stąd pochodzi jedno z nielicznych zdjęć pierwszego męża Marty.

Rzekomo latem 2006 roku (rok po kampanii) Kaczyńska spotyka Marcina Dubienieckiego, trójmiejskiego adwokata, którego poznaje przy stoliku do gry w black jacka. Jest jeszcze żoną Smuniewskiego, ale zachodzi w ciążę z Dubienieckim i jesienią tego samego roku już stara się o rozwód. Jarosław Kaczyński stwierdzi kilka lat później, że pierwsze małżeństwo Marty się rozpadło, bo była zdradzana... Cóż, chyba nie ona jedna.

Teraz sprawy się komplikują: Marta, która ma na koncie ślub kościelny, na początku 2007 roku bierze ślub cywilny z Dubienieckim, będąc w ciąży z drugą córką, Martyną. Pół roku później występuje do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Ewy. Do dziewczynki przyznaje się Marcin Dubieniecki, którego rzekomo poznała trzy lata po tym, jak urodziła jego (?) dziecko...

Przez kilka lat wszystko idzie gładko, ale w 2011 roku Kaczyńska rozstaje się z adwokatem, który 31 grudnia 2013 roku składa pozew rozwodowy. Rozwód otrzyma dopiero w 2016 roku, po aresztowaniu przez CBA i poznaniu nowej partnerki, byłej żony Artura Boruca.

bDSERGfh

Dalej sprawy idą prosto: w 2017 roku Kaczyńska unieważnia pierwsze, kościelne małżeństwo (nie wiadomo z jakiego powodu). Jesienią już prowadza się z Zielińskim, który jest jej mężem numer trzy. I tym razem, zgodnie ze swoją tradycją, do ślubu idzie z ciążowym brzuchem.

Proste, prawda? Zobaczcie jeszcze mapę relacji:

bDSERGfi
bDSERGfj
bDSERGfk
bDSERGfC
KOMENTARZE
(1439)
gość
3 lata temu
jesteście chamami, kocham was za to!!! :D
gość
3 lata temu
Widzę, ze zostawiliście więcej miejsca. Przypadek? hehehe
Gość
3 lata temu
Wspolczuje jej, tyle przeszla a wstydu brak
bDSERGfD
gość
3 lata temu
ona nadąża to najwazniejsze
Gość
3 lata temu
Szkoda tego pierwszego meza..powinna mu odszkodowanie placic za wrobienie w ojcostwo!
Najnowsze komentarze (1439)
gość
2 lata temu
Nie robiła z piczki kapliczki widać... Ale jest z niej ś****a pierwszego sortu -mówię o pierwszym mężu i dziecku...
Gość
2 lata temu
Gdyby nie udział w polityce i wspieranie w kampanii ojca i jego brata, to byłoby mi wszystko jedno, co ta Pani robi ze sobą, dziećmi, mężami. Ale niestety, moralnie i mediowo wspiera katolicką i konserwatywną, prawicową partię brata ojca, a to jest czyste zakłamanie przy jej życiorysie. Zdrady, nieślubne dzieci, kolejni mężowie, jak się mają do niby bogobojnej prawicy? Skąd rozwód kościelny dla takiej Pani, niedostępny praktycznie dla przeciętnej katoliczki, co trafiła na znęcającego się męża?
gość
2 lata temu
ciąg dalszy nastąpi - może wyjdzie za mąż za wujka albo lepiej za Rydzyka
Gość
3 lata temu
Piekna inaczej.
gość
3 lata temu
daje na lewo i prawo
gość
3 lata temu
Czy tylko według mnie ona wygląda jak Ewelina Lisowska po paru latach picia?
gość
3 lata temu
To wychodzi na to ze to p*********a jest i latwa kobieta , z reszta z taka twarza wcale sie jej nie dziwie ze biere co los rzuci
gość
3 lata temu
Ja jebbie ale patola
bDSERGfv
gość
3 lata temu
Kaczyńska, tak jak wujek, manipuluje elektoratem katolickim. Ta rodzina niewiele ma wspólnego z Kościołem katolickim.
gość
3 lata temu
Bialo- czerwone kwiaty to kpina z kraju
gość
3 lata temu
Pani Maria Kaczyńska teraz cieszy się pewnie,ze nie musi tu uczestniczyć w tej farsie. To była świetna kobieta,wspaniała elegancka, osoba na poziomie i podobała mi siè w przeciwieństwie do pociętych zakompleksionych niedouków.
ELA
3 lata temu
A ja podziwiam ją. Ta kobieta pragnie szczęścia , rodziny i ma piękne i zdrowe dzieci. Nie usunęła ciąży. Jest silną i niezależna. Brawo Pani Marto. Życzę powodzenia
jacek
3 lata temu
A g****o to was powinno obchodzić !!!
Ola
3 lata temu
Czy możecie zatem rozrysować życie dzieci Wałęsy i jego samego jak porzucił ciężarną kobietę nie zapomnijcie rozrysować też życie córki Tuska a wreszcie rozrysujcie sobie swoje zcie hipokryci.v
...
Następna strona
bDSERGfX