Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odradzali mu powrót na lód!

97
Podziel się:

Kto? Wszyscy. Producenci, lekarze... Dlaczego się zdecydował? Desperacja?

Odradzali mu powrót na lód!

Michałowi Milowiczowi chyba naprawdę wydaje się, że udział w Gwiazdy tańczą na lodzie to dla niego wielka szansa i przełom w karierze. Niestety, dziś udział w programie rozrywkowym to już nie to samo co 2 lata temu. Kiedyś można było na tym popłynąć, teraz to tylko dowód na jakieś zagubienie lub nieznajomość realiów rynkowych.

Determinację i (co tu dużo mówić) głupotę Milowicza, które wykazał wracając na lód po groźnym wypadku, można tłumaczyć tylko desperacją i brakiem innych pomysłów na siebie. No bo pomyślcie - zaryzykowalibyście zdrowiem, żeby wywijać piruety przed Dodą i Jacykowem i potem stać na baczność i pokornie słuchać ich zdania na swój temat?

Kiedyś, w zamierzchłych czasach gwiazdy były ludźmi, którym się zazdrościło, na których miejscu ludzie chcieli się znaleźć. Teraz telewizje zdają się do nas mówić: Spójrzcie, może macie nudną pracę, ale cieszcie się, że nie musicie za pieniądze robić z siebie takich idiotów.

Nasz informator donosi, że Milowiczowi powrotu do programu odradzali szczerze sami producenci. Mówili mu szczerze, tak po ludzku, mimo że jego odejście byłoby dla nich kłopotem. Nie chcieli, żeby ryzykował zdrowiem. Podobnie lekarze - zalecali długi odpoczynek i nie forsowanie się.

Michał nie posłuchał tych rad. Trochę to poniżające - wziąć udział w programie mimo że producenci woleliby, żebyś został w domu... Ale stało się. Stwierdził, że zbieranie publicznie pochwał od "samej" Dody pomoże mu w karierze i że warto zaryzykować. Pewnie chce sobie w ten sposób odbić niepowodzenie w 4. edycji Tańca z gwiazdami, z której odpadł w pierwszym odcinku, we wrześniu 2006.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(97)
gość
16 lat temu
Brawo i szacunek. Prawdziwy chłop z jajami, a nie wymoczek.
gość
16 lat temu
jeżeli chce i ma zdrowie i siłę to dlaczego ma nie tańczyć,każdy zarabia jak może
gość
16 lat temu
odpadnie od razu po powrocie
gość
16 lat temu
STARY ELWIS SZUKA JESZCZE GROSZA
Stan/Lux
16 lat temu
Ivy, bardzo trafny komentarz.
Najnowsze komentarze (97)
gość
16 lat temu
kręcisz coś Bunny;] ustal z pudelkiem wspólną wersję, a następnie publikuj;]]]
gość
16 lat temu
Ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami ,anie tylko Pudelek i Pudelek.Mnie on się podoba,mój typ mężczyzny,Chętnie bym go poznała.
gość
16 lat temu
Ten i d i o t a doskonale wie, że jego czas minął i tylko ten program da mu kasę i chociaż w telewizji go pokażą.
gość
16 lat temu
Czegoś tu nie rozumiem. Podobno jego upadek na lodzie był tak poważny, że aż miał załamaną nogę. Zrosła mu się po tygodniu?
gość
16 lat temu
nie ma kasy frajer, może niech zwróci się do Jarzyny ze Szczecina
gość
16 lat temu
p***c do kwadratu
gość
16 lat temu
KAASA> KASIORKA>
gość
16 lat temu
Milowicz zatanczyl bardzo ladnie z wyczuciem. Tego nie dfalo sie zauwazyc u innych. Tanczy juz bardzo ladnie, dlaczego nie mialby kontynuowac swej wytezonej pracy. Tak szybko odpadl z Tanca z gwiazdami. Pojechal brawurowo i nic sie nie stalo...wiec w czym problem.
gość
16 lat temu
nie dziwie sie kto by zostawił taką fajną partnerke do tanca na lodzie ;)
gość
16 lat temu
Z du.py strony. A fuj.
gość
16 lat temu
Żenujący, bucowaty puzon, marny Elvis. A jego partnerka to odnaleziona siostra bliźniaczka Justyny Steczkowskiej.
gość
16 lat temu
Milowicz jest OK i da sobie rdę w przeciwieństwie do niektórych tu piszących . Żenujący poziom pudla którym karmią się małe skundlone , zazdrosne trole
gość
16 lat temu
heh
gość
16 lat temu
TOSZ TO ŚOK JAK TO PAWLAK MÓWIŁ.
...
Następna strona