Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba Wojewódzki napisał autobiografię! Nieautoryzowaną...

78
Podziel się

Książka trafi do księgarń już jesienią. Kupicie?

Kuba Wojewódzki napisał autobiografię! Nieautoryzowaną...
bEqOuUut

Chociaż trudno w to uwierzyć, mimo lat pracy w show biznesie Kuba Wojewódzki dotychczas nie zrobił jednego: nie napisał książki, co dziwi, biorąc pod uwagę tempo płodzenia dzieł przez jego koleżanki i kolegów ze ścianek.

Najwidoczniej Kuba stwierdził, że nie może dać się wyprzedzić Karolinie Szostak, która o zakwasie z buraka napisała już dwie pozycje i postanowił zgodzić się na współpracę z wydawnictwem Wielka Litera. Kuba poinformował właśnie na Instagramie, że jesienią do księgarń trafi jego autobiografia. Żeby było zabawniej, rzekomo "nieautoryzowana".

Zapewne jest to specjalny zabieg marketingowy, ale "nieautoryzowana autobiografia" to oksymoron mniej więcej tej skali co nieseksistowskie żarty Wojewódzkiego. Mamy więc nadzieję, że w tej pozycji literackiej Kuba zawarł jakieś naprawdę zabawne dowcipy. Zwłaszcza, że podobno pisał ją sześć lat.

bEqOuUuv

Fani dziennikarza są nieco podzieleni. Jedni zachwycają się świetną lekturą, obiecując, że będą stali w kolejkach po książkę Wojewódzkiego, niektórzy zaś trochę z niego kpią:

A jednak.....wszyscy piszą książki.... Myślałam że chociaż Pan się wyłamie.... ale przecież z czegoś trzeba żyć dobrze że nie o tym jak zdrowo się odżywiać. Podsumuje swoje życie i zobaczę ....odchodzić czy bawić się dalej. Szkoda, ze wydales książkę kiedy byle bloger książkę wydaje :) jeszcze o sobie samym:) co tam moze byc? Ze zaliczyłes wiecej lasek niż samochodów albo odwrotnie?

Pójdziecie do księgarni po taką "nieautoryzowaną autobiografię"?

bEqOuUuB
bEqOuUuC
bEqOuUuW
KOMENTARZE
(78)
gość
3 lata temu
A z Kingi Rusin się wyśmiewał jak napisała książkę.
gość
3 lata temu
Dlaczego on zawsze robi taką minę? Czyżby ukrywał brak górnych zębów?
Gość
3 lata temu
Wojewodzki sie juz skonxzyl
bEqOuUuX
Gość
3 lata temu
Dziadek wybiera już się na drugi świat, czy co?
gość
3 lata temu
Czy są i****i, którzy kupią ten badziew?
Najnowsze komentarze (78)
gosciowa
3 lata temu
Kuba super gosc,kupie jego autobiografie!!!!!!!!!!!
Ja
3 lata temu
Ja chcę książkę. Napiszcie z wyprzedzeniem kiedy i gdzie będzie ją podpisywał.
Gość
3 lata temu
Jak autobiografia miałaby być autoryzowana skoro to autor sam pisze o sobie i sam wybiera co napisze?
zorro
3 lata temu
wolę jednak papier toaletowy. W jakim ja kraju żyję jak to coś moze pisać książkę, trzeba chociaż mieć jeden zwój w mózgu a tym łbie wojewódzkim tylko pustostan ale nie ma się czemu dziwić jakby nie był dupolizusem tvn to jego CEBILNA kariera skończyła by się w MIG...
Mika
3 lata temu
KUBUŚ skąd ta różowa koszula ? Mam bbrzytkie skojarzenia , gębula bez zmarszczek - dziadzia ile masz kg. BOTOKSU . W każdym calu jesteś niewiarygodny , nie kupię Twojej knigi - na tapetę za brzydka , na makilaturę za droga , do wc za twarda i za śliska - więc bezużyteczna .
Gość
3 lata temu
Wojehooju pisze ksiazki? Ludzie czymejcie mie
gość
3 lata temu
Wyjątkowy d***l. Nie znoszę tego ukrytego geja.Dwa razy obejrzałam jego idiotyczny program ,to jest dno.Tego nie da się oglądać . Jak można iść do takiego idioty i szmacić się tak jak On.
gość
3 lata temu
a to nie jest kolejny wkręt? jakoś nie wierze w tą okładkę.
bEqOuUuP
gość
3 lata temu
Trolle się wysypały by dziobać wroga PIS.
............ ...
3 lata temu
Wypalił się w tv to książki pisze... Jego życiorys można w jednym wyrazie streścić : porażka. To taki Piotruś pan...
a stara jeste...
3 lata temu
nie kupie, nie ogladam , nie lubie , nie bede mu slupkow popularnoswci podnosic bo niby kto to jest, jakis bl;azen.
gość
3 lata temu
Nie kupię, tylko w kupie.
Ja
3 lata temu
Ja z przyjemnością kupię książkę i już nie mogę się doczekać. A będzie ją podpisywał?
gość
3 lata temu
Ta (samo)biografia leśnego dziadka wzorowana jest na 'Kartotece' Różewicza, znanym z czasów zielonej róży i naporu dramacie (a)fabularnym będącym paradokumentem obrazującym to, co obrazoburczym być nie wypada. Tytuł pozycji od tyłu ciotki Kuby zebrany w skromny stosik złożony z kartek na mięso, cukier, alkohol, benzynę to ni mniej, ni więcej 'Cierpienia starego frajera'. Nieocenzurowana kartka na garnitur do drewnianej jesieni życia znaleziona w paltocie wiszącym na sznurku jak p***c jest obecnie do odkupienia w skupie starzyzny.
...
Następna strona
bEqOuUvr