Sobota 08.09.2018 18:30

Rozanielona Maja Sablewska na randce z tajemniczym mężczyzną (ZDJĘCIA)

Maja Sablewska

Przez pewien moment związek Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego był wymieniany jako jeden z z tych najbardziej udanych w polskim show biznesie. Para zdążyła się nawet zaręczyć w bardzo romantycznej scenerii - na dachu Empire State Bulding. Niestety szybko okazało się, że Wojtek nie należał do najwierniejszych, a do mediów przedostały się informacje o romansie muzyka z aktorką, Natalią Rybicką. Od tamtej pory celebrytka naprzemiennie schodziła się i rozchodziła z byłym chłopakiem, licząc na nagłą poprawę i zmianę nawyków Wojtka. Rok temu Sablewska postanowiła sobie, że nie zamierza wchodzić po raz kolejny do tej samej rzeki i na zawsze kończy relację z Mazolewskim.

Zobacz: Sablewska już nigdy nie wróci do Mazolewskiego? Nie pomogła nawet terapia...

Nauczona doświadczeniami z poprzedniej burzliwej relacji, stylistka stara się nie zdradzać mediom zbyt wiele mediom na temat swojego życia uczuciowego. W czerwcu tego roku w rozmowie z Pudelkiem 38-latka przyznała jedynie, że nie jest już singielką. Kilka dni temu stołecznym fotografom udało się zarejestrować moment, w którym rozanielona Sablewska w jednym z lokali w Śródmieściu siedzi przy stole z tajemniczym mężczyzną. Zafascynowana Majka przez jakiś czas przyglądała się mężczyźnie, gdy ten palił papierosa, po czym wyszli z baru, zmierzając w stronę samochodu.

Zobaczcie zdjęcia Mai Sablewskiej w towarzystwie tajemniczego nieznajomego. Myślicie, że tym razem trafiła na "tego jedynego"?

« Poprzednie 1/14

Rozanielona Maja Sablewska na randce z tajemniczym mężczyzną

2Rozanielona Maja Sablewska na randce z tajemniczym mężczyzną