Poniedziałek 10.09.2018 23:15

Prezes stacji CBS został oskarżony o molestowanie. Odchodzi ze stanowiska

Leslie Moonves Les Moonves #metoo molestowanie seksualne CBS

Prezes stacji CBS został oskarżony o molestowanie. Odchodzi ze stanowiska

Trudno jest nie odnieść wrażenia, że akcja #metoo wymknęła się spod kontroli i obrała dziwny kierunek, zwłaszcza w związku z postacią Asii Argento. Włoska aktorka i reżyserka po tym, jak zachęcała kobiety do ujawniania przypadków molestowania sama została oskarżona o uprawianie seksu z nastolatkiem, rzekomo bez jego zgody:

Argento jednak spała z 17-latkiem! Wyciekło ich zdjęcie zrobione PO STOSUNKU

Niejasna sytuacja dotycząca liderki ruchu i coraz częściej rzucane oskarżenia o molestowanie różnych osób położyły się cieniem na sytuacji faktycznie napastowanych osób.

Podczas gdy dyskusja na temat granic przyzwoitości w Hollywood przetacza się przez media, światło dzienne ujrzały nowe oskarżenia dotyczące kolejnej prominentnej postaci. Chodzi o Les Moonvesa, szefa stacji CBS, który miał dopuszczać się m.in. zmuszania do seksu oralnego czy psychicznego znęcania się nad pracownikami. New Yorker zdecydował się na publikację tekstu, w którym sześć kobiet oskarżyło Moonvesa o molestowanie. W niedzielę dołączyła do nich kolejna szóstka rzekomo poszkodowanych.

Dyrektor i prezes CBS przyznał się do trzech sytuacji nadużyć z jego strony. Co do reszty jego stanowisko jest zdecydowanie inne:

W ciągu 40 lat mojej pracy nigdy nie słyszałem tak nieprawdziwych oskarżeń. Mogę tylko przypuszczać, że wypływają teraz po raz pierwszy, dekady później, jako część wysiłków mających zniszczyć moje imię, reputację i karierę. Każdy kto mnie zna, wie, że osoba opisana w tym artykule to nie ja - czytamy w oświadczeniu.

Jak donosi CNN, Moonves rozstał się z CBS "za porozumieniem stron". Według zapowiedzi CBS i odchodzący szef wpłacą 20 milionów dolarów na organizacje kobiece wspierające ruch #MeToo.

Przypomnijmy, że w Polsce głośno jest ostatnio o dyrektorze warszawskiego Teatru Akademickiego, który w swojej pracy stosował naprawdę dziwne metody edukacyjne: Dyrektor teatru MOLESTOWAŁ STUDENTKI? "Nauka dykcji polegała na wkładaniu łyżeczki do ust"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (67)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 67
Odpowiedz
14 7
zgłoś
Gość 10.09.2018 23:19
Plaga jakaś?
Odpowiedz
6 6
zgłoś
Gość 10.09.2018 23:19
Kocham Dzika : )
Odpowiedz
109 15
zgłoś
Gość 10.09.2018 23:21
Bojkotujcie posty o Rozenek to może zniknie z Pudla!!!
Odpowiedz
27 9
zgłoś
Gość 10.09.2018 23:22
Nuda, dajcie wkoncu jakaś petarde wiemy pudelku ze masz jakiegos asa w rekawie :D
Odpowiedz
26 10
zgłoś
gość 10.09.2018 23:24
a czaicie jakby Cardi B albo Nicki Minaj przeczytałay polski podręczk do życia w rodzinie o macicy płaczącej po straconym dziecku , posikałyby się
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 67