Rusin dalej wyżywa się na Rozenek: "Pobiegła na skargę do taty, PIS-OWSKIEGO DYGNITARZA!"

1111
Podziel się

Medialna wojna celebrytek zyskała właśnie... wymiar polityczny. Spodziewaliście się takiego rozwoju akcji?

Rusin dalej wyżywa się na Rozenek: "Pobiegła na skargę do taty, PIS-OWSKIEGO DYGNITARZA!"

Trwający od kilku dni konflikt pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan przybiera na sile. W sprawie wypowiedziało się już wielu celebrytów, którzy opowiadają się po którejś ze stron. Kingę poparły oczywiście jej córki i znajomi z TVN-u, z kolei w obronie Gosi stanął m.in. Radek oraz jej tata.

Ten ostatni udzielił wywiadu Faktowi, w którym nazwał show biznes "środowiskiem pełnym żmij i gadów". Zdaniem Stanisława Kostrzewskiego Kinga jest "toksyczną osobą", która ”chce zaistnieć kosztem jego córki. Zapewnił jednocześnie, że Gosia jest zaangażowana w ekologię i ratowanie zwierząt, ale w przeciwieństwie do Rusin, nie chwali się tym w mediach.

Komentarz Kostrzewskiego nie uszedł oczywiście uwadze Kingi, która wykorzystała go jako pretekst do opublikowania kolejnego przydługiego wpisu na Instagramie. Skupiła się w nim na wytykaniu Kostrzewskiemu... sympatyzowania z PiS-em. Tym samym medialna wojenka celebrytek zyskała nowy aspekt - polityczny.

No i stało się! Wszystko jasne! Po tym jak dziesiątki tysięcy Polaków potępiły fałszywe strojenie się przez Majdanów w piórka obrońców zwierząt, Rozenek pobiegła na skargę do taty, który, co za zbieg okoliczności, jest PIS-owskim dygnitarzem, wieloletnim skarbnikiem PiS - szydzi Rusin.

Rusin zapewnia też, że jest postacią o tak ugruntowanej pozycji w show biznesie, że nie musi promować się kosztem Małgorzaty.

I wyszła buta PiS-owskiego dygnitarza. W wywiadzie dla dzisiejszego Faktu mógł mnie nazwać komunistką i złodziejką, gorszym sortem, zdradziecką mordą. Ale wybrał coś nowego: otóż okazuje się, że jestem ŻMIJĄ I GADEM. Jak to mężczyzna do kobiety, po staropolsku... Podobno też po 25 latach w telewizji muszę "wozić się" na słynnej Pani Rozenek, która pojawiła się w mediach... pięć lat temu - ironizuje Kinga.

Rusin zarzuca też Kostrzewskiemu, że... "zaatakował jej kosmetyki" oraz zapowiada dumnie: "(...) odpowiem całej rodzinie Rozenek-Majdan-Kostrzewskich i tym co niszczą przyrodę: Możecie każdego z nas z osobna obrażać, ale nas nie powstrzymacie".

Też macie wrażenie, że w tym konflikcie już dawno przestało chodzić o ekologię? A może nigdy nie chodziło?

KOMENTARZE
(1111)
Gość 24
2 lata temu
Rusin oszalała z tymi wpisami na insta ! Dałaby już sobie spokój .Każdy robi to co chce i nie jej to oceniać .
Gość
2 lata temu
Rusin całkiem odleciała, obraziła już całą rodzinę Rozenek, teraz bierze się za PIS
gość
2 lata temu
Czekam na oficjalne stanowisku naszego rządu i prezydenta.
Gość
2 lata temu
Rusin jeszcze większa hipokrytka niż Rozenek, nie chodzi o zwierzęta tylko o Kraśkę. Jakoś innych za reklamowanie Avonu nie atakowała.
Gość
2 lata temu
Miszcz(ak) mógłby wreszcie ogarnąć stado.
Najnowsze komentarze (1111)
pisiorka
2 lata temu
P.KINGO, pozdrawiam.Jest Pani fajna,mila osoba.Nie zawracac sobie najlepiej glowy blahostkami.
gość
2 lata temu
"one "są siebie warte !!
as
2 lata temu
bu ha ha kinga resortowe dziecko dogadała rozenkowej błagam...o się dzieje???
ona "mala"? O...
2 lata temu
Wisi mi ta wojna. Ale publiczne nazywanie baby po 40-ce Gosią, czy Małgonią, jest żenująco infantylne i potwierdza moją opinię, że Majdany to żałosne pustaki! A Majdanowa dodatkowo potwierdza to i podkreśla strojami a'la Lolitka... - bo ja jeśtem plosie pana taka mala... Poza tym, skoro się ze swojego życia robi bazar, to trzeba zacisnąć zęby gdy ktoś tam przychodzi tylko po to, żeby splunąć.
gość
2 lata temu
Małgorzata R. co tu dużo mówić ma klasę kobieta.
gość
2 lata temu
ludzie nie podniecajcie się naprawdę nie ma kim , te panie mają ogromne parcie na szkło i oczywiście komentarz zgodnie z zasadą nie ważne co piszą ważne że
gość
2 lata temu
kinga po porade do lekarza psychatry.jej zachowanie tego wymaga
gość
2 lata temu
Przesadziła. Denerwuje mnie, że celebryci występują dziś w roli autorytetów od wszystkiego. To że możesz przy pomocy mediów pociągnąć za sobą rzesze ludzi nie upoważnia do narzucania swojej wizji świata. Jeśli ktoś chce coś reklamować - niech reklamuje. Jeśli ktoś nie chce jeść mięsa - niech nie je. Jeśli kreujesz się na osobę liberalną to taką bądź.
tralalala
2 lata temu
RUSIN to zalosna dziunia-piernik nie mogaca scierpiec, ze nie jest juz ulubienica Miszczaka a reklamodawcy omijaja jej p***a twarzyczke szeeerokim lukiem
gość
2 lata temu
stara krowa leci na skargę do tatusia, a ten jak ostatni ... publicznie broni dzidziusia, żałosne do granic możliwości
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Zgodzicie się Państwo z tym, że we Wrocławiu zdecydowanie za mało wydajemy na remonty torowisk? Tramwaje wykolejają się w naszym mieście zdecydowanie częściej niż w innych miastach w kraju.
gość
2 lata temu
Biedne dzieci Kraśków, zawsze znajdą w necie info i Goni i Piotruniu
gość
2 lata temu
Gonia angażuje się w cudzych mężów i stąd problem panie tausiupisusiu
Fryczka
2 lata temu
Internet nie lubi kini. Gdziekolwiek by się nie weszło, na jakąkolwiek stronę, kinia z podłą miną, Małgosia mila uśmiechnięta bo Małgosia z natury mila babka jest.
Piotr
2 lata temu
Jędzowata kinia.
Ula
2 lata temu
Rusin zazdrości Rozenek taka prawda. Ona Rozenek nienawidzi !!! Powinna się wstydzić. Wylała się zazdrość tym razem. Musiała długo tłamsic to w sobie. Osobiście nie chce tej kobiety widzieć na antenie. Biedna zazdrosna kobieta.
Gość
2 lata temu
Rozenek chce się oglądać w tv. Rusin odpycha fe.
Gość
2 lata temu
Rusin jest p***a.
Wojciech K
2 lata temu
Gazprom działa, najpierw liga mistrzów, potem mundial teraz piłka ręczna. Są okazje, żeby ugościć decydentów UE
Nick
2 lata temu
polskie kluby powinny się postawić w tej sytuacji, w końcu w odróżnieniu od naszych kopaczy noznych mają w tych rogrywkach spore znaczenie
MarianoI
2 lata temu
Rozwiązać te wszystkie organizacje sportowe, jedna mafia
gość
2 lata temu
smieszne to
Giteusz
2 lata temu
I to jest propaganda level hard. A europa to wszystko łyka jak młode pelikany
zdegustowany ...
2 lata temu
Do p. Kingi: Teatrzyk kiepskiej jakości. Co prawda usunęła pani swoje komentarze, bo ukazały jej prawdziwą prymitywną naturę, niemniej wiele osób, które do tej pory uważały panią za kobietę z klasą, zmienią zdanie diametralnie. Nie udawaj już kogoś kim nie jesteś "damo z bazaru", bo po tym wystąpieniu nikt się już na pani "maski" nie nabierze. Nawet inteligencja u pani tylko na pokaz, w przeciwnym wypadku przewidziałaby swoją klęskę po tak żenującej odsłonie.
...
Następna strona