Rusin dalej wyżywa się na Rozenek: "Pobiegła na skargę do taty, PIS-OWSKIEGO DYGNITARZA!"

1111
Podziel się

Medialna wojna celebrytek zyskała właśnie... wymiar polityczny. Spodziewaliście się takiego rozwoju akcji?

Rusin dalej wyżywa się na Rozenek: "Pobiegła na skargę do taty, PIS-OWSKIEGO DYGNITARZA!"

Trwający od kilku dni konflikt pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan przybiera na sile. W sprawie wypowiedziało się już wielu celebrytów, którzy opowiadają się po którejś ze stron. Kingę poparły oczywiście jej córki i znajomi z TVN-u, z kolei w obronie Gosi stanął m.in. Radek oraz jej tata.

Ten ostatni udzielił wywiadu Faktowi, w którym nazwał show biznes "środowiskiem pełnym żmij i gadów". Zdaniem Stanisława Kostrzewskiego Kinga jest "toksyczną osobą", która ”chce zaistnieć kosztem jego córki. Zapewnił jednocześnie, że Gosia jest zaangażowana w ekologię i ratowanie zwierząt, ale w przeciwieństwie do Rusin, nie chwali się tym w mediach.

Komentarz Kostrzewskiego nie uszedł oczywiście uwadze Kingi, która wykorzystała go jako pretekst do opublikowania kolejnego przydługiego wpisu na Instagramie. Skupiła się w nim na wytykaniu Kostrzewskiemu... sympatyzowania z PiS-em. Tym samym medialna wojenka celebrytek zyskała nowy aspekt - polityczny.

No i stało się! Wszystko jasne! Po tym jak dziesiątki tysięcy Polaków potępiły fałszywe strojenie się przez Majdanów w piórka obrońców zwierząt, Rozenek pobiegła na skargę do taty, który, co za zbieg okoliczności, jest PIS-owskim dygnitarzem, wieloletnim skarbnikiem PiS - szydzi Rusin.

Rusin zapewnia też, że jest postacią o tak ugruntowanej pozycji w show biznesie, że nie musi promować się kosztem Małgorzaty.

I wyszła buta PiS-owskiego dygnitarza. W wywiadzie dla dzisiejszego Faktu mógł mnie nazwać komunistką i złodziejką, gorszym sortem, zdradziecką mordą. Ale wybrał coś nowego: otóż okazuje się, że jestem ŻMIJĄ I GADEM. Jak to mężczyzna do kobiety, po staropolsku... Podobno też po 25 latach w telewizji muszę "wozić się" na słynnej Pani Rozenek, która pojawiła się w mediach... pięć lat temu - ironizuje Kinga.

Rusin zarzuca też Kostrzewskiemu, że... "zaatakował jej kosmetyki" oraz zapowiada dumnie: "(...) odpowiem całej rodzinie Rozenek-Majdan-Kostrzewskich i tym co niszczą przyrodę: Możecie każdego z nas z osobna obrażać, ale nas nie powstrzymacie".

Też macie wrażenie, że w tym konflikcie już dawno przestało chodzić o ekologię? A może nigdy nie chodziło?

KOMENTARZE
(1111)
Gość 24
rok temu
Rusin oszalała z tymi wpisami na insta ! Dałaby już sobie spokój .Każdy robi to co chce i nie jej to oceniać .
Gość
rok temu
Rusin całkiem odleciała, obraziła już całą rodzinę Rozenek, teraz bierze się za PIS
gość
rok temu
Czekam na oficjalne stanowisku naszego rządu i prezydenta.
Gość
rok temu
Rusin jeszcze większa hipokrytka niż Rozenek, nie chodzi o zwierzęta tylko o Kraśkę. Jakoś innych za reklamowanie Avonu nie atakowała.
Gość
rok temu
Miszcz(ak) mógłby wreszcie ogarnąć stado.
Najnowsze komentarze (1111)
pisiorka
rok temu
P.KINGO, pozdrawiam.Jest Pani fajna,mila osoba.Nie zawracac sobie najlepiej glowy blahostkami.
gość
rok temu
"one "są siebie warte !!
as
rok temu
bu ha ha kinga resortowe dziecko dogadała rozenkowej błagam...o się dzieje???
ona "mala"? O...
rok temu
Wisi mi ta wojna. Ale publiczne nazywanie baby po 40-ce Gosią, czy Małgonią, jest żenująco infantylne i potwierdza moją opinię, że Majdany to żałosne pustaki! A Majdanowa dodatkowo potwierdza to i podkreśla strojami a'la Lolitka... - bo ja jeśtem plosie pana taka mala... Poza tym, skoro się ze swojego życia robi bazar, to trzeba zacisnąć zęby gdy ktoś tam przychodzi tylko po to, żeby splunąć.
gość
rok temu
Małgorzata R. co tu dużo mówić ma klasę kobieta.
gość
rok temu
ludzie nie podniecajcie się naprawdę nie ma kim , te panie mają ogromne parcie na szkło i oczywiście komentarz zgodnie z zasadą nie ważne co piszą ważne że
gość
rok temu
kinga po porade do lekarza psychatry.jej zachowanie tego wymaga
gość
rok temu
Przesadziła. Denerwuje mnie, że celebryci występują dziś w roli autorytetów od wszystkiego. To że możesz przy pomocy mediów pociągnąć za sobą rzesze ludzi nie upoważnia do narzucania swojej wizji świata. Jeśli ktoś chce coś reklamować - niech reklamuje. Jeśli ktoś nie chce jeść mięsa - niech nie je. Jeśli kreujesz się na osobę liberalną to taką bądź.
tralalala
rok temu
RUSIN to zalosna dziunia-piernik nie mogaca scierpiec, ze nie jest juz ulubienica Miszczaka a reklamodawcy omijaja jej p***a twarzyczke szeeerokim lukiem
gość
rok temu
stara krowa leci na skargę do tatusia, a ten jak ostatni ... publicznie broni dzidziusia, żałosne do granic możliwości
Jerzy Michala...
rok temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Zgodzicie się Państwo z tym, że we Wrocławiu zdecydowanie za mało wydajemy na remonty torowisk? Tramwaje wykolejają się w naszym mieście zdecydowanie częściej niż w innych miastach w kraju.
gość
rok temu
Biedne dzieci Kraśków, zawsze znajdą w necie info i Goni i Piotruniu
gość
rok temu
Gonia angażuje się w cudzych mężów i stąd problem panie tausiupisusiu
Fryczka
rok temu
Internet nie lubi kini. Gdziekolwiek by się nie weszło, na jakąkolwiek stronę, kinia z podłą miną, Małgosia mila uśmiechnięta bo Małgosia z natury mila babka jest.
...
Następna strona