Piątek 14.09.2018 12:00

Tata Małgosi włącza się do awantury: "Kinga Rusin to toksyczna osoba"

Stanisław Kostrzewski Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Kinga Rusin Joanna Krupa

Tata Małgosi włącza się do awantury: "Kinga Rusin to toksyczna osoba"

Miniony tydzień upłynął pod znakiem awantury między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kingą Rusin, która szybko przekształciła się w nawalankę każdego z każdym. Rozkręcało się dość długo. Nie wszyscy nawet pamiętają, że korzenie konfliktu sięgają połowy sierpnia i początkowo rozgrywał się on między Rozenek-Majdan i Joanną Krupą o reklamowanie kosmetyków testowanych na zwierzętach.

Po podpisaniu przez Małgorzatę kontraktu z Avonem, Krupa zamieściła na Instagramie wpis, w którym deklaruje, że nigdy nie poniży się dla reklamowania produktów firmy, która krzywdzi zwierzęta. Swoje wyznanie zilustrowała filmikiem zawierającym logotypy koncernów, które zdaniem PETA eksperymentują na zwierzętach.

Wśród nich znalazła się marka, która podpisała kontrakt z Rozenek, więc chociaż Krupa nie odniosła się bezpośrednio do jej kontraktu reklamowego, czytelnicy zrozumieli, że to właśnie ją zaczepia.

Przypomnijmy, jak to się zaczęło: Krupa WBIJA SZPILĘ ROZENEK: "Często odmawiam firmom, które testują na zwierzętach". Gosia odpowiada

Swoje poparcie dla Krupy wyraziła Kinga Rusin, no i się zaczęło. Z czasem tematyka sporu przesunęła się z praw zwierząt na obszerną dziedzinę podkradania sobie mężów, stosowania botoksu, operacji plastycznych oraz ogólnie kto kogo lubi, a kogo nienawidzi w show biznesie. Kinga zresztą nigdy nie ukrywała, że ma do Małgosi żal o to, że chciała poślubić męża swojej ówczesnej najlepszej przyjaciółki Karoliny Ferenstein-Kraśko, a zarazem przyjaciela z dzieciństwa Kini.

W obronie Małgorzaty bohatersko stanął jej najnowszy mąż, Radosław Majdan, który zamieścił na Instagramie zdjęcie Kingi w futrze i zarzucił jej, że używa skórzanych butów i torebek, więc sama jest hipokrytką. Pouczył ją także, by nie omawiała publicznie wyglądu innych kobiet, a zwłaszcza Małgosi, która jest piękna z natury i przestała zaczepiać jej tatę, byłego skarbnika PiS-u i zaufanego kolegę Jarosława Kaczyńskiego.

Kingo, bardzo cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak ty. - zaapelował Radek.

Na to już trochę za późno, bo Stanisław Kostrzewski sam się włączył. W rozmowie w Faktem próbuje zaimponować znajomością show biznesu. Zapewnia, że doskonale orientuje się, o co chodzi w konflikcie pomiędzy Rusin i jego córką.

Show biznes to bardzo specyficzne środowisko, pełne żmij i gadów - diagnozuje w tabloidzie. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa. Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, między innymi kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem.

 Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (721)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 721
Odpowiedz
664 163
zgłoś
Gość 14.09.2018 12:01
Kinga Rusin mówi o hipokryzji, a sama udaje ze gładka twarz zawdzięcza swoim kosmetykom. Serio myśli ze ktoś wierzy ze to nie zasługa głownie medycyny estetycznej?Mikrodermabrazja, lasery, złote nici i inne zabiegi o których "przeciętnej" Polce się nawet nie śniło. I nie jestem absolutnie fanką p. Rozenek ale podwójne standardy są dla mnie nieakceptowalne.
Odpowiedz
368 63
zgłoś
Gość 14.09.2018 12:01
Ma racje, cały show-biznes to bagno
Odpowiedz
102 118
zgłoś
Gość 14.09.2018 12:01
I bardzo dobrze że ktoś Małgorzaty broni. Mądry starszy mężczyzna. Kingi też dzieci bronią.
Odpowiedz
348 103
zgłoś
Gość 14.09.2018 12:01
Wiemy wiemy, toksyczna i wredna
Odpowiedz
46 36
zgłoś
Gość 14.09.2018 12:01
Wierzcie w Boga i we mnie wierzcie. Tak powiedział Jezus. Tylko on może nas uratować przed tym chorym systemem. Nie wierzcie tym wszystkim ludziom że szolbiznes. Oni bez Boga nie są szczęśliwi. Dobrze grają bo im się to opłaca i tylko tyle.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 721