Czwartek 13.09.2018 13:00

Kto popiera kogo w konflikcie Rusin z Rozenek? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Iga LIs Pola Lis Kinga Rusin Rusin kłóci się z Rozenek Rusin o Rozenek

Kto popiera kogo w konflikcie Rusin z Rozenek? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO

Od środy w show biznesie trwa prawdziwa drama, jakiej nie było chyba od czasów obrażającej wszystkich Dody. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek na przemian publikują oświadczenia i patetyczne wpisy na Instagramie, walcząc o prawa zwierząt i kontrakty reklamowe. O co w tym wszystkim chodzi?

Przypomnijmy, że zwiastun awantury pojawił się miesiąc temu, gdy Gosia Rozenek została twarzą Avonu. Wtedy Joanna Krupa zaczęła ją krytykować, pisząc, że firma testuje kosmetyki na zwierzętach. Prawda leży po środku, bo marka nie testuje kosmetyków bezpośrednio, ale zleca takie testy na rynku chińskim, którego prawo wymaga badań na zwierzętach od wszystkich firm zza granicy. Po drugie: niemal za wszystkimi wielkimi markami stoi brudna prawda o przemyśle kosmetycznym, bez warunku na to, czy reklamuje je ta czy inna celebrytka. Po trzecie: Avon reklamowała nie tylko Małgorzata, ale i wiele innych celebrytek, którym się jakoś nie oberwało.

Wtedy też do konfliktu wtrąciła się Kinga Rusin, stając po stronie Krupy i reklamując przy okazji swoje naturalne kosmetyki. Minął miesiąc i dziennikarka zaatakowała ponownie, właściwie bez żadnego konkretnego powodu.

Od wczoraj Rusin i Rozenek wymieniają się oświadczeniami, wciągając w konflikt inne gwiazdy. Powstały już dwa, o ile nie trzy obozy: #teamGonia i #teamKinia popierające każdą ze stron. Niektórzy zauważają przytomnie, że w tym konflikcie nikt nie ma racji: ataki Kingi Rusin są agresywne i podszyte reklamą, a Rozenek też nie jest święta, reklamując co popadnie. Warto również zaznaczyć, że Kinga Rusin nie przepada za Małgorzatą od wielu lat, więc domaganie się zrezygnowania z kampanii wygląda trochę jak próba prywatnej zemsty za inne przewinienia Rozenek.

Kingę Rusin poparły między innymi jej córki, Magda Gessler oraz ponownie Joanna Krupa, która dotychczas trzymała się na uboczu. Co ciekawe, wpis Krupy polubił... Piotr Kraśko, aktualny przyjaciel Kingi Rusin i były przyjaciel Rozenek, którego pięć lat temu łączono z Gosią. Przynamniej on mógłby się wstrzymać.

Za Rozenek póki co murem stanęli Radzio Majdan, Hania Lis (!), Ewa Minge, Julia Jaroszewska z Projektu Lady i Daniel Majewski (mąż Deynn).

Wygląda na to, że prawdziwa wojna w show biznesie dopiero się zaczyna.

A Wy który #team jesteście? Zagłosujcie w komentarzach:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1887)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1887
Odpowiedz
1012 63
zgłoś
Gość 13.09.2018 13:01
Wreszcie, czekaliśmy na to!
Odpowiedz
46 25
zgłoś
GOŚĆ69 13.09.2018 13:02
Kocham Was
Odpowiedz
78 14
zgłoś
Gość 13.09.2018 13:02
Hahahahahahaha
Odpowiedz
344 44
zgłoś
Gość 13.09.2018 13:02
Oszalalam, pudel na prezydenta 😁
Odpowiedz
165 293
zgłoś
gość 13.09.2018 13:02
team Małgosia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1887