Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto popiera kogo w konflikcie Rusin z Rozenek? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO

1627
Podziel się:

Jesteście #teamGonia czy #teamKinia?

Kto popiera kogo w konflikcie Rusin z Rozenek? ROZRYSOWALIŚMY WAM TO
bEKuZXXF

Od środy w show biznesie trwa prawdziwa drama, jakiej nie było chyba od czasów obrażającej wszystkich Dody. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek na przemian publikują oświadczenia i patetyczne wpisy na Instagramie, walcząc o prawa zwierząt i kontrakty reklamowe. O co w tym wszystkim chodzi?

Przypomnijmy, że zwiastun awantury pojawił się miesiąc temu, gdy Gosia Rozenek została twarzą Avonu. Wtedy Joanna Krupa zaczęła ją krytykować, pisząc, że firma testuje kosmetyki na zwierzętach. Prawda leży po środku, bo marka nie testuje kosmetyków bezpośrednio, ale zleca takie testy na rynku chińskim, którego prawo wymaga badań na zwierzętach od wszystkich firm zza granicy. Po drugie: niemal za wszystkimi wielkimi markami stoi brudna prawda o przemyśle kosmetycznym, bez warunku na to, czy reklamuje je ta czy inna celebrytka. Po trzecie: Avon reklamowała nie tylko Małgorzata, ale i wiele innych celebrytek, którym się jakoś nie oberwało.

Wtedy też do konfliktu wtrąciła się Kinga Rusin, stając po stronie Krupy i reklamując przy okazji swoje naturalne kosmetyki. Minął miesiąc i dziennikarka zaatakowała ponownie, właściwie bez żadnego konkretnego powodu.

bEKuZXXH

Od wczoraj Rusin i Rozenek wymieniają się oświadczeniami, wciągając w konflikt inne gwiazdy. Powstały już dwa, o ile nie trzy obozy: #teamGonia i #teamKinia popierające każdą ze stron. Niektórzy zauważają przytomnie, że w tym konflikcie nikt nie ma racji: ataki Kingi Rusin są agresywne i podszyte reklamą, a Rozenek też nie jest święta, reklamując co popadnie. Warto również zaznaczyć, że Kinga Rusin nie przepada za Małgorzatą od wielu lat, więc domaganie się zrezygnowania z kampanii wygląda trochę jak próba prywatnej zemsty za inne przewinienia Rozenek.

Kingę Rusin poparły między innymi jej córki, Magda Gessler oraz ponownie Joanna Krupa, która dotychczas trzymała się na uboczu. Co ciekawe, wpis Krupy polubił... Piotr Kraśko, aktualny przyjaciel Kingi Rusin i były przyjaciel Rozenek, którego pięć lat temu łączono z Gosią. Przynamniej on mógłby się wstrzymać.

Za Rozenek póki co murem stanęli Radzio Majdan, Hania Lis (!), Ewa Minge, Julia Jaroszewska z Projektu Lady i Daniel Majewski (mąż Deynn).

Wygląda na to, że prawdziwa wojna w show biznesie dopiero się zaczyna.

bEKuZXXN

A Wy który #team jesteście? Zagłosujcie w komentarzach:

bEKuZXXO
bEKuZXYi
KOMENTARZE
(1627)
Gość
3 lata temu
Wreszcie, czekaliśmy na to!
Gość
3 lata temu
Jeszcze rozrysujcie jak, kto, kiedy i gdzie rozpoczął tę wojenkę. Niech wszystko będzie czarno na białym.
Gość
3 lata temu
Oszalalam, pudel na prezydenta 😁
bEKuZXYj
gość
3 lata temu
A pudelek jest #teamkinga czy #teamgosia?
gość
3 lata temu
Niestety a może sterty kinga ma rację i tyle na temat
Najnowsze komentarze (1627)
Gość
3 lata temu
rozenek dobrze jej tak kto ja wogole poparl chyba ludzie od moty ktorzy nie znaja sie na trendach perfekcyjna pani domu ktora nie umie sprzatac jakbym zadzwonil i powiedzial ze szukam sprzataczki to by mnie pozwala ewa minge ikona kiczu top model od siedmiu bolesci rozenek nawet ladna nie jest co dopiero pod tona tapety joana krupa jedyna fajna z top model fajne memy
Gość
3 lata temu
A nie można na ludziach testować?
Gość
3 lata temu
Małgosia
Gość
3 lata temu
Ferenstein najleprza przyjaciolka Rusin. Przetakiewicz nsjleprza przyjaciolka Lis:(0)
loveagain
3 lata temu
#teamkinga
popsugtv
3 lata temu
Kinga jest najlepsza!!!! Kocham
ooolll
3 lata temu
Kinga walczy o zwierzęta, inni o kontrakty reklamowe
Ali
3 lata temu
dobrze, że Kinga coś robi dla zwierząt, inni nie robią nic
bEKuZXYb
kik
3 lata temu
Rozenek to szma..... krecila z Kraska
gość
3 lata temu
Lubię Rozenek więc będę za nią:) Brakuje mi programu "Perfekcyjna Pani Domu"-zawsze gdy go obejrzałam nabierałam ochoty na sprzątanie;))) naprawdę:)
wujek samo zł...
3 lata temu
Rozenek NADUŻYWA wypełniaczy
Gość
3 lata temu
Nigdy kini nie lubiłam i cieszę się, że mogę teraz dac upust emocji i powiedzieć co myślę..a myślę, że coś z nią naprawdę nie tak. Mąż ja zostawił, w pracy jej nie lubią, widz przed telewizorem też ma odrzuty, więc coś naprawdę nie tak.
gość
3 lata temu
a dlaczego nikt nie obraza w podobny sposob kozuchowskiej??
Jerzy Michala...
3 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Czy uważacie, że takie rozwiązania jak wytyczanie buspasów i torowisk jak na ulicy Traugutta to dobre rozwiązanie? Z chęcią poznam Waszą opinię.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKuZXYU
bEKuZXYV
bEKuZXYW
bEKuZXYX
bEKuZXYY
bEKuZXYD