Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIA ŚLUBNE. "Przysięgałam w zdrowiu i chorobie"

964
Podziel się:

Okazuje się, że właśnie mija 12 lat od ślubu skoczka i aspirującej celebrytki. Udana zemsta?

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIA ŚLUBNE. "Przysięgałam w zdrowiu i chorobie"

Odkąd Justyna Żyła rozebrała się w Playboyu, w jej życiu dzieje się tylko gorzej. Aspirująca celebrytka nie może się pogodzić z rozstaniem z mężem i co chwila publikuje w sieci dwuznaczne wpisy mające chyba wzbudzić w Piotrze poczucie winy. Niestety, wychodzi zupełnie odwrotnie i to głównie ona kompromituje się na każdym kroku.

Justyna Żyła znowu ruszyła do ataku, publikując w niedzielne przedpołudnie dwa ślubne zdjęcia z Piotrem. Właśnie mija 12 lat od ich ślubu, więc Żyła nie może chyba przeżyć, że właśnie są w trakcie rozwodu. (Jeszcze) żona skoczka znacząco opisała zdjęcia:

12 lat temu ... około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole - napisała i dodała masę hashtagów, między innymi #amiałobyćtakpięknie.

Dobry pomysł na pogrążenie męża?

KOMENTARZE
(964)
Gość
4 lata temu
Widać ze wciąż go kocha
Gość
4 lata temu
Ojj dziewczyno odpuść już... dla własnego dobra ...nie warto
Gość
4 lata temu
Desperacja
Gość
4 lata temu
To już nienormalne
Gość
4 lata temu
Rozumiem jej bol. Ale po co robic z tego medialna szopke? Slub w wieku 19 lat to tragedia.
Najnowsze komentarze (964)
gość
4 lata temu
Kiedy mamy sukcesy i radości zwykle otaczają nas chętni do ogrzania się w naszym blasku. Niektórzy z nich mają w kieszeni sztylet zazdrości, ale tego nie widać na ich "życzliwych" twarzach. W nieszczęściu, smutku zwykle jesteśmy zupełnie sami. Otaczają nas wtedy wprawdzie stada doradzaczy, oceniaczy, wiedzących zawsze lepiej, mających sztylety teraz już w garści, skierowanych prosto w nasze serce. Dawno czekali na ten moment. Do takich osób właśnie należysz. Fortuna jednak kołem się toczy. Twoi doradzacze i oceniacze też istnieją, nie łudź się. Poznasz w swoim czasie ten smak.
gość
4 lata temu
Żyła jest beznadziejny .Justyno jest wielu fajniejszych i madrzejszych
gość
4 lata temu
CYT.."ty ją rozumiesz bo ona mentalnie jest z twoich czasów została w zaścianku,ja mam 50 i jej nie rozumiem tzn ,zachowania nie -uczucia tak ale jak się ma dzieci to swoje uczucia trzeba schować i myśleć o nich skoro tylko ona im została ,ojciec zawiódł i matka też".... .Matka (p.Justyna)zawiodła? Kobieto?! Jeżeli oprócz Piotra matka też zawiodła to tylko i wyłącznie, ale matka Piotra!
gość
4 lata temu
dziewczyno zamilcz w koncu
gość
4 lata temu
g****a p**a albo buc z ciebie
gość
4 lata temu
Piszesz "krytykując męża krytykuje się Justynę"? Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś już osobą w dość zaawansowanym wieku. Wtedy na życie patrzy się z pozycji korzyści materialnych i bezpieczeństwa. Uczucia i młodzieńcza ufność zostały daleko w tyle. Młody człowiek kieruje się porywem uczuć i często robi błędy, to czysta biologia. Dopiero później wychodzi kto jest kim. Według ciebie najrozsądniejsze są "damy", które mając 20 lat wychodzą oczywiście z najczystszej miłości za panów 70 letnich i mają rację, bo tacy panowie zabezpieczą im i ich (nie zawsze taki staruszek wydoli) dzieciom byt i bezpieczeństwo do swojej rychłej śmierci. Później życie jest łatwiejsze. Myślisz takimi kategoriami babciu. Nie osądzaj więc Justyny ani innych młodych dziewcząt. Twój czas już minął i twoja zgorzkniała filozofia na nic się zda.
gość
4 lata temu
Te wszystkie beeee komentarze wobec p.Justyny to .....taki z nas naród..Pokrzywdzonego jeszcze pognębić. Była rodzina , dwoje dzieci, dom budowany kiedy pan i władca szkolił się i skakał. Spróbował wielkiego świata i.... zdradził, podeptał to co 12 lat budowali. Wstyd dla p.Piotra i jego zwolenników.
gość
4 lata temu
12 lat było dobrze, aż panu Piotrowi odbiła sława. Zachciało mu poskakać na boki. Jak przestał umieć skakać jak przystało na reprezentanta kraju to powinien być z hukiem wywalony z Kadry. Tym bardziej, że do jego sukcesów w Kadrze przyczyniała się zdradzana żona i jej rodzina Małyszów. Żyły sobie to chyba od początku ukarotwały, żeby dorobić się dzięki Małyszom. Na takiego prostaka jakim jest Piotr nikt by nie zwracał uwagi, a tak szybka kariera.
gość
4 lata temu
dwa brzydactwa sie dobraly :)
gość
4 lata temu
potrzebny terapeuta
Gość
4 lata temu
Ale co się podniecasz nie tylko pierwsza nie ostatnia
gość
4 lata temu
Komu potrzebne to jego skakanie? Głupiego robota.
gość
4 lata temu
Justyna zjedz snickersa, better?........better!
gość
4 lata temu
I znów blokada. Nie mozna dodać plusika do komentarzy popierających p.Justynę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie