Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIA ŚLUBNE. "Przysięgałam w zdrowiu i chorobie"

964
Podziel się

Okazuje się, że właśnie mija 12 lat od ślubu skoczka i aspirującej celebrytki. Udana zemsta?

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIA ŚLUBNE. "Przysięgałam w zdrowiu i chorobie"

Odkąd Justyna Żyła rozebrała się w Playboyu, w jej życiu dzieje się tylko gorzej. Aspirująca celebrytka nie może się pogodzić z rozstaniem z mężem i co chwila publikuje w sieci dwuznaczne wpisy mające chyba wzbudzić w Piotrze poczucie winy. Niestety, wychodzi zupełnie odwrotnie i to głównie ona kompromituje się na każdym kroku.

Justyna Żyła znowu ruszyła do ataku, publikując w niedzielne przedpołudnie dwa ślubne zdjęcia z Piotrem. Właśnie mija 12 lat od ich ślubu, więc Żyła nie może chyba przeżyć, że właśnie są w trakcie rozwodu. (Jeszcze) żona skoczka znacząco opisała zdjęcia:

12 lat temu ... około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole - napisała i dodała masę hashtagów, między innymi #amiałobyćtakpięknie.

Dobry pomysł na pogrążenie męża?

KOMENTARZE
(964)
Gość
rok temu
Widać ze wciąż go kocha
Gość
rok temu
Ojj dziewczyno odpuść już... dla własnego dobra ...nie warto
Gość
rok temu
Desperacja
Gość
rok temu
To już nienormalne
Gość
rok temu
Rozumiem jej bol. Ale po co robic z tego medialna szopke? Slub w wieku 19 lat to tragedia.
Najnowsze komentarze (964)
gość
rok temu
Kiedy mamy sukcesy i radości zwykle otaczają nas chętni do ogrzania się w naszym blasku. Niektórzy z nich mają w kieszeni sztylet zazdrości, ale tego nie widać na ich "życzliwych" twarzach. W nieszczęściu, smutku zwykle jesteśmy zupełnie sami. Otaczają nas wtedy wprawdzie stada doradzaczy, oceniaczy, wiedzących zawsze lepiej, mających sztylety teraz już w garści, skierowanych prosto w nasze serce. Dawno czekali na ten moment. Do takich osób właśnie należysz. Fortuna jednak kołem się toczy. Twoi doradzacze i oceniacze też istnieją, nie łudź się. Poznasz w swoim czasie ten smak.
gość
rok temu
Żyła jest beznadziejny .Justyno jest wielu fajniejszych i madrzejszych
gość
rok temu
CYT.."ty ją rozumiesz bo ona mentalnie jest z twoich czasów została w zaścianku,ja mam 50 i jej nie rozumiem tzn ,zachowania nie -uczucia tak ale jak się ma dzieci to swoje uczucia trzeba schować i myśleć o nich skoro tylko ona im została ,ojciec zawiódł i matka też".... .Matka (p.Justyna)zawiodła? Kobieto?! Jeżeli oprócz Piotra matka też zawiodła to tylko i wyłącznie, ale matka Piotra!
gość
rok temu
dziewczyno zamilcz w koncu
gość
rok temu
g****a p**a albo buc z ciebie
gość
rok temu
Piszesz "krytykując męża krytykuje się Justynę"? Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś już osobą w dość zaawansowanym wieku. Wtedy na życie patrzy się z pozycji korzyści materialnych i bezpieczeństwa. Uczucia i młodzieńcza ufność zostały daleko w tyle. Młody człowiek kieruje się porywem uczuć i często robi błędy, to czysta biologia. Dopiero później wychodzi kto jest kim. Według ciebie najrozsądniejsze są "damy", które mając 20 lat wychodzą oczywiście z najczystszej miłości za panów 70 letnich i mają rację, bo tacy panowie zabezpieczą im i ich (nie zawsze taki staruszek wydoli) dzieciom byt i bezpieczeństwo do swojej rychłej śmierci. Później życie jest łatwiejsze. Myślisz takimi kategoriami babciu. Nie osądzaj więc Justyny ani innych młodych dziewcząt. Twój czas już minął i twoja zgorzkniała filozofia na nic się zda.
gość
rok temu
Te wszystkie beeee komentarze wobec p.Justyny to .....taki z nas naród..Pokrzywdzonego jeszcze pognębić. Była rodzina , dwoje dzieci, dom budowany kiedy pan i władca szkolił się i skakał. Spróbował wielkiego świata i.... zdradził, podeptał to co 12 lat budowali. Wstyd dla p.Piotra i jego zwolenników.
gość
rok temu
12 lat było dobrze, aż panu Piotrowi odbiła sława. Zachciało mu poskakać na boki. Jak przestał umieć skakać jak przystało na reprezentanta kraju to powinien być z hukiem wywalony z Kadry. Tym bardziej, że do jego sukcesów w Kadrze przyczyniała się zdradzana żona i jej rodzina Małyszów. Żyły sobie to chyba od początku ukarotwały, żeby dorobić się dzięki Małyszom. Na takiego prostaka jakim jest Piotr nikt by nie zwracał uwagi, a tak szybka kariera.
gość
rok temu
dwa brzydactwa sie dobraly :)
gość
rok temu
potrzebny terapeuta
Gość
rok temu
Ale co się podniecasz nie tylko pierwsza nie ostatnia
gość
rok temu
Komu potrzebne to jego skakanie? Głupiego robota.
gość
rok temu
Justyna zjedz snickersa, better?........better!
gość
rok temu
I znów blokada. Nie mozna dodać plusika do komentarzy popierających p.Justynę.
...
Następna strona