Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bill Cosby SKAZANY! Sąd uznał go za niebezpiecznego przestępcę seksualnego (ZDJĘCIA)

212
Podziel się:

Były komik został wyprowadzony z sądu w kajdankach. W więzieniu spędzi od 3 do 10 lat.

Bill Cosby SKAZANY! Sąd uznał go za niebezpiecznego przestępcę seksualnego (ZDJĘCIA)

Bill Cosby w kwietniu tego roku został uznany winnym w sprawie o molestowanie seksualne ponad 50 kobiet. Od dwóch dni w sądzie w Pensylwanii trwała rozprawa, która miała zadecydować o rozmiarze kary dla byłego komika. Jeszcze przed wydaniem ostatecznego wyroku orzeczono, że Cosby zostanie uznany za niebezpiecznego przestępcę seksualnego i wpisany do rejestru.

To oznacza, że do końca życia będzie musiał chodzić na terapię i okresowo meldować się na policji. Ponadto zasądzono 25 tysięcy dolarów grzywny i wyrok od 3 do 10 lat więzienia bez możliwiści wpłacenia kaucji. Obrońca Cosby'ego wnioskował o areszt domowy zamiast więzienia uzasadniając wniosek wiekiem oskarżonego. Został on odrzucony.

To była poważna zbrodnia. Nadszedł czas, by wymierzona została sprawiedliwość. Panie Cosby, przyszedł na pana czas. Nikt nie stoi ponad prawem i nikt nie może być traktowany inaczej przez sąd - powiedział w uzasadnieniu wyroku sędzia.

Cosby miał prawo do zabrania głosu w trakcie rozprawy, ale nie skorzystał z tego przywileju. Co odnotowały zagraniczne media, cały czas był w doskonałym natroju, uśmiechał się i żartował ze swoimi prawnikami. Z sali wyszedł skuty kajdankami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(212)
Gość
6 lat temu
Za późno i za mało dostał
gość
6 lat temu
Co to jest 3 -10 lat bardzo mało!
Gość
6 lat temu
To i tak stanowczo za krótka kara dla takiego człowieka
Ana
6 lat temu
Bardzo dobrze gwałcicielowi! Znane osoby powinny dostawać takie same kary jak reszta obywateli.
Gość
6 lat temu
I bardzo dobrze dziadowi !!
Najnowsze komentarze (212)
gość
6 lat temu
przykro się patrzy jak upadają kolejne legendy i autorytety. Czy bycie przyzwoitym człowiekiem jest na prawdę aż takie trudne? Czy tak trudno oprzeć się przywilejom jakie daje władza, sława i pieniądze? Czy nie można wykorzystać tych przywilejów w dobrej wierze zamiast dla hedonistycznych uciech? Z dawnych bohaterów pozostał tylko ALF jego chyba nikt o nic nie oskarży chociaż kto wie może znajdzie się ktoś kto zgłosi że kilkadziesiąt lat temu zaginął mu kot w niewyjaśnionych okolicznościach.
Gość
6 lat temu
Biedny... naprawdę mi go szkoda. Starszy człowiek i jeszcze na koniec życia trafia do więzienia. Przykre
Gość
6 lat temu
Stary zbok
gość
6 lat temu
durne baby, 30 lat temu dawały d**y, z nadzieja na swoje 5 minut a teraz posądzają o molestowanie, żenada
gość
6 lat temu
Jak sobie teraz przypominam ten serial i, że on był głową rodziny, przykładnym ojcem i kochającym mężem, a tak naprawdę okazało się, że i zbokiem - to mi się niedobrze robi. Spiep**ył się cały serial mojego dzieciństwa.
Gość
6 lat temu
Szok! Obleśny typ
gość
6 lat temu
Szczerzem runął jakiś etap mojego dzieciństwa...
Gość
6 lat temu
I dobrze mu. Tylko za mała kara. Mm
Klakier
6 lat temu
Szkoda mi Go, niesamowity człowiek ze swoimi słabościami jak każdy.
gość
6 lat temu
Czlowiek zyjący w zupełnie innych warunkach, na wysokim finansowym poziomie, nagle spadł na samo dno. Takich ludzi w więzieniach traktują jak najgorsza padlinę (T. Komenda). Cosby nie dozyje tych 3 lat bo umrze z szoku w jakiej sytuacji się znalazł.
gość
6 lat temu
Sprawiedliwosci stalo sie zadosc, nie pomoglo, ze bogaty, ze czarny. ze uwielbiany, ze stary I chory. Super.
gość
6 lat temu
Miał pecha że rozprawa odbywała się w Pensylwanii...gdyby to był jakiś bardziej liberalny stan to z pewnością przychyliliby się do kary odbywanej w domu. Oczywiście Ci którzy mysla że pojdzie siedzieć się mylą...zaraz pójda opinie lekarzy, skierowania do szpitala i karę spedzi w prywatnych ekskluzywnych klinikach na niby leczeniach i rehabilitacjach. Z kasa nie wygrasz.
gość
6 lat temu
...a teraz jesień średniowiecza....
Gość
6 lat temu
Bill Cosby Show
...
Następna strona