Dominika Gwit o swojej dyskusyjnej kreacji: "Uważam, że WYGLĄDAM OSZAŁAMIAJĄCO"

940 reakcji
0
0
940
Podziel się

Sukienka aktorki wzbudziła prawdziwą sensację.

Dominika Gwit o swojej dyskusyjnej kreacji: "Uważam, że WYGLĄDAM OSZAŁAMIAJĄCO"

Dominika Gwit dała się poznać szerszej publiczności głównie za sprawą spektakularnego schudnięcia - dwa lata temu aktorce udało się zrzucić 50 kilogramów, o czym chętnie opowiadała na kanapie każdej możliwej telewizji śniadaniowej. Po imponującej metamorfozie, celebrytka postanowiła wydać książkę Moja droga do nowego życia, w której opisała swoją walkę z nadwagą i podzieliła się z czytelnikami kilkoma cennymi poradami dotyczącymi diety. Z biegiem czasu Gwit zdała sobie sprawę z tego, że obsesja na punkcie odchudzania odbija się na jej zdrowiu psychicznym, dlatego też raz na zawsze (?) odpuściła sobie zdrowe odżywianie i desperackie próby utrzymania wagi. Dziś Dominika wygląda tak, jak przed dwoma laty (o ile nie "pełniej"), jednak - jak sama zapewnia - nigdy wcześniej nie była tak "świadoma swojego ciała" jak teraz. W środę 30-latka postanowiła pokazać swój wysoki poziom samoakceptacji przychodząc na pokaz zaprzyjaźnionej projektantki w nieco dyskusyjnej kreacji...

Zdjęcia Gwit w żółtej sukience wzbudziły prawdziwą sensację, o czym mogą świadczyć liczne pozostawione przez Was komentarze. Sama zainteresowana nic nie robi sobie z negatywnych opinii, które padają pod jej adresem, o czym mogą świadczyć zdjęcia na Instagramie aktorki, pod którymi przyznała, iż "mimo tego, że Pudelek uwielbia pisać o wszystkich i wszystkim źle", aktorka uważa, że "wygląda oszałamiająco".

Dziś pokaz Marty Banaszek , powodzenia w drodze na szczyt! - napisała pod jednym ze zdjęć. A ja dziś wystylizowana przez cudnego Kamila Moszczyńskiego czuję się bosko! sukienka projektu Mario Menezi! Mimo tego , że pudelek uwielbia pisać o wszystkich i wszystkim źle, ja uważam, że wyglądam oszałamiająco! Dziękuję Kamil. Ha! A co! Witam jesień kolorami! Całuję Was i życzę miłego wieczoru!

Pod drugą z fotografii zadowolona z siebie Dominika podkreśliła, że czuje się "fabulous".

#fabulous. no co mogę zrobić? tak się czuję i już! Całuję kochani! Wszystkiego dobrego dla wszystkich! Wspaniałej jesieni Wam życzę!

940
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(940)
Gość
2 lata temu
On jest jej feederem na bank
Gość
2 lata temu
Sama siebie krzywdzi. Smutne.
gość
2 lata temu
Dziewczyno opanuj się!! Nie wyglądasz zdrowo!
gość
2 lata temu
no oszałamiająco, trudno wyjśc z tego oszolomienia....ratunku!
gość
2 lata temu
Nie podzielam twej opinii Dominiko.
Najnowsze komentarze (940)
Gość
rok temu
Że co?
gość
rok temu
nie powinna tak podkreślać, że wygląda oszałamiająco, bo tak nie jest. Tego typu wypowiedzi wzbudzają tylko śmiech, a jeżeli nie śmiech, to wyglądają bardzo nieszczerze. Cóż... najwyraźniej postanowiła iść w zaparte i mówić głośno to, z czym się prawdopodobnie sama nie zgadza...
Krzysia
rok temu
Dziewczyna zadowolona dobrze się czyje więc po co te głupie komentarze. te jej życie i jej sprawa jaką włoży suknię .Opamiętajcie się. Tylko krytykować potraficie.
Ania
rok temu
Uwierzę tym wszystkim hejterom, że chodzi im o zdrowie, o ZDROWIE przecież, ojejkujej, jak zobaczę ich tak samo uporczywe wpisy pod zdjęciami osób palących, wpisami osób zażywających prochy lub chwalących się skrętami lub sztucznym wspomaganiem pracy na siłowni, jak tak samo będą zaciekle chronić "zdrowie" osób uprawiających sporty ekstremalne czy siedzących non stop przed komputerem. A póki ich kampania jest skierowana niby dla zdrowia ale tak naprawdę przeciw uśmiechniętej, zadowolonej z życia, będącej w szczęśliwym związku i pewnej siebie grubasce, póty są kompletnie niewiarygodni. To po prostu sfrustrowani, zakompleksieni ludzie, nie znoszący cudzego szczęścia.
gość
2 lata temu
Cellulit na ramionach o matkoooo.... babo co to jest ? Do selfie musi użyć chińskiego kija bo jak wyciągnie rękę to jej i tak całej nie obejmie obiektyw aparatu w telefonie wiec trzeba z bardziej daleka hahaha.
Gość
2 lata temu
No nie powiem, czuję się lekko oszolomiona po obejrzeniu tych zdjęć.
gość
2 lata temu
Koszmar, naprawdę koszmar...
rozyczka
2 lata temu
Jakbym wyglądała tak jak ona to nie wyszłabym z chaty, serio. Jestem przeciwna gonieniem za idealną sylwetką, katowaniem sie dietami i cwiczeniami, ale w przypadku Dominiki to juz przesada, wyglada zle, niezdrowo... Dominika opanuj sie, wez za siebie, bo jestes super pozytywną babką, do której to ciało nie pasuje! Zycze zejscia do rozmiaru 42!
gość
2 lata temu
Z przykroscia sie to oglada. Nawet promila samokrytyki. Potworna ilosc niezgrabnego ciala
gość
2 lata temu
k******t
gość
2 lata temu
Powiadają , że ukochanego ciała nigdy za dużo. Albo, że kogo Bóg miłuje temu ciała nie żałuje. Ładna ! Lubię żółtko. Recepta jest jedna: Stara Germańska Medycyna.
gość
2 lata temu
najważniejsze że Pani się dobrze czuję:)
gość
2 lata temu
On chyba jest wypasaczem! Szkoda dziewczyny
gość
2 lata temu
Fakt oszołomiła nas, ale trochę w inną stronę. Fajnie, że lubisz swoje wymiary, ale skutki tego będa opłakane.
...
Następna strona