Środa 10.10.2018 12:00

Skura odpowiada na zarzut niezajmowania się dzieckiem: "Moje życie nie jest STANDARDOWE ANI PRZECIĘTNE, więc nie wszystkim będzie się podobać"

Anna Skura

Skura odpowiada na zarzut niezajmowania się dzieckiem: "Moje życie nie jest STANDARDOWE ANI PRZECIĘTNE, więc nie wszystkim będzie się podobać"

Popularność, zwłaszcza ta internetowa, nierozerwalnie wiąże się z krytyką i hejtem, które przychodzą w "pakiecie" z ciepłymi słowami fanów. Wiedzą o tym osoby prowadzące popularne profile w mediach społecznościowych, które przy każdym opublikowanym zdjęciu mogą liczyć na wachlarz reakcji ze strony internautów.

Kiedy w życiu rozpoznawalnej osoby pojawia się dziecko, do "ataku" przymierzają się tzw. "instamatki", czyli osoby lubiące wskazywać innym, jak powinny wychowywać swoje dzieci. Przekonał się o tym szereg celebrytek:

Siwiec o ataku instamatek: "Śmieszy mnie to. Piszcie sobie, piszcie. MNIE TO NIE RUSZA!"

Rosati zlinczowana przez instamatki. "Przykro się patrzy, jak ta mała istotka jest powykrzywiana"

Teraz z podobnego rodzaju krytyką mierzy się Anna Skura, która zaledwie kilka tygodni po porodzie zdecydowała się na odległą podróż: Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

Blogerka postanowiła w końcu odnieść się do zarzutów, publikując post inspirowany Ewą Chodakowską:

Ja nie pytam się czy Ty byś mogła...Szanuję Twoje wybory, choć są zupełnie inne od moich. Jeśli jesteś z nimi szczęśliwa to wspaniale! Ja z moimi też! Bo najważniejsze jest życie w zgodzie ze sobą, to Ty pod koniec dnia masz być szczęśliwa. Ale pamiętaj, nie wszystko co nie mieści się w powszechnie Ci znanym schemacie czy normach jest złe. Moje życie nie jest standardowe ani przeciętne, więc nie wszystkim będzie się podobać, jedni będą się inspirować inni szokować i mocno komentować - tłumaczy Ania.

Dalej blogerka tłumaczy, że "projekt dziecko" to decyzja, która nie może zabrać jej wolności:

Życie z dala od schematu, na własnych zasadach nie jest dla wszystkich.To nie przez przypadek,a dlatego, że takie sobie wybrałam (wybraliśmy).Coś co dla Ciebie jest czymś absurdalnym dla mnie.. normalnym. Dziecko? Ok, bardzo chętnie, ale w podziale fifti fifti. „Przecież Ci pomagam”! Mi?Pomagasz? O nie...to nie u mnie. U mnie zasady były jasne od początku.To nasz wspólny „projekt”, najsłodszy na świecie,ale wymagający, dlatego prowadzimy go wspólnie. Po równo.

Na koniec postanowiła zacytować żeńską wersję Paulo Coelho polskiego show biznesu, Ewę Chodakowską:

Nie mówię Ci jak masz żyć,więc i Ty daj mi żyć moim własnym życiem. A na koniec słowa mojej ulubionej @chodakowskaewa z których ja czerpie inspiracje, bo są wielką wartością:

Kiedy STRES przekujesz w KREATYWNOŚĆ
Kiedy ZŁOŚĆ przekujesz w DYSTANS
Kiedy HEJT przekujesz w ATRYBUT
Kiedy osiągniesz szczyt i kolejny szczyt swoich marzeń,poczujesz,że warto.

Przekona fanów do swojej wizji świata? Przypomnijmy, że wcześniej zdążyła już zdenerwować followersów m.in. perfekcyjnym zdjęciem z sali porodowej czy... imieniem córki:

Fanki skrytykowały Annę Skurę za imię, jakie wybrała dla córki. "Ja bym zmieniła"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (676)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 676
Odpowiedz
216 48
zgłoś
Gość 10.10.2018 12:01
Będę miała bliźniaki :o
Odpowiedz
62 23
zgłoś
Gość 10.10.2018 12:02
Bliźniaczka rafalali ?
Odpowiedz
803 144
zgłoś
Gość 10.10.2018 12:02
Dziecko też ma ojca!
Odpowiedz
89 9
zgłoś
Gość 10.10.2018 12:02
kto to ?
Odpowiedz
75 64
zgłoś
Gość 10.10.2018 12:02
Gość: Dziecko też ma ojca!
Nie każde. Niektóre maja 2 ojców. Inne 2 matki
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 676