Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

592
Podziel się:

Mama Melody Imaan pojechała zarabiać na sponsorowanych wakacjach. Dobry pomysł?

Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

Anna Skura rozpoznawalność zyskała dzięki trzeciej edycji Agenta Gwiazdy, w którym wystąpiła jako... gwiazda.

Influencerka urodziła niedawno córeczkę, a emocje internatów wzbudziło specyficzne imię, jakie nadała dziecku. Instagramerka nazwała ją... Melody Imaan.

To nie koniec kontrowersji związanych z dzieckiem Skury. Blogerka przebywa obecnie na Bali, gdzie wypoczywa w luksusowym hotelu i bierze udział w festiwalu. Anna bez żenady imprezuje, pije wodę z różowych kokosów i dziękuje sponsorom. Jak można się bowiem domyślić, wizyta na indonezyjskiej wyspie to tak naprawdę opłacone wakacje, na które jeżdżą influencerzy.

Co ważne, Skura pojechała na takie wakacje sama, bez męża i... półtoramiesięcznego dziecka. Na ten fakt nie mogły pozostać obojętne insta-matki.

Nie wiem, czy to normalne i fajne zostawić takie dziecko i będąc jeszcze w połogu, pojechać na festiwal. Bali nie zatonie, a dziecko nie będzie mieć drugi raz miesiąca. Nie jestem matką, ale aż mi się nie chce wierzyć, że to tak serio.

Mi osobiście ciężko byłoby wyjechać i zostawić dzieciątko. Zwłaszcza pierwsze. Fajnie, że mamy pracują i nie są niewolnikami domu i dziecka, ale jednak tak jak dziewczyny piszą - te pierwsze miesiące nigdy już nie wrócą, a czas mija tak szybko.

Osobiście nie wyobrażam sobie zostawić 1,5 miesięczne dziecko i pojechać samemu na "wakacje", oczywiście każdy ma swoje priorytety.
Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy... Też nie chce mi się wierzyć, że tak super jest zostawić małą istotkę w domu i lecieć na drugi koniec świata na festiwal. Są w życiu jakieś priorytety chyba... Co innego wyjść na jeden wieczór, żeby się spotkać z koleżankami, a co innego tak zostawiać dziecko. Smutne to dla mnie, a teksty jak to fajnie się tam zabawić jakoś do mnie nie przemawiają.

Instagramowa celebrytka nie odniosła się do zarzutów. Faktycznie, zostawienie tak małego dziecka i wyjazd na egzotyczne wakacje to przesada?

KOMENTARZE
(592)
gość
4 lata temu
A co to za nowa kurtyzana, bo nie znam?
Gość
4 lata temu
Właśnie takich ludzi promuje tvn dno i wodorosty
Gość
4 lata temu
Matka roku jak nic
Gość
4 lata temu
Dzięki temu to dziecko od małego opływa w luksusy i ma amerykańskie obywatelstwo. Kiedyś będzie mogło podziękować zaradnej mamie. A i tak nie będzie pamiętało, że zostawiła je na tydzień.
Gość
4 lata temu
I to jest właśnie TFN
Najnowsze komentarze (592)
Ali
9 miesięcy temu
Nie jestem przewrażliwioną madką, ale nie zostawiłabym dzidziusia samego przez tydzień. Kiedy na czas wesela znajomych zostawiłam 4 miesiaczna córkę u teściowej w innym mieście, to o 1 w nocy wyszłam i pojechałam do dziecka. Praca pracą, ale bez przesady
goooościii
3 lata temu
Po prostu wróciła do pracy . kobiety , a Wy cały czas siedziałyście w domu przez trzy lata? czy też wróciłyście do pracy? Jej praca polega na reklamie. Reklamuje za kasę różne egzotyczne rzeczy :-). Zarabia między innymi na przyszłość swojej córki. A że w tak pięknych okolicznościach ... To jej wygrana. :-).
gość
4 lata temu
ale jakby lezala sama tydzien w szpitalu wtedu to spoko XD, maDki i wszystko jasne!
gość
4 lata temu
kolejna i*****a...
gość
4 lata temu
a co to jest owa skura ?? ktoś wiedzącym jest coś na temat tego czegoś ??
gość
4 lata temu
Noworodek potrzebuje ciepła i opieki swojej MAMY , ale to nie jest mama tylko skura anna; inna forma bytu astralnego ; nie człowieczego
gość
4 lata temu
nic dodać, nic ująć... żadna normalna matka tak nie postąpi..... ale parcie na szkło jest ponad tym...
gość
4 lata temu
Co to k***a za zwrot "influencerka"? Wpływaczka?
z innej beki
4 lata temu
A co to za nowy gatunek ta infuencerka?? Brzmi jak choroba zakaźna
gość
4 lata temu
Straszne...Wybór mamy.
gość
4 lata temu
Kolejny produkt a nie czlowiek
gość
4 lata temu
a czy to dziecko nie ma ojca? a od kiedy to matka musi byc przywiazana, i nie moze wyjechac do pracy na tydzien????? matki polki sie odezwaly a wszystko przez normalna zawisc i zazdrosc i tyle
gość
4 lata temu
Kto to jest?
Gość
4 lata temu
Współczuję dziecku takiej skretynialej matki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie