Penelope Cruz kusi w swojej pierwszej kampanii dla Chanel

44
Podziel się

Muza Pedro Almodóvara wystąpiła przed obiektywem Karla Lagerfelda. Jak oceniacie efekty?

Penelope Cruz kusi w swojej pierwszej kampanii dla Chanel

W świecie mody wieczna roszada stanowisk dyrektorów kreatywnych jest rzeczą absolutnie normalną. Nawet największe nazwiska, odpowiedzialne za budowanie konkretnej marki przez lata, mogą stracić posadę za sprawą kaprysu udziałowców w ciągu jednego sezonu. Tak stało się choćby w przypadku Phoebe Philo, która z niewiadomych powodów została zastąpiona na swoim stanowisku w Celine przez kontrowersyjnego Hediego Silmane'a. Jedynym wyjątkiem w tej jakże brutalnej branży jest Karl Lagerfeld, który może cieszyć się dożywotnim kontraktem z legendarnym domem mody Chanel. 85-letni Niemiec z upodobaniem do młodych mężczyzn, przez lata pracy stworzył ze swojego pracodawcy synonim współczesnego luksusu i na pewien sposób sam stał się tożsamy z charakterystycznym logiem.

Do swojej najnowszej kampanii Karl zaangażował tym razem Penelope Cruz, która jest wyjątkowo miłą odmianą po wyglądającej na wiecznie zmęczoną Kristen Stewart. Hiszpańską muzę Pedro Almodóvara możemy podziwiać na czarno-białych fotografiach projektanta, prezentujących żakiety z perłowymi guzikami, francuskie berety i sweterki z wyszytymi napisami.

Zachęca Was do ekskluzywnych zakupów?

KOMENTARZE
(44)
gość
rok temu
Do Chanel akurat mi nie pasuje. Ma typowo południowy typ urody, gorący temperament, a Chanel to taki francuski, troche eteryczny szyk. Keira dużo bardziej pasowała wg mnie.
gość
rok temu
Ma magnetyzm,które przyciąga.
Gość
rok temu
Ma to coś ! Ideał urody. Klasa
Gość
rok temu
jest pięk a, ale jej uroda nie pasuje do "francuskich dodatków". kristen też nie pasowała, później lily-rose depp, kaia gerber... mam wrażenie, że to nie Karl a właśnie udziałowcy czy PRowcy decydują kto zostanie twarzą. zbyt wielki w tym nieporządek. Karl jest tylko ozdobą, Chanel marką... którą reprezentują niekoniecznie osoby z klasą, a takie "na fali".
Gość
rok temu
Za dużo obróbki, tak bardzo boją się pokazać zmarszczkę?
Najnowsze komentarze (44)
gość
rok temu
"Twarze" Chanel, Dior to totalne nieporozumienie raczej zniechęcające do marki. Pretensjonalny marketing zamiast gustu.
gość
rok temu
piekne karykatury czlowieka,przypominaja tylko oryginaly.
Gość
rok temu
Dlugi ma nochal
Gość
rok temu
Joanna Kulig...to najbardziej francuski typ urody który mógłby godnie prezentować Chanel..dziewczyna zdolna i bardzo na topie teraz..😊Pozdrawiam p.Joasiu..
gość
rok temu
Karl nie ma upodobań do młodych chłopców, jest aseksualny, o czym sam mówi. Poza tym jest największym projektantem od czasów Coco Chanel i Christiana Diora, jego wielka kariera zasługuje chyba na coś więcej niż wzmiankę o rzekomych preferencjach seksualnych.
gość
rok temu
czarno -biale zdjecia!Uwielbiam! Wyglada swietnie,ale do tej marki pasuje tak sobie. Joanna Kulig pasowalaby rewelacyjnie!!!
gość
rok temu
To jakby marka promowała markę. Penelope jest jak Chanel!
gość
rok temu
Piękna i idealna. Ale nie w połączeniu z Chanel. W każdym razie zdjęcia cudne i kwintesencja hiszpańskości - Penelope zdominowała Chanel. Cudna kobieta.
gość
rok temu
Phoebe Philo sama zrezygnowała ze stanowiska w Celine. Uzasadniła to chęcią spędzenia czasu z rodziną po 10 latach wyczerpującej pracy. Po prostu chce teraz poświęcic czas dzieciom i męzowi na 100%. Mimo wielu propozycji z innych domów mody - min. Burberry nie zmieniła ona zdania.
Gość
rok temu
urodziwa ale jednak ciapata ...Chanel powinna wybrac kogos innego
gość
rok temu
Debatujcie dalej
Gość
rok temu
Piękna baba
Gość
rok temu
Kto jest fotografem sesji???
Gość
rok temu
Nie lubię jej i jej urody. Wyglada na hiszpańska Z ydówkę i dlatego miała wzięcie w Hollywood. Jest bardzo przeciętną i niską kobietą z bardzo mocnym akcentem. Szybko się starzeje. Miała wielkie szczęście i niezłe znajomosci, ze w tak konkurencyjnej branży zaszła aż tak wysoko.