Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Hyży pochlebnie o sukni księżniczki Eugenii: "Klasycznie, godnie, dostojnie"

72
Podziel się

"Ja jestem na TAK" - napisała z entuzjazmem na Instagramie. Myślicie, że księżniczkę ucieszy jej opinia?

Agnieszka Hyży pochlebnie o sukni księżniczki Eugenii: "Klasycznie, godnie, dostojnie"
bCyWCZpN

Agnieszka Popielewicz-Hyży nigdy nie ukrywała, że zawód prezenterki nie zaspokaja jej ambicji. Cztery lata temu wyznała w wywiadzie, że poza pracą w telewizji, ma jeszcze trzy inne firmy i tak napięty grafik, że ciężko jej znaleźć czas na rozmowę z ówczesnym mężem, Mikołajem Witem. Kiedy miał do niej o to żal, uznała, że podcina jej skrzydła. Tłumaczyła, że "nie chce być sfrustrowaną czterdziestoletnią prezenterką".

Na szczęście, obecny mąż, Grzegorz Hyży jest podobno zupełnie inny. Agnieszka poślubiła go podczas kameralnej, lecz luksusowej uroczystości w Rzymie, a od razu po powrocie do Polski zapowiedziała pozwy sądowe wszystkim gazetom, które o tym wspomniały.

Ale nie rozpamiętujmy drobiazgów, najważniejsze, że organizacja własnego ślubu natchnęła prezenterkę myślą, że właśnie na tym najlepiej się zna. Zaczęła wydawać kwartalnik o tematyce ślubnej Wedding show, a od nowego roku ma ponoć obiecane prowadzenie polskiej edycji Czterech wesel, opartej na brytyjskim formacie. Program polega na tym, że cztery pary zapraszają się wzajemnie na swoje śluby, a potem obgadują uroczystość w czterech kategoriach.

bCyWCZpP

Na razie Agnieszka wprawia się, komentując śluby i kreacje celebrytów, nawet tych, których nigdy nie poznała. Ostatnio postanowiła ocenić suknię ślubną księżniczki Eugenii.

Jak wiadomo, rywalizacja w kategorii królewskich ślubów jest silna. Każda suknia wzbudza emocje, jest szeroko omawiana, a następnie powielana w dziesiątkach tańszych kopii w salonach mody ślubnej.

Agnieszka wprawdzie nie odnosi się bezpośrednio do dyskusji, czy kreacja księżniczki Eugenii przebiła suknię Meghan Markle, jednak podkreśla, że znana z kontrowersyjnego gustu arystokratka tym razem dokonała świetnego wyboru.

Kolejna księżniczka na ślubnym kobiercu... Księżniczka Eugenia w sukni z imponującym trenem zaprojektowaną przez Petera Pilotto i Christophera De Vosa. Nie ma welonu, za to tiara z 1919 roku. Jak Wam się podoba? Ja jestem na TAK. Klasycznie, godnie, dostojnie. Po królewsku - napisała na Instagramie.

bCyWCZpV

Zgadzacie się z nią?

bCyWCZpW
bCyWCZqq
KOMENTARZE
(72)
Gość
2 lata temu
Agnieszka "organ opiniotwórczy" Hyży o_O
Gość
2 lata temu
Robicie ze ślubu conajmniej wydarzenie na miarę Nobla. To nie jest nic skomplikowanego wziąć ślub. Nic niezwykłego. Mało tego - nie dla każdego to najważniejsze wydarzenie zycia. Jest wiele innych pieknych chwil i przeżyć - zarówno samemu jak i we swoje.
Gość
2 lata temu
Niemożliwe , jest na Tak ? Absolutnie niewiarygodne !!! Urwało mi cztery litery
bCyWCZqr
gość
2 lata temu
Babo ze złym zgryzem kim ty jesteś , by wypowiadać i oceniać innych???
Gość
2 lata temu
No i co kogo, że ona jest na tak?? Eugenia pewnie będzie zadowolona ze jakas pani Hyzy pożywienie odniosła się do jej sukni😂
Najnowsze komentarze (72)
Gość
2 lata temu
Księżniczka będzie zachwycona.
gość
2 lata temu
co jej do tego zna się jak kura na pieprzu
gość
2 lata temu
Z kim się zgadzamy ???
Gość
2 lata temu
Ciekawe czy podobała jej się też suknia ślubna ex żony jej męża...
gość
2 lata temu
Wygląda jak Fiona z Shreka. Tyle w temacie. Ale Brytyjki gustu nie mają, stąd fascynacja Meghan, która co jak co, ale potrafi ze swoją stylistką ubrać się elegancko i nowocześnie.
gość
2 lata temu
A co nas to obchodzi?
gość
2 lata temu
I po co ten hejt wyraziła swoją opinie, nie obraziła, nie krzywdzi mówi co myśli
gość
2 lata temu
z jej opinią nie liczy się nikt a że organizuje wesela to tak zarabia ,daleko jej do eksperta od kreacji ona jak Jacykow
bCyWCZqj
gość
2 lata temu
Hyzy Ona i Hyzy On...maja podobnie brzydkie zeby jak nutrie. Moze zamiast porscha to nowe zabki by sobie zafundowali. Zniej taka specjalistka jak z niego piosenkarz. Nie wiem kto ich promuje. Dla mnie to oboje nic nie znacza.
Gość
2 lata temu
Hyzy tłuste wlosy
gość
2 lata temu
a moze by tak skonczyc z ta parada ksiezniczek . ja rozumiem ze to temat dla gospodyn domowych , podczas prasowania ...ale...
gość
2 lata temu
Przepraszam, że pytam ale czy Przetakiewicz tez była na tym ślubie?
gość
2 lata temu
Ja wzięłam ślub w obecności świadków,cywilny,skromny...nic nikt nie wiedział!! to uczucie kiedy przychodzisz do pracy z obrączką ślubną i pod innym wiaziemski!! a wszyscy szok i niedowierzanie i szepty!!! ha ha ha bezcenne uczucie polecam!!!
Gość
2 lata temu
Specjalistka..... 😄😄😄. Brak słów
...
Następna strona
bCyWCZqL