Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była kochanka Pięty pokazała romantyczne zdjęcie ze Staszkiem. Z CMENTARZA

569
Podziel się

Izabela chciała dopiec Joachimowi Brudzińskiemu, ale zdjęcie szybko usunęła. Dlaczego?

Była kochanka Pięty pokazała romantyczne zdjęcie ze Staszkiem. Z CMENTARZA
bCHtOdSd

W maju tego roku polską sceną polityczną wstrząsnął romans posła Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Pięty, ujawniony przez jego kochankę, Izabelę Pek. Okazało się, że żarliwy katolik, który najlepiej odnajdywał się w pierwszej ławce w kościele i na miesięcznicach smoleńskich, pouczający wszystkich o moralności i grożący wyrzucaniem na pysk policjantom "zaangażowanym w hecę WOŚP" oraz niepełnosprawnym, walczącym w Sejmie o godne życie, miał romans na boku.

Jak wspominała Iza, za najlepszych czasów ich miłości obiecywał jej sześcioro dzieci i posadę w spółce skarbu państwa, żeby mogła zarobić dużo pieniędzy, nie przemęczając się zbytnio, a być może nawet nie pojawiając się w pracy. Podobno szeptał jej na ucho, że trzeba to załatwić subtelnie, za plecami Jarosława Kaczyńskiego, który nie lubi kumoterstwa.

Pek ujawniła także, że zwierzał się jej z marzeń o założeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście", zabierał ją na romantyczne schadzki w hotelach na koszt podatników i dzielił się z nią poufnymi informacjami na temat śledztwa Amber Gold, bo akurat zasiadał w komisji sejmowej.

bCHtOdSf

Ostatecznie Pięta sam wyleciał na pysk ze wszystkich komisji, jednak na tym kara się w zasadzie skończyła. Zapowiedziano wprawdzie postępowanie dyscyplinarne, ale jakoś rozeszło się po kościach.

Porzucona kochanka podzieliła się z tabloidami swoją opinią, że partyjni koledzy Pięty zamiatają sprawę pod dywan i nigdy nie wyciągną wobec niego żadnych konsekwencji. Ujawniła także, że wpływowi politycy PiS-u doskonale wiedzieli o łączących ich relacjach, a nawet traktowali ją jak oficjalną partnerkę Pięty, podczas gdy jego niczego nieświadoma żona wiodła spokojne życie w Bielsku-Białej. Przy okazji tych zwierzeń Pek wymieniła kilka prominentnych nazwisk.

Członkowie PiS, których znałam, w popłochu zaczęli uciekać z mojej listy na Facebooku, wypierając się, że mieli ze mną styczność - ujawniła z goryczą. Takie osoby jak Janusz Śniadek, który dotąd szarmancko całował moją rękę na zjazdach powiatowych, Dorota Arciszewska czy Jarosław Sellin wypowiadały się publicznie, że mnie nie kojarzą. Pięta był i jest kryty. Mnóstwo polityków PiS mnie z nim widywało w hotelu poselskim i *nie było tajemnicą, że mam klucz do jego pokoju. *

bCHtOdSl

Ostatnio do swojej czarnej listy dodała kolejne nazwisko, które chyba najbardziej zaboli Jarosława Kaczyńskiego. Dała do zrozumienia, że o jej romansie z Piętą mógł wiedzieć wieloletni przyjaciel i najbardziej zaufany współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, Joachim Brudziński.

5 października zamieściła oskarżycielski komentarz pod wpisem szefa MSWiA na temat seksistowskiego zachowania prezydenta Legionowa. Brudziński zasugerował, że takie patologie to tylko w PO, co sprawiło, że Iza się wyraźnie zagotowała.

Człowieku, dajże spokój. @jbrudzinski Piętę, który pod pretekstem pracy dla rządu,z art. 199 par. 1 kk, a więc "nadużycia stosunku zależności" zaciągnął mnie do łóżka i wpychał mi swojego członka w przerwach prac Sejmu w hotelu, nie miał zahamowań przed partyjniackim nepotyzmem - napisała z oburzeniem. No popatrz, a jak posłowie PiS wcześniej kłaniający mi się w pas, całujący rękę, a nawet mi z niej jedzący, a dziś udający, że mnie nie znają i banujący mnie na rozkaz władz, żebym nie mogła ich obserwować. To nie wywołało w tobie takiego poruszenia i nie wykrzykiwałeś "Wstyd".

Kilka dni później, na potwierdzenie swoich słów na temat wiedzy posłów PiS-u o pozamałżeńskim romansie Pięty, zamieściła wspólne zdjęcie ze Staszkiem, wykonane, jak się okazuje, na cmentarzu. I znów zadbała o to, by z jej wpisem zapoznał się Brudziński.

bCHtOdSm

A jak powie, że to jakaś "bzdura" i Staszka Niemcy wrobili, to mu pan pokaż to zdjęcie. "Waldek, zrób nam zdjęcie, tylko nie łap cmentarza, bo nie wypada". @jbrudziński jesteście kompletnie pozbawieni jaj. Zakłamani, tchórzliwi i do tego obleśni” - napisała.

Po chwili namysłu skasowała wpis. Przestraszyła się, że ujawniła za dużo? Wygląda na to, że ma poważny żal do Joachima Brudzińskiego. Jak myślicie, o co?

bCHtOdSn
bCHtOdSG
KOMENTARZE
(569)
gość
2 lata temu
mam nadzieje że ten smród będzie się za piętą ciągnął dłuuugo dłuuugo :) dzięki tej Izabeli
gość
2 lata temu
W normalnym państwie premier skazany wyrokiem za głoszenie kłamst jest wyrzucany, w Polsce jeszcze go bronią pisowscy ludzie.... Gdzie wasz honor i rozum?
Gość
2 lata temu
Szambo wybiło! Wszyscy wiedzą że największa hipokryzja na prawicy. A te koszulki red is bed to w ogóle żenada, typowi pseudopatrioci stojący murem za rodziną xD
bCHtOdSH
Gość
2 lata temu
Serio oboje wyglądają jak psychole
Gość
2 lata temu
Każdy facet ktory zdradza żonę jest szmaciskiem
Najnowsze komentarze (569)
Manek
2 lata temu
Nadenty bufon w końcu jakaś baba znalazła na niego bat.!!!
Gość
2 lata temu
Ja pierdykam nie ma już normalnych mężczyzn tylko takie coś?
lol
2 lata temu
ależ on taki męski (i z wadą wzroku)
gość
2 lata temu
Paniusiu kim ty jesteś ,zwykła ladacznicą, a teraz lamentujesz w mediach .Co nie wiedziałaś z kim się spotykasz.Jesteś sto razy gorsza od niego.Zwykła d......ka.
Anita
2 lata temu
Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662
gość
2 lata temu
Kazus Kazia i Izabel niczego nie nauczył prawicowych posłów i ich kochanek jak widać na załączonym zdjęciu. lol Kto normalny rozkłada nogi przed prawicowym hipokrytą? Jakby zaszła w ciążę wysłałby ją na aborcję, ale oficjalnie nazywa to ''zabijaniem dzieci poczętych'', bo tak mu w prawicowej głowie świeci. Dalej popieracie prawicowych zakłamańców, drodzy Polacy? widać to w sondażach wyborczych.
gość
2 lata temu
Obydwoje siebie nic nie warci jedno dno moralne i życiowe
gość
2 lata temu
Pomimo, ze mam juz 59 wiosen, to takiego goscia nawet bym na szpic buta nie chciala!
bCHtOdSz
Czesiu Ruchan...
2 lata temu
Stasiek p*****ałeś se chociaż koze? Może piętą?co.
gość
2 lata temu
Red is Bad....super: większość noszących nie mówią po angielsku i do tego ta ''paranoia'' ze czerwony kolor to ''zło''...psychiatra od razu!
brakczasu
2 lata temu
hehehe, ale żenada. Polak (na koszulce), katolik (na koszulce), patriota (na koszulce), żołnierz wyklęty (na koszulce) a w koszulce kto? nikt
gość
2 lata temu
sześcioro dzieci? - ma kobieta szczęście, że poseł szybko znikł, pewnie to jedyna zaleta tego związku.
Gość
2 lata temu
Z niego politely jak z koziej d....traba
Gość
2 lata temu
Z niego politely jak z koziej d....traba
...
Następna strona
bCHtOdTb