Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poseł PiS-u grozi zwolnieniami za... pomaganie Wielkiej Orkiestrze!

1122
Podziel się

"Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby" - napisał poseł Stanisław Pięta.

Poseł PiS-u grozi zwolnieniami za... pomaganie Wielkiej Orkiestrze!
bCyCkKRh

**_

_**

bCyCkKRj

Od wielu lat trwa konflikt między Prawem i Sprawiedliwością, a Jerzym Owsiakiem, który jest regularnie atakowany i oskarżany o defraudację środków wpłacanych na cele charytatywne. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pierwszy raz próbowano zdyskredytować już wtedy, gdy partia Jarosława Kaczyńskiego rządziła w latach 2005-2007. Dziś sytuacja jest dla Owsiaka jeszcze trudniejsza. Już pojawiają się pierwsze sygnały zaostrzającego się konfliktu.

Tydzień temu rozesłano po kraju instrukcję Generalnego Dowództwa Rodzajów Sił Zbrojnych w sprawie współpracy z organizacjami pozarządowymi i udziału w imprezach "pozawojskowych". Wielu żołnierzy zinterpretowało tą zmianę w przepisach, jako atak na WOŚP. Od decyzji szefów poszczególnych jednostek zależy czy wojskowi mogą angażować się w akcję "pozawojskowe", a współpraca powinna odbywać się zgodnie z przepisami. Może to w praktyce oznaczać, że żołnierze nie wspieraliby jak co roku akcji zbiórki pieniędzy.

Atmosferę dodatkowo podgrzał poseł Stanisław Pięta, który na swoim Facebooku napisał, że ani policja ani wojsko nie powinno pomagać Owsiakowi. Na Twitterze zamieścił taki świąteczny wpis:

_Jeśli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby._

bCyCkKRp

bCyCkKRq

**_

bCyCkKRr

_**

bCyCkKRK
KOMENTARZE
(1122)
Gość
4 lata temu
Co oni rrobią z tym krajem!!!!!!
gość
4 lata temu
Szkoda tylko że PiS nie robi tyle dla ludzi co Owsiak!!
Kasia
4 lata temu
Pis to chorzy ludzie. Według nich lepiej dac na tace.
bCyCkKRL
gość
4 lata temu
Pogratulować wszystkim oszołomom którzy głosowali na PIS... Z każdym dniem pokazują czym tak naprawdę są...
gość
4 lata temu
Tego można było się spodziewać! Jurek nie martw się pobijemy kolejny rekord!!!
Najnowsze komentarze (1122)
Gość
4 lata temu
Mojm zdaniem pis jest bez serca i duszy bo pis chciał by mieć ta całą kasę dla siebie. Oraz uważam ze pis ma w dupue hore dzieci i starszych ludzi owsiak kocha to co robi i nie ważne ze mam niedługo 16 lat i nie jestem pelnoletnia i tak będę pomagała owsiakowi bo mi ten pan imponuje i również zgadzam się z żołnierzem.
Gość
4 lata temu
w tej bandzie PiSlamistow są lekarze którzy nigdy nie zrobili żadnej kariery bo nie chciało im się pracować. Poszli w "politykę" żeby dociągnąć do śmierci na nicnierobieniu. Na nich nie ma co liczyć. A nazwisko Radziwiłł w Potopie Sienkiewicza to pozytywny Polak i patriota ? Nie pamiętam co on dla dobra Polski zrobił.Powinien być na zawsze przeklęty i gnić w piekle każdy kto powie złe słowo na WOŚP. Lepiej niech pójdą siedzieć natychmiast , aferzysci "duńscy". Pamiętajmy aby na tacę nie dać ani grosza mohery bo będziecie kiedyś musieli skorzystać ze sprzętu kupionego przez WOŚP . Ksiądz niech jedzie z kochanką na wczasy za pieniądze kochanki a nie nasze.
gość
4 lata temu
Jurek nie mart sie jestes Wielki
gość
4 lata temu
Precz z PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JamTo
4 lata temu
takie pięty mają kasy i darmową najlepszą opiekę lekarską więc niech się odwalą od Orkiestry
gość
4 lata temu
ale przy masowej imprezie z góry jest ustalone ile osob ma byc i ile ma byc służby, straz pozarna z wozem, karetka pogotowia ii policja, to nie pomoc, to nakaz przy organizowaniu publicznych spotkń, czy politycznych czy pomocowych czy innych, to prawo to reguluje inaczej nie mogłyby sie odbyc, i konstytucja to gwarantuje ze przy takiej imprezie gmina dana musi dac ludzi do ochrony a nie do pomocy, wiec chca łamac prawo?
gość
4 lata temu
Zanim wyda się opinię, należałoby zgłębić temat
gość
4 lata temu
bojkotujmy owsika i pomagajmy caritas
bCyCkKRD
gość
4 lata temu
proponuje od nastepnej niedzieli nie dawac na tace !!
gość
4 lata temu
Niech zrezygnuje z diety poselskiej i wszystkich związanych z tym przywilejów i ufunduje coś dla szpitala, chociaż w znikomej części tego co ofiaruje WOŚP. Ja dam dwa razy więcej niż w ubiegłych latach.
gość
4 lata temu
Co oni chcą od tego Owsiaka ? tyle sprzętu zakupiono za zbiórkowe pieniądze od którego zakupu odsunęło się państwo bo to ono powinno zakupować i zaopatrywać w taki sprzęt szpitale a nie ludzie z takich zbiórek.Jak ludzie mogą być tacy zaciekli nie dość ,ze sami nic nie robią to jeszcze utrudniają
Hubert
4 lata temu
Czekamy na drugi Smoleńsk, god please
gość
4 lata temu
no to ja w tym roku dam na "Owsiaka"dwa razy więcej
gość
4 lata temu
Jurek dajesz :-) Pięta co najwyżej może ci podeszwy wylizać JUREK JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!
...
Następna strona
bCyCkKSf