Agnieszka Kaczorowska chce mieć własny program. Będzie uczyć tańca weselnego?

65
Podziel się

Do telewizji chce wcisnąć także Pelę. „Najchętniej wraz z mężem uczyłaby młode pary pierwszego tańca na weselu" - ujawnia informator tabloidu.

Agnieszka Kaczorowska chce mieć własny program. Będzie uczyć tańca weselnego?

Agnieszka Kaczorowska-Pela od lat miota się pomiędzy różnymi pomysłami na karierę. Trzy lata temu pożegnała się z Tańcem z gwiazdami, zapowiadając, że chce skupić się na przygotowaniach do prawdziwych turniejów. Postanowiła startować w nich z Kamilem Kuroczką, który za jej namową także zrezygnował z show Polsatu. Niestety, współpracę z Kaczorowską przepłacił bolesną kontuzją pleców.

Jak się okazało, w międzyczasie Aga wpadła na inny pomysł i postanowiła założyć własną szkołę tańca. W prowadzeniu biznesu miał jej pomagać ówczesny chłopak, Maciej Zadykowicz. Niestety, Kaczorowska uznała, że muzyk jest dla niej za biedny, za mało ambitny, a co najgorsze, nie dorównuje jej "statusem”
Na szczęście wtedy właśnie wpadł jej w oko tancerz Maciej Pela, w którym dostrzegła większe pokłady ambicji. Na początku września wzięli romantyczny ślub w Toskanii, a potem wyjechali w sponsorowany przez jedno z biur podróży miesiąc miodowy na Seszele.

Kaczorowska podobno jeszcze na plaży zajęła się układaniem biznesplanu na najbliższy rok. Planuje wraz z mężem otwierać kolejne szkoły tańca, by w końcu stanąć do rywalizacji z Agustinem Egurrolą i Marcinem Hakielem, funkcjonującymi na rynku znacznie dłużej niż ona i cieszącymi się już pewną renomą.

Kaczorowska postanowiła konkurować z nimi, wykorzystując swoje chody w telewizji. Jej zdaniem, rodzice chętnie poślą swoje dzieci na lekcje tańca do osoby, którą znają z programów telewizyjnych.

Kaczorowska zyskała rozpoznawalność dzięki roli w Klanie i udziale w Tańcu z gwiazdami. Teraz pozostaje wypromować jeszcze Pelę.

Agnieszka przedstawiła swój pomysł jednej z niszowych telewizji - ujawnia znajomy tancerki w rozmowie z Faktem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego. Najchętniej wraz z mężem uczyłaby w nim młode pary przygotowujące się do pierwszego tańca na weselu.

Oglądalibyście?

KOMENTARZE
(65)
Gość
rok temu
Nie lubię programów o weselach. Tylko parcie na to, żeby było idealnie, typowe polskie postaw się, a zastaw się. Zamiast skupiać się na przygotowaniu emocjonalnym, to byle rodzinie się suknia spodobała.
Gość
rok temu
Weźcie ja schowajcie gdzieś
Gość
rok temu
Bożenka jest irytująca ,zachowuje się jak dama Beata tyszkiewicz
gość
rok temu
Co to za gwiazda? wszedzie ich pelno,do telewizji sniadaniowej zaproszeni,bo wzięli ślub!!!!!Nie ma już kogo zapraszac? nie ma ciekawych ludzi,ktorzy coś mają do przeazania!? to jest zalosne.
Gość
rok temu
Sraja się s tymi weselami,wydać kasę zeby siebludzie pobawili
Najnowsze komentarze (65)
gość
rok temu
Guwniarze sie juz nudzi chce odbijac chlopow.
Kirk
rok temu
Może odbije następnego narzeczonego :-)🤔
Gość
rok temu
I super. Utalentowana dziewczyna, tyle już osiągnęła. Świetnie, że może zarabiać na swojej pasji.
Gość
rok temu
Fannie by bylo. Ona pasuje do tej roli. Jest mistrzynia tancow I duza charyzme!
gość
rok temu
Infantylna ale cwaniara i lanserka; ciągnie tego mena, ale on jakiś taki niewyraźny.
Gość
rok temu
Miesiąc miodowy minął, więc teraz pora na Kaczorowską żeby wywiązać się ze swojej części kontraktu z 'mężem' i wcisnąć go do tv.
gość
rok temu
Te buty do tanczenia to sa przeokropne!
monia
rok temu
nie ma nic gorszego niż brodaty i łysy samiec
monia
rok temu
nie ma nic gorszego jak łysy pukacz z brodą
karolka
rok temu
trochę kłusta
gość
rok temu
meżusia prze na szkło że hej :D
Gośćiga
rok temu
Następna z parciem na szkło i kolejny debilny program w tv, tylko kto za ten cyrk zapłaci? Kurski pewnie zatrudni więcej komorników 😃
gość
rok temu
a musi tych tanców uczyć w telewizji?
gość
rok temu
ŚLICZNA JEST i BARDZO SYMPATYCZNA!!! Ciekawe kim są ci zazdrośnicy co tu piszą?
...
Następna strona