Poniedziałek 05.11.2018 08:30

Agnieszka Kaczorowska chce mieć własny program. Będzie uczyć tańca weselnego?

Agnieszka Kaczorowska Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska chce mieć własny program. Będzie uczyć tańca weselnego?

Agnieszka Kaczorowska-Pela od lat miota się pomiędzy różnymi pomysłami na karierę. Trzy lata temu pożegnała się z Tańcem z gwiazdami, zapowiadając, że chce skupić się na przygotowaniach do prawdziwych turniejów. Postanowiła startować w nich z Kamilem Kuroczką, który za jej namową także zrezygnował z show Polsatu. Niestety, współpracę z Kaczorowską przepłacił bolesną kontuzją pleców.

Jak się okazało, w międzyczasie Aga wpadła na inny pomysł i postanowiła założyć własną szkołę tańca. W prowadzeniu biznesu miał jej pomagać ówczesny chłopak, Maciej Zadykowicz. Niestety, Kaczorowska uznała, że muzyk jest dla niej za biedny, za mało ambitny, a co najgorsze, nie dorównuje jej "statusem”

Na szczęście wtedy właśnie wpadł jej w oko tancerz Maciej Pela, w którym dostrzegła większe pokłady ambicji. Na początku września wzięli romantyczny ślub w Toskanii, a potem wyjechali w sponsorowany przez jedno z biur podróży miesiąc miodowy na Seszele.

Kaczorowska podobno jeszcze na plaży zajęła się układaniem biznesplanu na najbliższy rok. Planuje wraz z mężem otwierać kolejne szkoły tańca, by w końcu stanąć do rywalizacji z Agustinem Egurrolą i Marcinem Hakielem, funkcjonującymi na rynku znacznie dłużej niż ona i cieszącymi się już pewną renomą.

Kaczorowska postanowiła konkurować z nimi, wykorzystując swoje chody w telewizji. Jej zdaniem, rodzice chętnie poślą swoje dzieci na lekcje tańca do osoby, którą znają z programów telewizyjnych.

Kaczorowska zyskała rozpoznawalność dzięki roli w Klanie i udziale w Tańcu z gwiazdami. Teraz pozostaje wypromować jeszcze Pelę.

Agnieszka przedstawiła swój pomysł jednej z niszowych telewizji - ujawnia znajomy tancerki w rozmowie z Faktem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego. Najchętniej wraz z mężem uczyłaby w nim młode pary przygotowujące się do pierwszego tańca na weselu.

Oglądalibyście?


 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz
135 13
zgłoś
Gość 05.11.2018 08:31
Weźcie ja schowajcie gdzieś
Odpowiedz
124 13
zgłoś
Gość 05.11.2018 08:31
Bożenka jest irytująca ,zachowuje się jak dama Beata tyszkiewicz
Odpowiedz
19 3
zgłoś
Gość 05.11.2018 08:32
Kogo to
Odpowiedz
20 16
zgłoś
Gość 05.11.2018 08:32
Jestem piękna
Odpowiedz
25 3
zgłoś
gość 05.11.2018 08:33
Jeżeli tylko uczyliby tańca to mało kto by to oglądał.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96