Sobota 03.11.2018 15:00

Rosati wspomina karierę w Hollywood: "Zostałam zmuszona do jednej rozbieranej sceny!"

Weronika Rosati Harvey Weinstein #metoo Rosati o molestowaniu

Rosati wspomina karierę w Hollywood: "Zostałam zmuszona do jednej rozbieranej sceny!"

Dokładnie rok temu w Hollywood wybuchła afera #metoo, która zaczęła się od oskarżeń płynących pod adresem Harveya Weinsteina, popularnego i bogatego producenta filmowego, prywatnie znajomego Weroniki Rosati. Weronika kilka lat temu pokazała się nawet z nim w Polsce, gdy spacerowali po warszawskim Starym Mieście. Rosati jakoś nigdy nie skomentowała tej znajomości, chociaż dwa miesiące po wybuchu skandalu poparła ofiary molestowania swojego przyjaciela: Weronika Rosati POPIERA PROTEST przeciwko molestowaniu seksualnemu... Zapomniała, z kim się "przyjaźniła"?

Aktualnie Weronika wróciła do Polski, gdzie wychowuje córeczkę Elizabeth. Fakt, że ojcem dziecka jest ortopeda posiadający już czwórkę dzieci, pomaga Rosati w udzielaniu płaczliwych wywiadów i skarżeniu się na los samotnej matki: Rosati gorzko o rozstaniu: "Żadna matka nie odchodzi od ojca swojego kilkumiesięcznego dziecka, jeśli nie ma poważnych powodów"

W wywiadzie dla Gala Studio Rosati musiała jednak zmierzyć się z poruszającym delikatną kwestię pytaniem, czy kiedykolwiek spotkała się z nadużyciem władzy. Weronika odpowiedziała twierdząco:

Byłam na planie jednego z amerykańskich seriali i zostałam zmuszona do jednej rozbieranej sceny. Zmuszona - szantażem, że nigdy więcej nie zagram. Walczyłam strasznie - żali się. Kiedy już wywalczyli to, że już mnie mają... To było parę lat temu.To było zanim było #metoo. Ja nie godziłam się na tę scenę i nie pogodziłam się, że ta scena jest. To były czasy, kiedy machnęłam ręką, pomyślałam, że ją przeżyłam i poszłam do przodu. Dziś następnego dnia poszłabym i złożyła skargę. To, co dzieje się w Hollywood, dzieje się wszędzie: i w środowisku polskim filmowym, i w lekarskim, i w dziennikarskim.

Ciekawa logika, prawda? Weronika co prawda nie uściśliła, o którą nagą scenę chodzi, ale przypomnijmy, że ma na koncie co najmniej dwie: w serialu Luck oraz True Detective. Za tę drugą jej piersi dostały nawet nagrodę.

Warto przypomnieć, że zaledwie kilka dni temu wyszły na jaw nowe fakty w sprawie molestowania Weinsteina. Miał napastować szesnastoletnią Polkę...

Jak myślicie, dlaczego Weronika nie chce komentować tej znajomości? Może nie czyta Pudelka?

Przypomnijmy: Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie 16-LETNIEJ POLSKIEJ MODELKI! "Zmuszał ją do dotknięcia jego penisa"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (531)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 531
Odpowiedz
615 77
zgłoś
Gość 03.11.2018 15:01
Teraz to każda by złożyła skargę....
Odpowiedz
919 82
zgłoś
gość 03.11.2018 15:02
nie ma co wspominać , 2 role rozbierane , które dostała pewnie przeez łóżko , na tym polegała jej "kariera"
Odpowiedz
226 31
zgłoś
gość 03.11.2018 15:03
nocnik przemówił ... biedna ta nasza aktorka z hollywoodu :D
Odpowiedz
113 25
zgłoś
Gość 03.11.2018 15:03
Oj biedna Ty 😔. ..
Odpowiedz
126 21
zgłoś
Ania 03.11.2018 15:04
Wyparcie faktow, albo zatarcie krepujacych szczegolow. I mozna siw uwazac za niepokalana ... Niemniej, przykre, ze trafila na takiego zwyrodnialca.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 531